Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Beşiktaş - Sparta Prag Maç Topic'i...

bLaQ

Öne çıkan mesajlar

maçı arkta seyrettim o yüzden birz geç bir yorum olacak bu.
Valla önce prag 4-1 alır diyen aradaşı kutluyorum. Bjk nin hiç bir maçını incelememiş galiba. Bjk real madridden bile 2 den fazla gol yemez... (yeniliriz ama gene de max 2 gol yeriz)
Ben ikinci yarının ortalarında artık umudu kestim resmen duvarları yumruklamaya başladım. Gol olunca ise olan arkadaşıma oldu çocuğu yumruk ve tekme manyağı yaptım :)
Şimdi bu maçı unutup önümüze bakarsak italya da bir final maçımız olduğunu görüyoruz. Eğer italya da maçı alrısak guruptan çıkmayı garantiliyoruz. (büyük olasılıkla)
Ama italya da galip gelebilceğimizi zannetmiyorum. Çünkü o maç lazionun dason şansı ve maça acaip asılacaklar. Sonra inönüdeki maç içinse resmen gözüm korkuyor. Herifler lazio ya 4 attılar. Ve bu sefer bizi küçümsemezler.
Son olarak:
Allah Sergen'i takımdan eksik etmesin (Amin!) :)[hline]NO PAIN NO GAIN

Sosyal ağlarda paylaş

said:
Jaan, 05 November 2003 01:26 tarihinde demiş ki:
Valla önce prag 4-1 alır diyen aradaşı kutluyorum. Bjk nin hiç bir maçını incelememiş galiba. Bjk real madridden bile 2 den fazla gol yemez... (yeniliriz ama gene de max 2 gol yeriz)
[hline]NO PAIN NO GAIN

aman allahım LA BOMBA. bu ne ? bu bu bu nedir bu ? oha[hline]Its not a lie, if you believe it - George Costanza
Sosyal ağlarda paylaş

said:
fizban, 05 November 2003 00:37 tarihinde demiş ki:
iyi de adam gayet düzgün bi tahmin yapmış ve tahmini tutmuş. spastiklik bunun neresinde ? dumur da olmamış ayrıca.

hatta burada gittikçe dumur olan biri varsa o da sensin.

birine spastik demeden önce iki defa düşünün, size çook fena geri döner bu laf.. naah işte şekil 1a[hline]kendimi kendimden çıkarsam sıfır kalmaz.

Bundan sonra laflarımın arkasına note yazıcam şu laf şu kişiye yönlendirilmiştir diye .. o dumur olursunuz lafı bjk 4-1 yenilir diyen arkadaşa idi ama neyse iş bok olmuş bi kere.. mutlu olacaksanız dumur olurum ben :)[hline]KinGpiN the striked sazan
Emaleth, 07 July 2003 16:49 tarihinde demiş ki:
kafana terlik yiye yiye beynin sulanmış senin iyice.
antin, kuntin, gugurigu filan...
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...