Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Matrix Revolutions SPOILERS!!! - 5.11.2003'te filmden sonra tartismak üzere

Vampire

Öne çıkan mesajlar

güzeldi ama ilk iki filmde daha çok belli kişiler üzerinde yoğunlaşmıştı film bunda ölye pek ana kahraman yok gibi
hatta komutan(m ile başlayan adı neydi yaw)neo'dan daha çok gözüküyor nerdeyse[hline]CsnFrp
Yiyemedikten sonra otomobilin ne anlamı var ki?
AssassiN, 05 October 2003 22:15 tarihinde demiş ki:
regulus azman gibisin masallah
Sosyal ağlarda paylaş

abi porttaki emp bozulduysa başka şeylerin de bozulmuş olması gerekmiyo mu? eğer başka şeyler de bozulduysa neden gemi emp patlatmasın amannn yapıyo bizim general ?

yok işte gemiler dışında emp falan...[hline]You want the Dark on the Lady of Pain? Get real! There ain't no dark, least, none that anyone alive or dead ever knew. Might as well make up your own, for the good it'd do you.
So what's the truth, then? Well, with most things in the Planes, the Truth is whatever you believe it to be. Simple as that.
Believe well, cutter.
Sosyal ağlarda paylaş

EMP olmaması cok basıt cunkı port ta patlıyan EMP sentınenlerle bırlıkte zıon da kı tum elektronık sıstemlerı bozar buna savunma sıstemlerı felanda dahıl kı morpheus a kızıyorlardı neden patlattın dıye
neo gercekten warcraft demon hunter olmuş cunkı demon hunterlarda demonları daha ıyı gorebılmek ıcın kendılerını kör edıyorlar onlardada tıpkı neo gıbı flash yapıyor ehehe bence blızzırd wacovskı lerı mahkemeye versın demon hunter yurutmesı yuzunden ahahah[hline]Just as somethings can be right and useless at the same time Cant something be wrong and... Priceless?
Sosyal ağlarda paylaş

Bence gayet güzel olmuş son film olarak.
Özellikle makinelerin Ziona giriş anı çok keyif verici idi. Bulut halinde gezen sentineller falan güzeldi.
Birtek pakistanlı program ile konuşma ve Trinity ölürkenki sahne çok uzun geldi. Yani aşağıda Zion yok oluyor bu orda yaklaşık 5 dakika kaybetti.

[Bu mesaj Absolut tarafından 10 November 2003 23:58 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

hintli (bence:)) programla konuşmak zorundaydı böylece bulunduğu mekandan çıkış yolunu öğrendi, bir işine yaradı mı hayır yaramadı ama boş oturmaktan iyidir :D[hline]It's all a puzzle, isn't it, Joseph? Like a game of chess, perhaps. The pieces move, apparently aimlessly, but always towards one single objective: to kill the king. But who is the king in this game, Joseph? That is the question you must ask.
Sosyal ağlarda paylaş

tabı zıon dakı herkes moron oldugu ıcın ...
sentınellerı kazdıgı gırdıgı yerlere emp yerlestırırsın (bunlar ufak alanlara etkıyen cınsten) sorun kalmaz ...
EMP oyle fızıksel zarar vermez ...
chıp,entegre yazılımını bozar (harddısk-mıknatıs etkısı)...
daha once demıstım bu sentınellerın AP lere kollarından bırını dırekt hart dıye gecırmek yerıne etraflarında dolanarak sacmaladıklarını ...
zırhsız olaları ayrı guzellık tabı ...
smıth ılk fılm de olen bır yazılımdı 2. fılme nerden yumurtladı anlamamıstım ...
the onr ın negatıfı ıse o da ındest. dır neo ıle bırlıkte source koda gerı donmustur ...
dedıgım gıbı ...
sen sentınel seklınde yer cekımınden bagımsız bı alet yap bu 2. fılmın sonunda guzıde bır bomba kullansın ...
ama 3. fılmde yok ...
adam lar delıgı acıp sentınel dolduracaklarına 1-2 ufak caplı atom sallasalardı aynı hesaptı ...
*bu arada if else e boolean cevap veren olabılecek en basıt mantık sorgusuyla MATRIX ı ınsa eden neo nun ne hıssettıgı bıle bılen ınsanı gudulerın ıhtıyacların hepsını ınceleyıp halletmıs komplıke bır yazılımı aynı kefeye koymak cok yanlıs ...
soz ver ama tutma seklınde bır eklentı yapabılırsın ...[hline]*The Bagımsız Oyun Bagımlısı
Sosyal ağlarda paylaş

Sam iyi yazmış hele
"seni geberecek kadar seviyorum aha bak geberdim"
lafına bayıldım..

matrix 1'i sevmedim. Ama neredeyse her sahnesi klasikleşti. Mesela binanın girişinde insanlarla dövüştükleri sahne, ya da trinitynin başta bir polisi tekmeyle fırlattığı sahne.
Bu özellikler yüzünden hoşuma gitti..

