Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Beşiktaş - Galatasaray Derbi Topici

Castigater

Öne çıkan mesajlar

said:
jacabo, 29 October 2003 17:22 tarihinde demiş ki:
b1 kerede su nickimi dogru yazin ya[hline]
a$k bir sabunsa
köpürt beni pakize

tmm düzelttik işte :) konuyu dağıtma :p

yok mu gs'li iddiaya giren?

[Bu mesaj Castigater tarafından 29 October 2003 17:27 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
bLaQ, 29 October 2003 17:58 tarihinde demiş ki:
bu bayrak taşıma olayı saçma bence, bırakın allahın gs'lisi bjk bayrağını taşımasın daha iyi..[hline]-= Myrlur Ownz Jo0 =-

kızıştırmaya yönelik yorumlardan kaçınalım. akıllı olalım ?[hline]Its not a lie, if you believe it - George Costanza
Sosyal ağlarda paylaş

beşiktaş daha ağır basıyo gibi ama derbi bu belli olmaz noolacağı. ligde oynadığımız oyunu koyarsak o maçta ağır bi yenilgi alırız onu biliyorum.
alırız inşallah..[hline]"Nush ile uslanmayana etmeli tekdir; tekdir ile uslanmayanın hakkı kötektir"
Bir çöpümüz var diye heryerin çöp kokmasına ben de karşıyım!
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Kenderleme, 29 October 2003 21:04 tarihinde demiş ki:
beşiktaş daha ağır basıyo gibi ama derbi bu belli olmaz noolacağı. ligde oynadığımız oyunu koyarsak o maçta ağır bi yenilgi alırız onu biliyorum.
alırız inşallah..[hline]"Nush ile uslanmayana etmeli tekdir; tekdir ile uslanmayanın hakkı kötektir"

buyrun burdan yakın, gs'li herif ne diyo ahuah[hline]Its not a lie, if you believe it - George Costanza
Sosyal ağlarda paylaş

yenilgi alırızdaki alırız niyetine kullanmadım.. maçı alırız demek istedim.. tabi nereye çekip nası anlamak istediğine bağlı biraz da insanın.. manyak mıyım da fark yiyelim istiyim yani?[hline]"Nush ile uslanmayana etmeli tekdir; tekdir ile uslanmayanın hakkı kötektir"
Sosyal ağlarda paylaş

beraberlik olsun sırf o yüzden gs tribününe bilet aldım arklarla bağrıcaz!!! inşallah 0-0 biter....[hline]fizban demiş ki:mandoo, haklısın ama kendini düzgün ifade etmeyi dene, her bulunduğun topicte kavga çıkıyo

Mandooo : Köyünden kopup paticik alemine dalan ACILARIN ÇOCUĞU!!
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Mandooo, 29 October 2003 23:39 tarihinde demiş ki:
beraberlik olsun sırf o yüzden gs tribününe bilet aldım arklarla bağrıcaz!!! inşallah 0-0 biter....[hline]fizban demiş ki:mandoo, haklısın ama kendini düzgün ifade etmeyi dene, her bulunduğun topicte kavga çıkıyo

Mandooo : Köyünden kopup paticik alemine dalan ACILARIN ÇOCUĞU!!

umarım berabere kalmayız[hline]Llama'nın annesi:İnsanı tanımak için;yiyip iççen,alışveriş yapcan,o kimse ile çalışcan...
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...