Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Beşiktaş - Galatasaray Derbi Topici

Castigater

Öne çıkan mesajlar

said:
Mighty_THoR, 31 October 2003 23:47 tarihinde demiş ki:
bir takımın istatistiklerinde
şut 3
kaleyi bulan şut 2 yazarken nasıl olurda birisi çıkıp iyi oynadık der[hline]May the ALL FATHER guide our blades true and see us victorious once again...

kes be sanki yendinizde..bok atma..[hline]Bir Tık Atın Şu Mübarek Ramazanda Birinin Daha Karnı Doysun
Sosyal ağlarda paylaş

kardeşim bu ne ya.. :D
bu adamlar küçükken bal kazanına düşmüş falan herhalde :)
voley. forması alıp de boer yazdırcam lol
çıldırttı bu maç beni hehe , verilmeyen kartları el kullanımını geçtim nası gol atamadık yaa
nası yenemedik bunları ya ona üzülüyorum[hline]Guns don't kill people...We do!
Let the bodies hit the floor!
SBGG!
Sosyal ağlarda paylaş

said:
SilphatosIce_, 31 October 2003 23:50 tarihinde demiş ki:
Valla yahu ben yenilmiş gibi üzülüyorum, bir takımda bu kadar şans olur anca :|[hline]Silphatos Iceheart
Synthetic Intelligent Lifeform Programmed for Harm/Android Trained for Observation and Sabotage
(a.k.a ; Grynn , Botanika)

nasıl böyle dersiniz anlamıyorum??anla bakayım nerede şanslıydık?söyle kabul edicem..[hline]Bir Tık Atın Şu Mübarek Ramazanda Birinin Daha Karnı Doysun
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Diablo, 31 October 2003 23:56 tarihinde demiş ki:
sonuçta deplasman ve maç 0-0
son dakkalar oynanıo tabi vakit geçircek.sanki diger takımlar yapmıo aynı şeyi
frank topu elle kesiosa emre aşık da ölümüne dalıodu
ii oynadık kabul edin[hline]Head, 03 August 2003 18:00 tarihinde demiş ki:
babs mutluluga giden bir gateye ne dersin

Çöp Atmayalım.

+1[hline]Bir Tık Atın Şu Mübarek Ramazanda Birinin Daha Karnı Doysun
Sosyal ağlarda paylaş

ilk dk dakkalardaki 2 pozisyonu atamioysak digerlini atmamiz zordu zaten. ilk yari biz ikinci yari genelde onlar iyi oynadi ama kisisel kazmaliklar yuzunden cok sacma goller kacti bizde gs de ise sansa bahta bizim adama carpip gol giriyodu. Neyse 5 puan fark dewam ediyo fenere yaradi[hline]Acilarin Cocugu:(
Sosyal ağlarda paylaş

off of 3 e düşcek puan farkı

sinan o nasıl kaçar ya kafayı yicem. ne de boarun pozsiyonu kaldı ne bişi kardeşim atman lazım onu ya.

yarın ilk sayfalara çıkcak mı bakalım frank deboerın eli

ali dürüstü 1 hafta ağlamaya

özhan canayadını federasyona şikayete davet ediyorum
Sosyal ağlarda paylaş

bu hakem denen adama git beşiktaş forvetini marke etmi demişler anlamadım gitti adam beşiktaş atak yaparken her topun 30 santim yanında milleti katlediyor ama nasıl olduysa o pozisyonda göremiyor hakem olaya gayet yakın büyük ihtimalle galatasaray defansı kaçırırsa ilhanı tutmak için oraya doğru koşmakta nasıl görmüyor[hline]May the ALL FATHER guide our blades true and see us victorious once again...

[Bu mesaj Mighty_THoR tarafından 01 November 2003 00:35 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

yahu mal mal arkada bekleyeceğine yana doğru koşsa görecek.

adam pozisyon hatası yapıyor. o zaman bütün takım arkadaşlarım gelsin arkayı ve yanhakemi bloke etsin ben elime alıp fırlatiim kaleye

bu adam niye antrenman yapıyor niye kondisyon yükleniyor. her an doğru yerde olmak zorunda.
Sosyal ağlarda paylaş

pozisyonun penaltı olmama ihtimali de var. sadece 2 kere izledim ve maçın heyecanıyla izledim sağlıklı yorum yapamayabilirim ama bakın
ilhanla de boer yanyanalar, omuz omuza, birbirlerini çekiştiriyorlar, o sırada bence top de boer'un eline çarpıyo. herhangi kasti bi müdahale yok. hatta belki ilhan'ın eli bile de boer'un elini itiyor olabilir[hline]Its not a lie, if you believe it - George Costanza
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...