Bunda öyle klasik sahneler yoktu. Her sahne bol özel efektli yapılmış ama sonuçta özensiz yapılmış her sahne..
Mesela mechlerin sentinelleri vurduğu ve neo vs smith kavgasında daha akılda kalıcı birşeyler beklerdim..[hline]Bonecrusher: Hadi bira içmeye gidelim.
Eagleeye: Olmaz, henüz çok gündüz.
Sosyal ağlarda paylaş

20 sayfayı da okudum.
Ve şu karara vardım:
Sam, Grudge ve Volfied'in tüm mesajlarını quote'layamayacağıma göre, Sam Grudge ve Volfied'a +1 diyerek geçiştirmekle yetiniyorum..
Hatta Sam her postunda beni güldürmeyi başardığı için onun her mesajına +1 daha...

Buraya yazacaklarımın özeti bu...[hline]Bonecrusher: Hadi bira içmeye gidelim.
Eagleeye: Olmaz, henüz çok gündüz.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Norak, 08 November 2003 12:25 tarihinde demiş ki:
makineler sadece abd demi insan tarlaları kurmuşlar mumi ? :P tüm gezegen onların kimbilir kaç merkez var :) neyi yokediyosun eheh hem dikkatini çekiyorum o pillerin hepsi insan, neo onları kurtarmak istiyor yoketmek değil :)

hem mimar herkes değil, isteyenler serbest bırakılacak dedi, matrix bitti demediki,(daha matrix online ı yazacak adam :)) insanlar sadece zion u bilecekler çıkmak isteyen matrixten çıkacak.[hline]Wow - MM

[Bu mesaj Norak tarafından 08 November 2003 12:41 tarihinde değiştirilmiştir]

ehe Alayını bombalasınlar o zaman :]
Hepsini biçerler abi o makinelerin...Boşver-kalsın matrix içindeki insanlar..Normal yolla ürerler :][hline]Dream as u never die,live as you can die tomorrow
Always remember;[i]death is only a Begining

Only in My Dreams Now...Curse!
Popeye, 05 November 2003 10:16 tarihinde demiş ki: başına vurmuş senin mumi helal süt emmiş bi kızla evermek lazım acele
Sosyal ağlarda paylaş

*zıon un ana gırısındekı combatlarda sentınel lerın malak malak ortalarda dolanıp acrobasi yapması yaparken olmelerı ...
*neo nun real world de kazandıgı guclerın kaynagı ???

Bir amaç var orda. Neyin etrafında dönüolar ? Amaçları dock'da kalmak deil. Dock'u geçmek. O yüzden kazıcıları koruolar.

Neo'nun real world'da kazandığı güçler zaten neo-isa benzetmesinin en güçlü kanıtı. Matrixteki kod ile makinelerin içindeki kod aynı. O yüzden sadece makinaları görebilior. Aynı smith'i bane'in içinde gördüğü gibi. Kodlar aynı olduğu için işe karışabilio. Ama bunu matrix'e bağlanmadan yaptığı için bir ISA benzetmesi var. Yani adam zaten mesih. O yüzden beyni ile matrix'in içinde neredeyse admin yetkisine sahipti.[hline]This Cat Scratches Free.
Sosyal ağlarda paylaş

mecha'larda minigun yok, uzmanlık alanım olduğundan :-p bilhassa dikkat ettim. ayrıca orada da bir saçmalık var:

2 parmak kalındığında neredeyse kullandıkları mermiler, şarjörler taşınırken ve yüklenirken görülebiliyor. saçmalık şu ki en dandik bir machinegun'ın bile dk'de 500 mermi attığını düşünürsek ve bunların kesintisiz (ısınmıyor mu namlular o da başka birkonu) birkaç dk boyunca ateş etmesi hiç mümkün değil, 1 dk filan ateş edebilir ancak her bir koldaki makineli. hele minigun olsaydı 15 sn'den fazla dayanamazdı cephane..[hline]Sade bir forum için imzalara hayır!
Sosyal ağlarda paylaş

2099'da iki parmaklık mermileri namluya sürmeden önce 50 parçaya bölen bir sistem mi geliştirilmiş? (öyle olsa da nasıl hasar vereceksin sentinellere) 2099'da tft monitörler mi kullanılıyormuş? 80'lerin back to the future 2 bile 2015'te devasa hologram projektörleri öngörüyordu..[hline]Sade bir forum için imzalara hayır!
Sosyal ağlarda paylaş

demek ki holografik projektor teknolojisine gereken onemi vermemisler.

neden olmasin ya 2 parmaklik mermiler atilmadan 50 parcaya bolunmesin ? sarapnel kullaniyoruz bu gun biz bile, halihazirda cianin elindeki 1 cm capinda ama icinde aslinda 8 tane kucuk kursun iceren kartuslar atan silahlar oyunlarda bile anlatilmis iken hem de.[hline]referanslar :
www.mizzah.com
www.tokaci.com(oscommerce customization)
turkiye.bookturkey.com
aaa bunu unutmusum pek severim: www.bookturkey.com
Sosyal ağlarda paylaş

unity, dikkat edersen parçalara ayrılmıyordu mermiler, 500 metreden öteye saçmalı mermi (cia'den biraz önce keşfedildi :-p ) atarsan sentinel değil ördek vurursun ancak. sen faraziyattan uyduruyorsun bu sefer.. :)

şöyle lazer/plazma kıvamında birşeyler olsaydı hadi pil teknolojisi çok gelişmiş diyebilirdim ama göstere göstere birkaç yüz mermiyle dakikalar boyu ateş edilirse bir saçmalık vardır o işte..[hline]Sade bir forum için imzalara hayır!
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...