Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

6alatasaray

karpuz

Öne çıkan mesajlar

neyse ben bişi demiyim gereken cevap geçen sene 6 KASIM günü verildi bu tip arkadaşlara.......

korkak tavuk ortega patladı patlamasına ama iyi oldu ortamı kızıştırdı bu sene yine bişiler alır bizim tribüne giren salozlar ama bu sefer bi kaç tane dil uzmanı getircez :D[hline]fizban demiş ki:mandoo, haklısın ama kendini düzgün ifade etmeyi dene, her bulunduğun topicte kavga çıkıyo

Mandooo : Köyünden kopup paticik alemine dalan ACILARIN ÇOCUĞU!!
Sosyal ağlarda paylaş

ya bakın gslilere sesleniyorum bi kere efendi efendi biz 6 tane yedik diyip kabullenebilseniz gurur yapmasanız hiç bi laf dalaşı olmıycak ama ille bunu istiyonuz.....[hline]fizban demiş ki:mandoo, haklısın ama kendini düzgün ifade etmeyi dene, her bulunduğun topicte kavga çıkıyo

Sosyal ağlarda paylaş

said:
DynamicK, 17 November 2003 22:41 tarihinde demiş ki:
gralsın mando
ana okulu çıkışlarının aranılan delikanlısı sen olmalısın[hline]Grandmaster Hamburger
BabacumMostors, 17 November 2003 03:22 tarihinde demiş ki:
hatta siz istediğiniz şyi söyleyin ben de fiyatını söyliim mutsuz bir aşk ilişkisinden önce mutlu ve mes-ut bir iktisadi ilişkimiz olsun :)

[Bu mesaj DynamicK tarafından 17 November 2003 22:41 tarihinde değiştirilmiştir]

*kopar*
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Mandooo, 17 November 2003 22:54 tarihinde demiş ki:
ya bakın gslilere sesleniyorum bi kere efendi efendi biz 6 tane yedik diyip kabullenebilseniz gurur yapmasanız hiç bi laf dalaşı olmıycak ama ille bunu istiyonuz.....[hline]fizban demiş ki:mandoo, haklısın ama kendini düzgün ifade etmeyi dene, her bulunduğun topicte kavga çıkıyo

İlla ne istiyomuşuz!!Tamam skor 6-0 dıda biz 3-0 mu dedik.Alla alla.[hline]
Don't panic
No fırfır
This is Turkish Technology

:rock: İcq:170810052 :rock:

Sosyal ağlarda paylaş

kabullenmedik de ne yaptık be hayır 6 atmadınız aslında hepsi matrix mi dedik
o maçtan sonra ben fenerli arkadaşlara ulan ayıp 6 tane atılır mı insaf edin diye mesaj atmıştım hatta :)[hline]CsnFrp
What is Regulus?
canbir, 12 November 2003 21:49 tarihinde demiş ki:
regulus:her konuda bi msjı mutlaka bulunan,canısı şekersi,bülüğü büzülüşecesi kişi
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...