Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Hayat Bilgisi!

orc_lord

Öne çıkan mesajlar

• 2 ay sonra ...
  • 5 ay sonra ...
!!! SPOILER !!!
Azdaval'daki hikayesi aktarılacak Afet "Öğretmen"'in. Daha sonrada Ankara'ya verdiği itiraz dilekçesi kabul edilecek Didem suçunu itiraf edecek ve Afet hoca geri dönecek.
edit=spoiler uyarısı[hline]''Ben ilk lanetlenmiş olanım; zamanın başlangıcından sonuna ve hatta zamanın ötesinde sonsuza kadar.Ben kardeşinin etini ilk tatmış olanım.İlk kanı ben akıttım, ilk defa ben kıskandım.Çılgınlığın boşluğundayım...bir ruhum yok benim.Ne insan, ne melek, ne de şeytan.Ben...vampir''

[Bu mesaj Selamon tarafından 27 October 2003 23:02 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

şu yeni gelen alman kız varya.o almanyayı ozledigi için okuldan ayrılmak istiodu ve gidip mudure dediki afer bana tokat attı dedi.o kızda mudurun yegeni oldugu için mudurde afeti kovdu.o ara şerefsiz falan dedi .o tekin midir nedir buda gitti mudure patlatti bi tane 2 side atıldı işte :)[hline]Head, 03 August 2003 18:00 tarihinde demiş ki:
babs mutluluga giden bir gateye ne dersin

Çöp Atmayalım.
Sosyal ağlarda paylaş

Perşembe günleri anahaber bülterninden sonra show tvde izleyebilirsin. perşembe günkü bölümünlerin tekrarını ise pazartesi günleri izleyebilirsin.[hline]''Ben ilk lanetlenmiş olanım; zamanın başlangıcından sonuna ve hatta zamanın ötesinde sonsuza kadar.Ben kardeşinin etini ilk tatmış olanım.İlk kanı ben akıttım, ilk defa ben kıskandım.Çılgınlığın boşluğundayım...bir ruhum yok benim.Ne insan, ne melek, ne de şeytan.Ben...vampir''
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...