Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Middle Earth Online

Fiercewind

Öne çıkan mesajlar

yanlız bi yerlerde oyunda pvp rvr vs olmayacakmış diye okumuştum. hani shire tepeciklerinde elflerle hobbitler girmesin birbirine geyik geyik, esere ayıp olmasın diye. bunu halletmenin daha başka yolları da var bence pvp siz mmorpg mi olur beee ??

düşününce olur aslında güzel de olur ama gene de arada pvp lazım sanki. gerçi m.e online için gerekmeye de bilir. sonuçta güzel yaparlarsa sırf orta dünyada gezinmek için bile alırım oyunu. üstüne bi de rp ci güzel bi kitle eklenirse tadından yinmez hatta. bi de üstüne şahane questler eventler eklerlerse o zaman peeeey pey !![hline]Neenar of Hibernia - Excalibur
Amin n'rangwa edanea...
Sosyal ağlarda paylaş

level'da resmini gördüm elinde meşale ve kılıç olan bir knight.
bir an, nasıl desem, kitabını mı okuyorum, sanal gözlüklerle oyunun içine mi girdim, yoksa gerçekten o dünyada mı hissettim, nasıl desem bilmiyorum ama bir an kendimi o adam hissettim, çok sevindim.[hline]Swoot: Sen web 'i birak sadece cam al.
EagleEye: Yok, ben web cam alıp webe camdan bakıcam.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
DiaBoLiC, 11 July 2003 11:05 tarihinde demiş ki:
pvp olmasın o önemli deil ama harbiden öle quest falan olursa süper olur...tabi bazı özentiler çıkcaktır ismini aragorn yapan ama onlarıda idare ederik...[hline]Serve no one but Bane

yaptırmazlar ya kullandırtmazlar yani varmı öyle şey....[hline]Eraq, 09 July 2003 17:56 tarihinde demiş ki:
ne baarıyon bonkıraşır :P
ah gözüm çıkmış :D
Dellenenrüzgar
Sosyal ağlarda paylaş

dogru
orta dunyada elfler ve orclar hep kardeş kardeş geçinmişlerdir

pvp olmalı ve bazı ırkların birbirlerine saldırmamaları ayarlanabilir
bunu yapmak o adamlar için hiç zor olmaz bence

yada bölgeler olmalı mesela elf bölgesine girerse bi orc
orda elfler onlara onlarda elflere saldırabilmeli

zaten shirela pek işi olmuyodu orcların ( sonlar hariç )

yani kısaca bu adamlar aptal diiller hikayeyide biliyolar bence güzel bişeyler uydurabilirler pvp konusuna
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Bonecrusher, 12 July 2003 12:48 tarihinde demiş ki:
pvp olmaması çok iyi olmuş. Middle earth'ün olayına aykırı.[hline]Swoot: Sen web 'i birak sadece cam al.

bu nedir? lotr filmine bile baksan tam bir uyum icinde muthis sevimli orclarla citi piti elflerin sevismeyip savastigini gorursun. eklenmesi sart gibi birsey pvp nin bu oyundan kar elde etmek planlanıyorsa. bir defa pvp olmazsa zanaatkar insanlar olmaz ekonomisi olmaz sIkIntI yaratir oyun kisaca.[hline]blinded by fear of life

[Bu mesaj Dojorel tarafından 12 July 2003 15:20 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

iyi ırklar arasında pvp olmuycak.
di mi? yoksa ben mi yanlış öğrendim?
ha yanlış öğrendiysem kusura bakmayın.

Benim anlatmaya çalıştığım şu:
insanlar elflerle, insanlar cücelerle, cüceler elflerle kardeş kardeş geçiniyor.
di mi?
işte bu adamların arasında pvp olursa saçma olur dedim. İyi ırkların birbirleriyle kavga etmesi lotr'yi bozar dedim.

Hepiniz kadar, hatta biçoğunuzdan iyi lotr biliyorum merak etmeyin

Orclarla elfler tabii kardeş kardeş geçinmiyorlar. Çünkü ivi ye kötü savaşı var lotr'de.
Ancak iyi ırklar arasında pvp saçma olurdu zaten. Ben bu görüşü savunuyorum.[hline]Swoot: Sen web 'i birak sadece cam al.
Sosyal ağlarda paylaş

Pvp düşmanı birisin galiba bonecrusher.Hani ultima onlineda zamanında pklar tarafından sürekli öldürülen sonrada kahrolsun pvp diyen insanlardan.Tecavüze uğradıktan sonra bütün erkeklerden nefret eden bazı kadınlar gibi bi durum seninkide

Şimdi yazdığın mesajı okudumda pvp ile ilgili ilk yazdığın hani(pvp olmaması çok iyi olmuş. Middle earth'ün olayına aykırı.)
burdan çıkan sonuç orta dünyada ırkların sanki hiç savaşmamışlarda sürekli barış halinde yaşamışlar anlamı.

Maiar ile Valar farkını bilmeyen birininde gelip burda LOTR hakkında bilgim çok iyidir hatta bi çoğunuzdanda fazladır diye atıp tutmasıda baya bi komik
Sosyal ağlarda paylaş

LotR dedim Middle Earth değil :)

PvP yapmak PK'dan farklıdır.

