Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Horace nereye kaysın?

horacegoesskiing

Öne çıkan mesajlar

İmdi. Perşembe akşam saat 20.00-22.00 arası programım var benim bi tane ratyoda. Bu programda naapsam ne etsem.

1-Horace radyoda konsept program yapsın. Mesela bi gün Yardırmış Bassistler konseptini, bi gün oryantalist jazz, bi gün fusionda perküsyon.. Death Metalde jazz etkileri gibi.

2-Horace radyoda eğitici programlar yapsın. Bol konuşmalı filan. Mesela Wes Montgomery kimdir. Naapmıştır. Discographysi. Möhüm parçaları.. nev'inde.

3-Horace radyoda bi janrı üzerinde dursun. Misal Blues programı yapsın. Misal Heavy Metal programı yapsın. Yapsın kardeşim işi ne... Terbiyesiz.. gibi. ( ayrıca sensin terbiyesiz eşşek... )

4-Horace radyoda takılsın kafasına göre. Kendisi de ne dinlemek istiyosa onu dinlesin. Watchtower dinledikten sonra Wondabraa; Skatalites dinledikten sonra Dmitri Shostakovich filan bozmaz bizi. Kralsın B@b.. gibi.

Naapiim ne ediim. Herkezden yardım bekliyorum.[hline] Bütün dünya buna inansa, bir inansa, hayat bayram olsa...
Sosyal ağlarda paylaş

Bence horace önce bir masa alsın kendisine :) sonrada hiç konuşmadan sadece müzik çalsın. ne biçim başlık açmışsın lan böyle mi yazılır konu nereye kaysınmış töbe töbe[hline]
...Me
DiMarziolu Strat Squier satılıktır.
* Bu sayfadaki içerik, yazanların kişisel görüşlerini belirtmektedir. paticik.com burada yazılı olanlar hakkında hiçbir yasal sorumluluk kabul etmemektedir.

[Bu mesaj Numb tarafından 01 November 2003 02:58 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

horace üç şarkı kaysın bir saysın o zaman :)[hline]
...Me
DiMarziolu Strat Squier satılıktır.
* Bu sayfadaki içerik, yazanların kişisel görüşlerini belirtmektedir. paticik.com burada yazılı olanlar hakkında hiçbir yasal sorumluluk kabul etmemektedir.

[Bu mesaj Numb tarafından 02 November 2003 02:18 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Sevgili arkadaşlar sizin belirttiğiniz düşünceler doğrultusunda 5. şekilde alp disiplini kaymaya karar verdim. hepinize teşekkürler. perşembe günü eğlence ortamı yapçaam programıma davetlisiniz. konuşmalı barbut şeklinde olcak. keyif enerji filan. uyutmıcam ilk programdan... :)[hline] Bütün dünya buna inansa, bir inansa, hayat bayram olsa...
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...