Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

galatasaray'a laf atanklar..

Cthulhu

Öne çıkan mesajlar

evet galatasary şöyledir böyledir...
uefa'yı şansa almıştır süper kupa bala bi golle alınmıştır...
avrupa fatihi denmesi saçmadır vsvsvsvsvs...

evet madem öyle biz 2 senedir adamakıllı oynamıyoz die şampiyonumuz yine ön eleme oynamak zorunda kalacak bundan zonraki sezonda...

hadi gs boktan sa siz ne işe yarıyonuz...¿?
bunu kabullenin ...

GalataSaray RULz....[hline]Ph'nglui mgwl'nafh Cthulhu R'lyeh wgah'nagl fhtagn...

.................................thE CaLL oF Cthulhu...

:rock:obEy yOUr mastEr!¡:rock:

[Bu mesaj Cthulhu_ tarafından 18 October 2003 13:15 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Salla şu laf atanları kimi gider 0 çeker ,kimi deplasmanda bi galibiyet alır Galatasaray ın üstünde Avrupa Kralı olduğunu iddia eder boş işler bunlar görünen köy klavuz istemez kıskanıyorlar işte yalansa yalan deyin.[hline]
Don't panic
No fırfır
This is Turkish Technology

:rock: İcq:170810052 :rock:

[Bu mesaj Moncain tarafından 18 October 2003 16:01 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

yalan , kiskanmam avrupali birisiyle konusurken turk takimi oldugu icin galatasarayla ovunmusumdur her zaman.tabii ki fenerbahce uefayi almis olsaydi daha baska ovunerek anlatirdim ama bu avrupa'daki basarilari turkiye'den bir takiminda yasamis olmasi kiskanilacak degil ovunulecek birseydir.
Sosyal ağlarda paylaş

• Admin
lol biri yazar bir topicin altına gs bala aldı diye ozaman yazılır bunlar LAP diye forum açılıp aklınızda bulunsun denmez rofl[hline]Você Cría Os Mundos Que Nós Os destruímos
Virus,SatanixVirus,Satan-Virus,Virus-Satan,Satanix.
Trex DragonSlayerz Paladin of alb/exc
Viru Jan-Tiran BH of the Ecl The solo
Sosyal ağlarda paylaş

Al işte ya.. Ne alaka şimdi bu topic. Galatasaraylıyım bende ama şimdi durup dururken böyle bir topice ne gerek var... Ayrıca blackchaos yani söylediğin lafi seninde mantığın alıyor mu?? Neyin kuyruk acısı olabilir sence? Sorabilirmiyim sana? Ah kuyruk acısı yok mu demişsin? Galatasarayın neden kuyruk acısı olsun? Geçen sene şampiyon olamadı diye mi? 3 yıldızı olduğu için mi? UEFA kupasını, Süper Kupayı aldığı için mi yoksa Türkiyede en çok RESMİ şampiyonluğu olduğu için mi? Kuyruk acısı nedir ne değildir bi bilmek lazım öncelikle...[hline]Ben eskiden, evimin hemen arkasındaki top oynadığım boş araziyi geri istiyorum. Yıkın üstüne yapılan evleri
Bir çöpümüz var diye heryerin çöp kokmasına bende karşıyım

Her şey forum için! Her şey forum için!
Sosyal ağlarda paylaş

şunu sölemeliyim gerçekten bi gaz anıma denk geldi ama dediğim tipte adamları buradada görebiliyoruz (f.exm.: kuyruk acısı dien)......

ama hadi siz daha ii iseniz bu sene düzeltin bunu bi dahaki sene bi daha şampiyonumuz olacak takım direk gitsin şu lige...[hline]Ph'nglui mgwl'nafh Cthulhu R'lyeh wgah'nagl fhtagn...

.................................thE CaLL oF Cthulhu...

:rock:obEy yOUr mastEr!¡:rock:

[Bu mesaj Cthulhu_ tarafından 19 October 2003 20:57 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Arkadaşlar spor dostluk barış kardeşliktir... Ama bu ...na kodumun futbolu yüzünden sporun ne barışlığı ne kardeşliği ne dostluğu kaldı herkes birbirine düşman kesildi.[hline]Ben eskiden, evimin hemen arkasındaki top oynadığım boş araziyi geri istiyorum. Yıkın üstüne yapılan evleri
Bir çöpümüz var diye heryerin çöp kokmasına bende karşıyım

Her şey forum için! Her şey forum için!
Sosyal ağlarda paylaş

chtluu sizin gibi lazio taraftarları yüzünden bu duruma geldik.
O zaman paso sizi şampiyon yapsın federasyon gs yi herkes gitsin. Akıl var mantık var gs 2 sene kötü oynadı diyemi direk katılamıyor takımlar?
Yoksa ülke puanımız düştüğü içinmi?
Bjk lazio ya yenilip uefada elenmeseydi cl ye direk gidicektik. Gs kötü oynamasıyla alakası yok.
Bjk şu anda uefa sıralamasında gs üstünde. siz hala 2000 listesine bakıyorlar zannediyorsunuz galiba?

Estel kuyruk acısından kastım şu : gs bu sene kaçırdığı şampiyonluk. Hiçbiriniz inkar etmesin şampiyonluk kaçtığında herkes çıldırmıştır eminim. Zaten bunun en basit göstergeside gs futbolcuların yaptıklarıydı.

neyse adam gaz olmuş gidiyor. devam et...[hline]bla bla bla ...

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...