Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Luludag'a tur...

Antimodes52

Öne çıkan mesajlar

Hemen fiyatları belirtiorm uşenmeden :
Club Voyage Alkoçlar :
7 kişi oda kişi başı : 199.900.000
6 kişi oda kişi başı :259.900.000
5 kişi oda kişi başı :299.900.000
4 kişi oda kişi başı :359.900.000
3 kişi oda kişi başı :409.900.000
2 kişi oda kişi başı :499.900.000
Herşey Dahil

Grand Yazıcı
6 kişi oda kişi başı :219.900.000
5 kişi oda kişi başı :299.900.000
4 kişi oda kişi başı :329.900.000
3 kişi oda kişi başı :349.900.000
2 kişi oda kişi başı :429.900.000
Tam Pansiyon Pülüs

Bunlar nakit odeme seçenekleri taksit imkanlarını orenmek istien warsa ona da kasabilirem[hline]Icq UIN = 788808
Sosyal ağlarda paylaş

Daltons la gidilir mi? Isminde meymenet yok. Kesin soyarlar adami..

saka bir yana iki firma hakkindada bilgim yok. ne söylesem yalna olur.[hline]Ben eskiden, evimin hemen arkasındaki top oynadığım boş araziyi geri istiyorum. Yıkın üstüne yapılan evleri
Bir çöpümüz var diye heryerin çöp kokmasına bende karşıyım

Her şey forum için! Her şey forum için!
Sosyal ağlarda paylaş

Allah için acemi olan benim. Parti düzenlediğimi duyup iki gün sonra ALİ ALİ BEN DE YUNİGURUBA GİRDİM diye koşuşturan da bendim zaten. Töbe töbe. Neyse fiyatları benden de alabilirsiniz hazırda formumda var. Hatta bu topic'in varlığından haberdar olmasını sağlayan bile nomad13'ün bendim. Bir de utanmadan acemi diyorsun ya kaan açacam kaşını gözünü şimdi :)
Unigroup gayet güzel sux mux diyen insan sebebini açıkça yazsın buraya yada sussun adam gibi. Unigroup'la gelecek olanın da bana gelmesini reca ediyorum her neyse.[hline]Antimodes a.k.a Bhaal Pheles.
UIN: 123455555
Sosyal ağlarda paylaş

Arkadaşlar bakıyorum Unigroup hakkında bilgisi olan çok insan yok...
Az bir tanıtım yapayım bunu okuduktan sonra düşünün hangisiyle gitmek daha iyidir diye...
Laila gibi bir mekanın sezon kapanış partisini düzenledik... Bu partide BİLETİX'DEN daha çok bilet sattık. Shubuo Gez&Eglen, Hürriyetim gibi türkiyenin en büyük şirketleri yeri geldi mi sponsorumuz oldular. Grubumuz 6-7 kola ayrılıyor, her bir kolda 30'dan fazla koordinatör var, bu da çok büyük bir çevre demek oluyor. Bu işi bilen bir şirketle yapmak istiyorsanız doğru yerdesiniz. Bunun burda sidik yarışına girmeye lüzum yok. Uludağ olayında da, işimizin en kalitelisini yapıyoruz, Grand Yazıcı ve Alkoçlar'a götürüyoruz, Grand Yazıcı bugüne bugün Uludağ'ın en iyi kabul edilen oteli, Alkoçlar da en az Grand Yazıcı kadar kaliteli. Türkiye'nin en ünlü isimlerinden biri SİZİN seçiminizle sahne yapacak. Eh 22 kasımdan önce yerinizi ayırtırsanız kolaylıklarımız da var sunduğumuz, yer ayırtmak da şipşak bir şey bana geliyorsunuz 3 dakikada hallediyorum işinizi...[hline]Antimodes a.k.a Bhaal Pheles.
Sosyal ağlarda paylaş

BonePART gitçek mi?
Şebnem Ferah gelcek mi?
Yataklar temiz mi?
Banyolar temiz mi?
Banyoda sıcak ve tazyikli su akıyor mu?
BonePART + Şebnem Ferah ikilisini seçersem, hangi grupla gitçem, hangi gün gitçem?
Bu gruba Halfmumi ve eagleeye da katılcak mı?

Ne zaman gitçeğimi öğrenirsem çok iyi olur. Sınavlara denk gelirse gidemem..[hline]Bonecrusher: Hadi bira içmeye gidelim.
Eagleeye: Olmaz, henüz çok gündüz.
Sosyal ağlarda paylaş

Yalnız 7 oda gibi maksimum yazış bi olay yok maksimum 6 oluyo o da 5 yataklı odaya bi yatak daha ekleniyo benim arklardan da bayağğı giden var ama bana bayağı kolpa geldi...[hline]Askinos, 06 July 2003 20:19 tarihinde demiş ki:
Kendini deleni Allah'ta deler gibi bir atasözü çıkarabiliriz burdan
Sosyal ağlarda paylaş

Ama % 7 imi de kaparım diyosun ayrıca o kadar süper o kadar geniş çevre foruma niye konu açılıyo ki zaten full dolması lazım ki yok öyle bi şey[hline]Askinos, 06 July 2003 20:19 tarihinde demiş ki:
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Forseti, 07 November 2003 22:58 tarihinde demiş ki:
Ama % 7 imi de kaparım diyosun ayrıca o kadar süper o kadar geniş çevre foruma niye konu açılıyo ki zaten full dolması lazım ki yok öyle bi şey[hline]Askinos, 06 July 2003 20:19 tarihinde demiş ki:

Ehe Forseti aldığın yarım yamalak bilgilerle burda "kâr açısınız, şöylesiniz" muhabbetine girme istersen, hele kolpa muhabbetine hiç girmeyelim. Sen birisiyle konuşmuşsun ki asıl konuştuğun kişi kolpalamış sana, 7 kişilik oda gayet de var, ancak 7 kişilik oda tutulunca biz kâr almıyoruz, bu yüzden bazı para peşindeki insanlar 5 kişilik odayı kazıklıyor size üstüne 6. yatağı koyacam diyor. Sen böyle bir kişiyle konuşmuşsun laflarına güvenerek bize kolpa diyorsun üstüne üstlük biz 7 kişilik oda verince kâr almıyoruz ona rağmen %7'mi alırım muhabbeti çekiyorsun cidden güzel güldüm.[hline]Antimodes a.k.a Bhaal Pheles.
Sosyal ağlarda paylaş

7 kişilik oda yok dedim ama maksadım haftyalar önce tükendiğiydi he bu arada grand yazıcı da dolmak üzere[hline]Askinos, 06 July 2003 20:19 tarihinde demiş ki:

[Bu mesaj Forseti tarafından 08 November 2003 23:39 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...