Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

ComedyMAX, Digiturk' de

ghaldszar

Öne çıkan mesajlar

Digiturk' un yeni kanalı ComedyMAX yayında. Artık sadece C-NBC-e' nin dizi saatlerini beklemek zorunda kalmayacaksınız. Gerçekten çok güzel diziler günün 20 saati yayında.

Yayınlanan dizilerden bazıları:

SEX AND THE CITY
DREAM ON
NAKED TRUTH 4
CAROLINE IN THE CITY
TAXI
ROSEANNE
NEWS RADIO
Everybody Loves Raymond
FRIENDS
CLUELESS
Sosyal ağlarda paylaş

Ya bişey sorucam, bu Everybody loves Raymond Türkiye'de niye hiç tutulmadı? Yani adamlar bilmem kaç tane bilmem ne ödülü almışlar yurtdışında çok sevilmişler felan ama Türkiye'ye gelince hiç izleyicisi olmuyo neden acaba?[hline]Dagger, 25 July 2003 03:39 tarihinde demiş ki:
My head enter!
ascraeus, 27 July 2003 17:15 tarihinde demiş ki:
garbage bolumunun kaldırılmasını istiyorum
aente, 11 July 2003 17:34 tarihinde demiş ki:
I am very şaşıring olayı..
Sosyal ağlarda paylaş

Sosyal Psikoloji denen bişi var. Her toplumun anlayışı farklı ve özellikle espri anlayışı genellenemeyen bişi o yüzden Seinfeld uyabilio ama Raymond uymayabilio.

Sorun şurda ortaya çıkar, seinfeld ile raymond'da yapılan espriler çok yakınsa ve sadece biri tutuosa o zaman espri anlayışının dışında bazı nedenler var. İşte aktörler, oyunculuk, senaryo gibi.

Davranış Bilimleri dersi alınca böyle düşünmeye başlıosun birden hehehe.[hline]This Cat Scratches Free.
Sosyal ağlarda paylaş

ikisini de seyrettim, koca bir bölüm bounca ikisinde de gülmedim, kendim de hayret ettim doğrusu. işin garibi espri anlayaışımızın çok uyuştuğu abim öve öve bitiremiyordu seinfeld'i ve buradakiler de ama gülümsediğimi bile hatırlamıyorum o kadar merakla izlediğim halde. ne espriler etkiledi, ne tiplemeler ne de oyuncular..[hline]Sabahları napalm kokusunu severim, çöp kokusunu değil..
Sosyal ağlarda paylaş

Kötü bölüme denk gelmiş olabilirsin bazen oluyo hiç gülünmeyecek kadar kötü bölümler ama zevkinle uyuşmuyo da olabillir tabii[hline]Dagger, 25 July 2003 03:39 tarihinde demiş ki:
My head enter!
ascraeus, 27 July 2003 17:15 tarihinde demiş ki:
garbage bolumunun kaldırılmasını istiyorum
aente, 11 July 2003 17:34 tarihinde demiş ki:
I am very şaşıring olayı..
Sosyal ağlarda paylaş

300' lü kanllarda çıktığına göre çok büyük ihtimalle sinema Pakedine dahil bir kanal.
Diziler çok hoş. Özeelikle Seinfeld, raymond tarzı dizileri beğenenler için ideal. Dizilerin hemen hepsi zamanında şu yada bu kanalda oynamış diziler.
Seinfeld ilk zamanlar çok hoş bir diziydi, çok komikti diyemem ama çok hoş bir diziydi. Sonradan biraz değişti. Amerikalıları gülmekten öldürüyor olsa da beni maalesef güldüremiyor. Raymond ise o da klasik bir Emrikan dizisi. Ama Seinfeld gibi güldüremese de arada tebüssüm ettirebiliyor. İkiside güzel diziler ama çok komik olduklarına inanmıyorum. Ben southparka hepsinden fazla gülüyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

Seinfeld e oldum olası ısınamdım. Adamların kültürünü iyi biliyo olsamda ısınamadım.

Friends mükemmeldir Klasiklerden.

Birde Wings i verseler güzel olurdu mesela.

Yenilerden Titus çok iyi başladı sonra bozmaya başladılar. Scrubs acaib bir olay saolsun cnbce seyrediyok.

Ama 2002 ve 2003 sezonun yeni sitcomlarını değerlendirme şansım olmadı.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...