PK güçsüzleri ezen onların üstünden geçinen salaklardır, PvP yapanlar ise oyun yeteneklerini geliştiren oyunculardır.
"Tecavüze uğradı Bonecrusher" yakıştırması hiç doğru değil bence.

Oyunda düzeni sağlamaları ve LotR'nin havasını daha iyi yansıttığı için iyiler arasında pvp olmaması iyi olmuş dedim.

Bir dolu PvP oyunu var. PvP yapmak istiyen onları oynar. Ne diye üstüme yükleniyorsunuz anlamadım ki. LotR'yi ben yazmadım ki. Hem bana ne be maiar ve valardan be sonuçta ikisi de yarı tanrı sayılıyor.[hline]Swoot: Sen web 'i birak sadece cam al.
Sosyal ağlarda paylaş

mesela ben hobbit kesmek istiyorum :) hehe bir elf olarak şimdi bu oyunun havasını bozmazmı :) elften zarar gelmez diye yanıma geliyorlar doğruyorum herifleri ki belli olmaz yaparmı yaparım :)
aslında düşününce pvp ler için özel bir bölge olması daha iyi hem güçlüler oraya gider güçsüzler ezilmez hemde yapay zekadan bıkanlar eylenir bence oyuncuların baskısıyla oyunun ilk açıldığında olmasa bile ileride koyarlar pvp olayını.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Bonecrusher, 13 July 2003 05:45 tarihinde demiş ki:
PK güçsüzleri ezen onların üstünden geçinen salaklardır

üstüme gelmeyin demişsinde buraya deginmeden yapamıyıcam hoca kusura bakma
pk=player killer yani güçlü olsun güçsüz olsun gördügü kişilere saldırır adamın işi diger oyuncuları öldürmek

newbieleri öldürenleri bende sevmem ama bütün pkları böyle bi gruba sokman abartı olmus ayrıca osiden tanıdıgım türk pk arkadaşlarımda var onlara salak demende hoşuma gitmedi

genelleme yaparken dikkat etmek lazım biraz
Sosyal ağlarda paylaş

• 3 ay sonra ...
Efsanenin Başlamasına Az Zaman var...

Tüm Orta Dünya Yakında ayaklarımızın altında olacak..

Şimdilik Resimleri ile yetiniyoruz;

http://www.lordoftherings.com/meo/

Oyun Hakkında Kısaca:

"Middle-Earth Online" website © 2003 Vivendi Universal Games, Inc. based on the literary works of J.R.R. Tolkien. "The Lord of the Rings" and the characters, events, items and places therein are trademarks or registered trademarks of The Saul Zaentz Company, dba Tolkien Enterprises under license to Vivendi Universal Games, Inc. Vivendi Universal Games, and the Vivendi Universal Games Logo are trademarks of Vivendi Universal Games, Inc. in the U.S. and/or other countries.

Across the wide lands of Middle-earth, the Free Peoples must face the threatening Shadow growing in the East. All of Mordor is stirring as Sauron dispatches the Nazgûl to hunt for the Ring. The rumor of war brings forth many eager adventurers who will find their place among the great events of the Third Age. High deeds call to the willing, for their time is at hand.

Hundreds of thousands of people will enter the perpetual world of Middle-earth for the very first time. Prepare yourself to choose a path amongst the likes of Elves, Dwarves, and Humans. Will you choose to fight for the things that bring peace to the land or will you add to the corruption of Middle-earth as the forces of Sauron move swiftly to extinguish all that is good?

Coming in 2004, go online in the massive world that is Middle-Earth Online.

Middle-Earth Online is the first Massively Multiplayer Online Role-Playing Game based on The Lord of the Rings. This epic storyline expands the Fellowship's quest and takes players to the far corners of Middle-earth.

Players can select the path of the battle-worn warrior or a more simple life of crafting and harvesting. No matter the path, adventure, fame, and fortune await all in Middle-Earth Online.

Game Features Include

Playable races include Elves, the race of Man, Hobbits, and Dwarves.

An in-depth character creation system allows the player to design a unique individual from a variety of faces, hairstyles, clothing, armor and more.

Through game advancement, players can purchase upgradeable race-specific dwellings.

Ally with other players to form Fellowships and wage war for or against the Dark Lord Sauron.

A PC CD-ROM game, Middle-Earth Online will be available late 2004.

:p

Ekran Görüntüleri Çıkmış

Oyun çıkar çıkmaz alıyorum.(AOya yada SWG ye ayırcağım eğlenceyi kestim..ME daha hoş olur bence :p)[hline]Dream as u never die,live as you can die tomorrow
Always remember;death is only a Begining

Only in My Dreams Now...Curse!
Fear?i dont know what is it?..[Downloadable Avi]
Sosyal ağlarda paylaş

faq'ı okuyodum şu çelişki dikkatimi çekti:
-What races will be available for people to play?
We are providing the four key playable races: Men, Hobbits, Elves and Dwarves. Each race will have unique specialties, abilities and class choices, making each one a different experience to play.
-Is there Player vs. Player content?
Yes, we are dedicated to allowing player versus player conflicts in a way that is consistent with the world of Tolkien.
yani hem orclar yok hem de pvp var o zman mesela elflerle insanlar savaşıcak mı

[Bu mesaj eldar tarafından 29 October 2003 02:52 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...