Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Risk2 on Zone

DiaBoLiC

Öne çıkan mesajlar

Arkadaşlar zone da risk2 oynamanızı öneririm. Özellikle risk hastaları için risk2 çok güzel ve same-time gibi özellikleriyle çok güzel olmuş.Oyunu Kazaa dan indirin (40mb)(filename:Risk 2+Crack) daha sonra zone a üye olun(bunun için hotmail sahibi olmak yeterli) sonra oynayın öneriyorum....[hline]Serve no one but Bane
Sosyal ağlarda paylaş

eheh girdim burda okuyunca hadi 1-2 oyun oynar cikarim diye adama turk oldugumu soliyince ne turkmusun bu oyunu turkler biliomu felan diince hirs ettim butun gucu adama yolladim ama yenildim dimekki oyunu ogrenememisim daha neyse bi ara hepberaber bi oynayalim[hline]Absolute & Lonely....

[Bu mesaj Kobe tarafından 24 June 2003 02:55 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

• 1 ay sonra ...
  • 1 ay sonra ...
yessss ayem redi to ekşın!!! ne zaman isterseniz haber verin. radyodayım. bi yandan refresh çekecem.[hline]They were all dead. The final gunshot was an exclamation mark to everything that had led to this point. I released my finger from the trigger, and then it was over
Her şey daha güzel forumlar için...
.:LevieMaxilackOnline:.
Sosyal ağlarda paylaş

• 4 hafta sonra ...
Grubu kurarsak hemen oynamayı düşünüyoruz. Güzel bir grupla çok gırgır olur. Hem de Zone' den oynamaya gerek kalmaz. Direk messengerdan oynarız. Zone da yabancılar bazen yenilmeye başladıklarında direk oyundan çıkıyolar ve oyun cart diye iptal oluyor. O yüzden en güzeli kendi aramızda messenger uzerinden oynamak.
Su anda Azmo ile ben hazır bekliyoruz. Eger birileri oynamak isterse hemen oynayabiliriz. Kimse çıkmazsa o zman biz Zone da takılacaz.
Oynamak isteyenler Kazaa' dan Risk 2+Crack adlı dosyayı indirsinler. 40 MB olanı. Biz burdayız bekleriz.
Bu arada Eno oynarım diyip sattı bizi ortalıklarda görünmüyor. VArya seni azmo ile sıkıştırdığımız yerde sünnet hacemat edicez bilgin olsun Eno. Bittin olm sen. :hrr:
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...