Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

0 532 li hatlar 5 10 bin dolar nasıl olur

Akira

Öne çıkan mesajlar

yaw benim merak ettigim adamlar 5000 dolara falam hat satıyo hemde aptal numaraları link: 05325100517 http://www2.haberturk.com/ilan/telefonturk/detail.asp?sale_id=14821
bunun gibi
1 acaba benim bilmedigim 0532 ler kırıldımı yoksa bedavamı kullanılıyo bu hatlar (ki bu fiyata bile degmez )
2 bu tur ilanlar ozel bir haberlesmemi
3 hakkaten bu kaDAR zengin ve kerizmiyiz
4 turkcell dunydaki en iyi gsm oparetorumu (599 milyon kisi sırada falam gibi)
bi fikrinizi alayım dedim
Sosyal ağlarda paylaş

Gazetede de çıkmıştı bunun haberi. Özellikle esnaf talip oluyomuş, maksat faturaların düzenli ödendiği eski bi telefon hatına sahip olduğunu göstererek güvenilir imajı yaratmakmış. Hoş tabi. Babamda yukarda yazandan daha iyi bi numara var, fazla da önemli diil onun için telefon numarası. Satıp sonra ona yeni hat mı alsam acaba[hline]There is a void in my chest where I once had a heart, and from this emptiness springs all the sufferings in the Multiverse . . .
Sosyal ağlarda paylaş

Eh..Waktiyle bendede vardı :(
keşke satmasaydım şimdi..

Geçenlerde Fedaykin in başına gelen bişi vardı.kızın biri aramış :D
onun gibi bir şey olsa banada oh ne ala!
lol[hline]Dream as u never die,live as you can die tomorrow
Always remember;death is only a Begining

Only in My Dreams Now...Curse!
Fear?i dont know what is it?..[Downloadable Avi]
Sosyal ağlarda paylaş

açıkçası ben çok araştırdım bu olayı. satanlar varmış bu hatları pahalı fiyatlara hakkaten.
ama çok tutarsız bir piyasa.
500 milyon a satan da var baya iyi numaraları
1000 dolar isteyende var.
bilmiyorum nedir kesin bir kanıya ulaşamadım.
yani bilsem süper hat var bende de onu satıcam
0532 212 ..vx[hline]
...Me
DiMarziolu Strat Squier satılıktır.
* Bu sayfadaki içerik, yazanların kişisel görüşlerini belirtmektedir. paticik.com burada yazılı olanlar hakkında hiçbir yasal sorumluluk kabul etmemektedir.
Sosyal ağlarda paylaş

4senedir 532li numaramı kullanıyorum, çokda güzel bir numara. 1000dolar filan istemekte haklı böyle güzel hatları satan insanlar. düşünüyordum da biri sana 500milyon t.l vericez deseler satmam hattımı.[hline]''Ben ilk lanetlenmiş olanım; zamanın başlangıcından sonuna ve hatta zamanın ötesinde sonsuza kadar.Ben kardeşinin etini ilk tatmış olanım.İlk kanı ben akıttım, ilk defa ben kıskandım.Çılgınlığın boşluğundayım...bir ruhum yok benim.Ne insan, ne melek, ne de şeytan.Ben...vampir''
Sosyal ağlarda paylaş

Valla o hattı o fiyata alanın aklına şaşayım. Prestij istiyorsan işini iyi ve dürüst şekilde yaparsın yılların faturalısıyım diye gezmezsin. (Bkz. Tribal Enfeksiyon) :hrr:

Bende de 532 4xx var da ikinci el araba kadar değeri mi var yuh yani. :yapma:
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Rapadura, 29 October 2003 13:03 tarihinde demiş ki:
benim hattımda 532 parayada ihtiyacım var 300 dolar versinler satim bende ehliyetimi alim lol

Ehliyeti bırak abi hattı satıp, arabanı modlarsın o fiyata. 1000 dolara satsam kırık egsoz kutusunu bırak bir kenara komple süpersprint alırım. Oooh misss. 8-) kafadan 6-7 beygir.

"Abi gel hatları denkleştirip araba alalım" :lol: Yani bu ülkede fırsatlar tükenmiyor bir yerden rant kırıyor yurdum insanı :hmm:

[Bu mesaj Mino tarafından 29 October 2003 13:09 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...