Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Kaçın, Headless Horseman Geliyor!

Darksun

Öne çıkan mesajlar

said:
questi nereden alacaz summon icin bulamadimda

quest icerde balkabagina tikliyorsun questi aliyorsun
sana bir mum veriyor onu topragin (balkabaginin hemen arkasinda ) üstüne koyuyorsun
havadan ine ine geliyor %1 kadar indiriyorsun tekrar
%100 oluyor lvl 70 elite amcam sonra havadan balkabaklari yagiyor direkt bag de süper baya eylenceli

[ Mesaj 18 Ekim 2007, Perşembe - 14:26 tarihinde, Skroce tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

ya ben anlamadım bu işi. günlük questler oldugu soyleniyor. baslangıcı neresi anlamadım. orgrimmardaki npc den aldım bi quest razor hille götürdü beni, yangın sondurme gorevini yaptım bi hediye verdi hayalete donusturen. sonra binege bindim kayboldu, tek kullnımlıktı herelde

neyse bu questten sonrasını cozemedim, aynı adam yeni quest vermiyor nereye gidicem? chain questler sm nin içinde mi baslıyor? kac quest var? sonuncusu headless mı? headless ı görebilmek için questi almak lazım mı?

cok soru sordum ama hakkaten kafam karısık.
Sosyal ağlarda paylaş

toggie cim verdigim infoyu beenmedin ama başka bi info yok. 5 kişilik bi grupla sm graveyarda giriosun en soldaki.Graveyardın bahce kısmında bi balkabagı var ona tıklıyorsun o sana bi quest veriyor hemn karşındaki tümsege tıklıyorsun quest complete oluyor headless horseman summon oluyor. Bunu yapman için hiçbir prequest yapman gerekmiyor herkes günde 1 kere summon edebilir 1 grpla 5 kere kesebilirsin demek oluyor bu umarım aydınlatabilmişimdir bu sefer.
Sosyal ağlarda paylaş

biz 2 kere denedik kesemedik. gruptaki diger 2 kişi önceden baslattıgı için tekrar edemedik. diger elemanda 2. wipedan sonra cıktı gruptan. sonra tankın geara baktım da cok dandik itemları vardı. iyi bir grup bulmam lazım, guildsiz olunca da cok zor oluyo ya :/

venture co'da birileri varsa seslensin bana.
Sosyal ağlarda paylaş

3. kademeden oluşuyor

1. kademe düz tank, dps... %100 den %1 e düşünce kafası çıkıp ortalarda gezmeye başlıyor. Kafaya vurup %66 altına getiriyorsunuz, o sırada iyileşmiş olan vücuda geri dönüyor, 2. kademe başlıyor.

2. kademede farklı olan sadece arada sırada kafasına esene conflag atıyor (fire dot, dibinde adam olunca onlarada hasar veriyor) gurup burada biraz daha ayrı durursa sorun çıkmaz. %100 den %1 e düşünce kafası çıkıp ortalarda gezmeye başlıyor. Kafaya vurup %33 altına getiriyorsunuz, o sırada iyileşmiş olan vücuda geri dönüyor, 3. kademe başlıyor.

3. kademede ortaya bal kabakları sallıyor bu kabaklardan yaratıklar çıkıyor. Bu kabaklarla uğraşmaya hiç gerek yok =P onun yerine tank bunları üzerine alıp dps'e devam ederse kısa zamanda yine kafayı havalandırınca bu sefer patlatıp loot'a kavuşabilirsiniz =D

1 epic eşya 1 de broom (mount veriyor), birde millete atıp onların kafasını bal kabağına dönüştürebilen eşyadan 4-6 adet çıkıyor.

Broom'un riding 75-150-225-300 versiyonları var, 6 kere kestik 3 kere 75, 3 kerede 150 çıktı. 150 lere dikkat etmedim ama 75 olanlar boe eşya ve kullanmak isteyince 14 gün süresi başlıyor (yani muhtemelen bankada depolanabilir).

Bunların haricinde 3. kademede çıkan PET, Cloth Bal kabağı helmet'da düşebiliyor. (Bunlar extra)...
Sosyal ağlarda paylaş

bızde 4 kere kestık, random groupla guild flnda degil. Easy mode bile dıyemecegım bır boss. Duz DPS. Overdps yapsanız bıle tankın yanına kosmanız yeterlı. Vurdugu zaten 1-1.5k clotha. P3te addlerle urasmayın. mage varsa bi frostnovayla sabitlesin yeterlı..

1 ap ring,
1 healing ring
1 epic mount (14 gunluk)
fln dusurdu. bu aksam dmg ringi dusurmem lazım :)
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...