Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Akçaabat Sebat - Fener derbi topici

DynamicK

Öne çıkan mesajlar

said:
Hocigt, 02 November 2003 19:28 tarihinde demiş ki:
Baskasının si....le gerdege gırmemeyı ne zaman ogrenıceksınız sız ?

bu lafa sadece +1 denir

yeter yaw gercekten yeter..gs-... topic ini gs li acar gs yenilse bile cekisme oluyo gercekler carpilarak yazilir vs ..ayni sey bjk icinde gecerli ama bi fb maci oldugunda tam fb mac topic i acicakken bi gs li veya bjk li hemen topic acar fb ye hakaretler edilir vs sora da gs soyle buyuk bjk soyle buyuk gbi laflar edilir..buyuklugunuzu cok guzel gosteriyosunuz arkadaslar nedir bu fb ye karsi duyulan bu nefret naptik size gs desen 6-0 yendik guzel bi basari o topic e baktiginizda hala yok biz avrupa da .. olduk sole bole deniliyo yine o topcite bile fb yi kotuliyenler olmustu ayiptir bea..yendik sevincimizi kutlayamiyoruz surda kendini bilmez bikac kisi geliyo topic in azina s.yo..bjk desen taraftarimiza laf eder gorduk onlarin taraflarlarini hangi fb derbi macinda 10 dk mac kesildi kavgalar bu derece siddetli oldu..sora derler bjk seyircisi boyle iidir soyle iidir..daha yazacak cok sey var biraz kendi takimizin oz elestirisini yapin ve eger fb li birisinden baskasi mac topic ini acip fb ye kotu laf soylerse beni karsinda bulur yine forum yoneticierinden ricam boyle olaylara izn verilmemesidir...
Sosyal ağlarda paylaş

said:
DynamicK, 02 November 2003 19:55 tarihinde demiş ki:
said:
DynamicK, 02 November 2003 19:49 tarihinde demiş ki:
üzerime düşen görev neymiş?[hline]Grandmaster Hamburger
Kafes kuşlar içindir aslanlar kafeste dur(a)mazlar
[hline]Grandmaster Hamburger

uzerine dusen gorev veya dusmesi gereken gorev macta oynanan futbol hakkinda yorum yapmaktir..fb yeniliyo hobareeey demek degil..dersin macin .. dksi fb 1-0 yenik durumda macta fb veya sebat takiminin ustun bi oyunu var iki takimada basarilar dilerim mac topic i bole olur yaw forumun ne oldugunu anliyamiyosunuz galba spor bolumu karsi takimdakilere laf atmak icin degil spor konusmak icindir..
Sosyal ağlarda paylaş

• Admin
said:
Hocigt, 02 November 2003 20:08 tarihinde demiş ki:
Sen hangı moddasın ? Gercı bellı hangı modda oldugun ama neyse...

anlatamıyorum sanırım bişi diyosan söyle üstü kapalı konusma
korktugun bişimi var fikrini neden belirtemiyorsun?[hline]Grandmaster Hamburger
Sosyal ağlarda paylaş

• Admin
said:

uzerine dusen gorev veya dusmesi gereken gorev macta oynanan futbol hakkinda yorum yapmaktir..fb yeniliyo hobareeey demek degil..dersin macin .. dksi fb 1-0 yenik durumda macta fb veya sebat takiminin ustun bi oyunu var iki takimada basarilar dilerim mac topic i bole olur yaw forumun ne oldugunu anliyamiyosunuz galba spor bolumu karsi takimdakilere laf atmak icin degil spor konusmak icindir..

ne varmıs soyledigimde galatasaraylıyım ve bu hafta puan kaybettik fb de kaybederse işimize gelicek tabi ve sevincimi belli ediyorum
fb ye bir hakaret mi var o mesajda
hobarey lafı hakaretmi sevincimi belli ediyorum son derece normal, ayrıca nasıl yorum yapıp neler söliyecegimi sana sormadım sormamda pekala nasıl konusacagımı biliyorum ve bu bolume uzun zamandır yazıyorum neyin dogru neyin yanlış oldugunu ayırdedebilirim ..[hline]Grandmaster Hamburger
Sosyal ağlarda paylaş

• Admin
evet evet ahmet çakar 1 ben 2 zaten :)
birşey söylerken bunu yaptın bu yuzden hatalısın diye açıklama yapsan eyvallah dicem ama laf at izi kalsın
veya kısa kesim de söz gümüşse sükut altındır diyip üste cıkayım tarzınad yaklaşım gösterirsen şu durumda şu laflarından sonra sadece gülünç oluyor[hline]Grandmaster Hamburger
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...