Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Akçaabat Sebat - Fener derbi topici

DynamicK

Öne çıkan mesajlar

• Admin
said:
Diablo, 02 November 2003 20:30 tarihinde demiş ki:
fener taraftarını dışarı cıkarmışlar
kasatura balta falan cıkmış uzerlerinden[hline]Head, 03 August 2003 18:00 tarihinde demiş ki:
babs mutluluga giden bir gateye ne dersin

Çöp Atmayalım.

arkadaş maçlara gidiyodu gecen sene fb li
paso unide seyi sölüyoduk geyik olsun diye
genç fenerliler genç fenerliler(kırk haramiler gibin)
dogruluk için biz fenerliyiz
asmak kesmek kelle ucurmak

stadda böle sölüyolarmış eheh[hline]Grandmaster Hamburger
Kafes kuşlar içindir aslanlar kafeste dur(a)mazlar
Sosyal ağlarda paylaş

ya simdi bi galatasarayli olarak dogal olarak bu macin berabere yada fb nin malubiyetiyle bitmesini istiyorum bundan dogal bisey olamaz sonucta bu baskasinin ... gerdege girmek diil sonucta suda var siz (fenerliler) bjk-gs macini beklerken berabere bitmesini istemedinizmi bu gayet dogal bisey arada rekabet var ve sizin puan kaybettiginiz hafta en yakin rakibinizde puan kaybetmesini istersiniz bunun olgunlukla bi ilgisi yoktur olay ne olursa olsun rekabet varsa sizin tokezlediginiz bi an rakibinde tokezlemesi isinize yarar
bide su var hani 6-0 vardi ya o tebrikler yani ama simdi bunun muhabbeti acilinca gecmiste kalmis diyen gs lilere biraz kiziyorum cunku bizde gecmiste uefa super cup aldik bunlari solemeye gelince cok guzel soluyoruz bi yandanda gs lilere o gecmiste kaldi diye ayak yapmayin diyenlerede kiziyorum cunku 6-0 dan once biz uefa dan super cup tan bahsedince onlar gecmiste kaldi diyolardi
yaniiii bu futbol kendinin rakibininde basarilarini kabullenmeli camur yapmanin alemi yok ve kendi basarin kadar rakibinin basarizligini istemekte dogal
daha ne diyim:)
Sosyal ağlarda paylaş

Sen olayı anlamamıssın, olay fenerın maglubıyetını ıstemek degıl.Buna kımse bısey dıyemez.ama her fb macında fener gol yedıkten sonra bjkli ya da 6s li bırısının thread acması bence bırcok seyı anlatıyor.Hıc fenerlı bırısının boyle bır sey yaptıgını gordunuzmu ?
Sosyal ağlarda paylaş

• Admin
güzel ve akıcı yazmışsın
ama arkadaş anlamaz sanırım
fanatizm esir almış :P
1-0 onde hobarey yazdım diye biri etmedigi lafı bırakmadı digeride bu nefret niye falan gibisinde nyazı yazdı ona ayrıca guldum zaten :P[hline]Grandmaster Hamburger
Sosyal ağlarda paylaş

ya tartismaniz anlamsiz ikinizde haklisiniz sonucta taraftar bayraklari olmasa bilinmese kimin hangi takimli oldugu bu tartisma olmaz mesela
baska takimli olundugundan topic acilmasina laf edilmesi sacma ama bu olayin surekli olmasida o takim taraftarini kizdiriyosa buda normal bence tartismayin bile bu konuyu:)
Sosyal ağlarda paylaş

• Admin
ya boşverin beyler bunları
hepimiz akrdeşiz :)
bu arada sidik yarışı sux artık bende gs de fb yi vaktinde 7-0 yendi 8 kişi ile diye yazsam buraya ordan yaksak ipin ucunu bide :)
ama yapmıyom demi niye sıktı cünkü :)[hline]Grandmaster Hamburger
Sosyal ağlarda paylaş

• Admin
said:
-Apex-, 02 November 2003 21:04 tarihinde demiş ki:
bu hafta bence gs ile bjk'nin bir kayibi olmadi tam tersi bizim oldu sebatla berabere mi kalinirmis,demek ki kaliniyormus :)

ya abi şöle bişi var dikakt et gs bjk puan kaybederse fb nin macından önce fb de bi rahatlama oluyo oynayamıyolar
mesela gs alsaydı maçı fb belki bugün 4-5 tane atardı[hline]Grandmaster Hamburger
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...