Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Sizede oluyor mu ?

Mavi

Öne çıkan mesajlar

Ptesi 1 tane salı günü 2 tane çok önemli vize'lerim[biri alttan] var Bursa'da okuyorum Istanbul'a evime gelmek istemedim önce nedeni burda bilgisayarım olduğundan ders çalışamama düşüncemdi neyse sonuç geldim ist'ye çalıştım çalışmadımda değil ama bilgisayar başında daha çok vakit geçirdim kendimi yeterli bulmuyorum aklıma takıyorum ve şuan kendimi suçlu hissediyorum bilgisayar başında olmaktan zevk alamıyorum, biraz daha çalışıp konuyu su gibi yapabilirim ama olmuyor orta okuldan beri konu ders çalışmak olunca hep arka planda bırakıyorum.Bıçak kemiğe dayanıncada pişman oluyorum.Off bu bitek bendemi var ?[hline]Kuzu
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Selocan, 16 November 2003 22:31 tarihinde demiş ki:
Bu olay sanırım bende anamın karnından çıktığımdan beri var
mesela yarına ödev varmış az önce öğrendim şimdi yapıyorum
1 soru bitti daha 3 soru var ve ben hala forumlardayım[hline]If only I could breathe to see the sun of May...

seninki ödev gene bitirisin 3 dene :) benim sayfalar dolusu 3 tane vize ama napıyorum hala smile yapıyorum gülüyorum.[hline]Kuzu
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Obscura, 16 November 2003 22:31 tarihinde demiş ki:
Kesinlikle banada oluyo
bilg btün zamanımı çalıo
bühüüü

kaldırın benı bu sandalyeden

*! kaşları emrahınkinin aynısı olmuştur çaresizce bilgisayarla ilgilenmeye devam eder *[hline]Mr. Molko
[b]I'm a man, a liar, Guaranteed in your bed, I gotta place it on the rack
Got a place inside it

Obs ben kimim biliormusun? hatırla neiloth,matt,obscura burger king ;)[hline]Kuzu
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Mighty_THoR, 16 November 2003 22:39 tarihinde demiş ki:
en kötüsü çalışıyorsun ama tam olmuyor sınav soruları gayet kolay gelipte kafandakiler durmadan karıştığı için yamamak en kötüsü[hline]May the ALL FATHER guide our blades true and see us victorious once again...

hah işte bu enkötüsü tam pekiştiremediğin için oluyor.[hline]Kuzu
Sosyal ağlarda paylaş

Thor'un dediği harbi çok pis bi olay. Bide üstüne moralin bozuluyor ki normalde hiç takmam notmuş sınavmış

Geçen sene hemen hemen hergün izmitten istanbula bilgisayarıma dönüyor ve ders çalışmak yerine bilg başına geçiyordum. Bu sene izmitte kalıyorum ama yine de ders çalışmıyorum çünkü ben tembelim. Bilgisayarla ilgili bişi değil tam olarak. Zaten içinde yoksa çalışmazsın. Bursa da kalsanda çalışmayacaktın.[hline]There is a void in my chest where I once had a heart, and from this emptiness springs all the sufferings in the Multiverse . . .
Sosyal ağlarda paylaş

said:
axedice, 16 November 2003 23:43 tarihinde demiş ki:
çünkü ben tembelim. Zaten içinde yoksa çalışmazsın. Bursa da kalsanda çalışmayacaktın.[hline]There is a void in my chest where I once had a heart, and from this emptiness springs all the sufferings in the Multiverse . . .

Bende tembel'im.Sanırım çalışmayacaktım bursada kalsaydımda.[hline]Kuzu
Sosyal ağlarda paylaş

said:
blackchaos, 16 November 2003 23:46 tarihinde demiş ki:
.Yada kızla buluşuyorum veya telefonla görüşüyorum bütün günümü çalıyor şırfıntılar.

ben kızla konuşurken ucuyorum ya ders fln hiç takmam o zaman iş değişir.[hline]Kuzu

[Bu mesaj Mavi tarafından 16 November 2003 23:50 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

bu durumda bilgisayardan uzaklaşmak istersiniz, kalkarsınız bilgisayar başından, boş boş salona gidip tv izlersiniz, ondan da sıkılırsınız mutfağa gider birşeyler atıştırırsınız. sonra tekrar odanıza gelirsiniz bi kaç dergi karıştırırsınız. yine bilgisayara oturursunuz ve bu döngü yatma saati gelene kadar devam eder
yatmadan evvel son bir bakiyim dersiniz 15 dakka bakarsınız çooook uykunuz gelir ve uyursunuz

bu herkese olur. yukarda yazdığım şey eminim çoğunuzun başına geliyodur[hline]Its not a lie, if you believe it - George Costanza
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...