Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Akçaabat Sebat - Fener derbi topici

DynamicK

Öne çıkan mesajlar

Dynamick doğru diyosun aslında ama bak şimdi kafes mafes olayı bozuyor ..
Fenerbahçe "Milli Mücadele" de etkili olmuş bir futbol takımıdır.
Nasıl ? Şöyle Fenerbahçe - Istilacı Devletler arası futbol maçı yapılırken herkez maçı izliyor haliyle .. Silahlar da kaçırılıyor gereken yerlere ..
Her neyse yani aşağılamamak lazım onu diyorum.[hline]Istiaron / RunUO Ultima Online
Sosyal ağlarda paylaş

• Admin
ne güzel işte :)
ufak takılmalar latifeler işin tuzu biberidir yapmada nzevki mi çıkar
buraya sayın fbli arkadaşlar takımınız bence pek iyi oynamıyor tabi sakın kızmayınız zira kızarsanız özür dilemeyi bir borç bilirim diyip klavye arkasından zuhauhea diye gülsem mi güzel olur :P[hline]Grandmaster Hamburger
Kafes kuşlar içindir aslanlar kafeste dur(a)mazlar
Sosyal ağlarda paylaş

onu bunu geçin de..
bu başlık ne allaşkına ya

her allan günü kavga çıkıyo zaten akıllanmadınız mı ya ?

iice .kunu çıkardınız artık..

tamam berabere kaldı diye takılabilirsin belki ama.. sen maç
başlamadan böle bi başlık koyuyosun..

ayrıca (bkz: Ne olacak bu Fenerin hali)
Sosyal ağlarda paylaş

• Admin
said:
_Mayhem_, 02 November 2003 21:09 tarihinde demiş ki:

tamam berabere kaldı diye takılabilirsin belki ama.. sen maç
başlamadan böle bi başlık koyuyosun..

ayrıca (bkz: Ne olacak bu Fenerin hali)

Uyandırmak istemezdim sayın arkadaşım çok güzel uyuyordunuz ama maç başlamadan akçaabat sebatında gol atması düşük bir ihtimal olsa gerek?[hline]Grandmaster Hamburger
Kafes kuşlar içindir aslanlar kafeste dur(a)mazlar
Sosyal ağlarda paylaş

ya hocigt ve war mu ne, amma yüklendiniz adam, sanki birisi kuyrugunuza basmış gibi, yenseydiniz dalganızı geçerdiniz ama bu kadar sakin bir maç için bu kadar konuşup olay çıkaran adam görmedim.

hele fb maçlarına sadece fbliler topic açabilir diyenlere varya ne tarafımla güleceğimi bilemedim.

Evet fb milli mücadelede çok büyük işler yapmıştır. Ama gs nin bir maçını Atatürk dahilinde nerdeyse TBMM tam takım izlemiştir, o maçta toplanıp Büyük Taaruz'un planlarını yapmışlardır. Maç için geldikler düşünüldüğü için kimse uyanmamıştır. kaynak Galatasaray dergisi 2002 ilk 3 sayısından biri sanrım.

Yani o devirde bir fb yok hepsi mücadele etti ondan ayırmamak lazım.

Ayrıca sene 19lerde bir yıl, fb gs maçı var kadıköyde, haba fırtınalı, sahada 7 Gsli futbolcu var Fb tam takım.
diğerGsliler fırtınadan karşıya geçemiyor. Derken deli lakaplı bir gsli futbolcu tek başına kayığa atlayıp o dalgada karşıya geçiyor ve 2. yarıya yetişip maça çıkıyor ve golünüde atıyor :)
maç 7-0 bitiyor heheh

Yani fbliler tabi ki sevinsin ama bu sadece bir maç yani, Gsliler uefa nın tadını tam çıkaramamıştı Fatih Terim ayrılıyorm açıklamasın yaptığından ondan bölük pörçük sevinmiştik, gazı kaçmamış devam diyoruz :-)[hline]sonunda yeniledim.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...