Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Oyunu birakan birakana da ...

Zopik

Öne çıkan mesajlar

Birader, bak yalın konuşacağım;

account'unu vermiyorsan konuya mesaj atmazsın tamam? Adam iyi niyetle bir konu açmış, sen atlamışsın hemen "Çakal" diye. Herkes sizin kadar art niyetli değil, bu kadar basit. Forumda kimseyi tanımıyorsan, kimse hakkında yorum da yapmazsın.

Sizi alakadar etmeyen konulara mesaj atmanızı geçtim, hemen birilerini zan altında bırakma hevesinize sinirleniyorum ben.

Al şimdi çikletini de gülünü de, git karakterini kas.
Sosyal ağlarda paylaş

Ben de verebilirdim, sonuçta zopik'le hiç muhabbetim olmasa da şuforumda kaç zamandır nickini yazdıklarını okuyorum adamın, eğer acc. çalmak gibi orjinal fikirleri olan bir adam olsa paticik forumlarında barınamaz zaten o eylemi yaptığı anlaşıldıktan sonra. Kaldı ki blizz'e mail atsam acc.ım hacklendi diye adamlar para hariç herşeyi geri veriyorlar 2-3 hafta içinde en kötü.

Böyle durumlarda kazanılabilecekler kaybedilebileceklerden daha büyük oluyor.
Sosyal ağlarda paylaş

sonucta burası bi forum herkez düşüncelerini belirtmekte özgür bende benimkini belirttim burda sen ona güveniosun yada güvenmiosunun kavgasını yapcak deilim güvenen verir ( zaten varmıs onlara msj atmak yerine özelden... buraya konu acması baska bi enteresanlık) bizde görevimizi cakal olabilir die uyarmakla yaptık bu kadar basit uzatmaya gerek yok
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Wayne
üye [şikayet et]
§ 16 Ekim 2007, Salı - 17:55 [ özel msj ]
burda yiyen olmazda öle bişey ko forumlarını tavsiye ederim "aga bi deniyim be" lol

Bu mudur senin düşüncen, insanları uyarma şeklin?

"Görevimizi yaptık" ayağı çekeceğine, insan gibi mesaj nasıl atılır onu öğren önce. Milyon tane yerde "Acc/Pass'inizi tanımadığınız kimseye vermeyin" yazarken uyarma ihtiyacı duymanı geçtim hadi, insanları "Hesabınız çalınabilir, dikkatli olmakta fayda var" diye uyarmak yerine, "Senin gibileri KO'da çok gördük" ağzı mıdır görevini yapmak?

Düşünce var düşünce var, kalkıp hiç bir şekilde tanımadığın birisine hırsız muamelesi yapıp sonra da "Bu da benim düşüncem" diyemezsin. O senin düşüncense, ben senin hakkındaki düşüncelerimi söylersem ban yerim burda, ona da sen değmezsin işte.
Sosyal ağlarda paylaş

Eh ben susuyorum, başkaları konuşuyor yine laftan anlamıyorsunuz. Yaşınız çok ufakta idrak mı edemiyorsunuz nedir ?

Ben kalkıp msn/gtalk listemdekilere tek tek sormak yerine ya da kimsenin bakmadığı kişisel ileti kısmına yazmak yerine burada sormayı tercih ettim. Nasıl senin tercihlerin olabiliyorsa bu da benim tercihim.

Bununla birlikte babanın oğlu ya da yakın bir arkadaşın değilim ben. Benim yazdığım birşeyi değerlendirirken üslubuna dikkat edeceksin. Adamlık bunu gerektiriyor biraz. Biribinize parmak şakaları yaptığın arkadaşlarınla karıştırmayacaksın yani beni.

said:
bizde görevimizi cakal olabilir die uyarmakla yaptık bu kadar basit uzatmaya gerek yok

Yahu Allah aşkına kimsin sen ? Bu wow bölümümden ya da forumdaki KO bölümünden dışarı çıkan biri misin ? Ömrü hayatımda görmedim nick'ni hatırlamıyorum bile. Kaldı ki adam akıllı yenilir yutulur bir konuya yazsan hatırlarım. Buna rağmen kalkmışsın çakallıktan bahsediyorsun. Üstelik kalkıp cinlik yapıyorsun kendince. Biz görevimizi yaptıkmış. Kenar mahalle delikanlı mısın sen ? Kim verdi sana bu görevi ? Nereden üstüne vazife.

Herkes salak bir sen akıllı ben de çakal. Ne güzel iş be.

Bunca adam yazmış şuraya beni tanıyan eden hala bik bik ediyorsun.

Çamur atın izi kalsın, tepki görünce bir görevimizi yaptık uyardık diye delikanlı ayakları çekin. Ne güzel be ...

Post altı mesajlar no bilmemkaç : bilin bakalım o s harfi neden kalın yazılmış ?
Sosyal ağlarda paylaş

Son olarak da,

[spo][17:45:17] Yiğit Arda (17:45): tim
[17:45:18] Yiğit Arda (17:45): canım
[17:45:24] Yiğit Arda (17:45): aradığın insan benim
[17:45:47] Yiğit Arda (17:45): wow oynayacak hesap arıyormuşsun
[17:45:57] Tim (17:45): ha eet. aradığım insan okudum bi an.
[17:46:16] Tim (17:46): ya öyle bi takılasım var. merak ediyorum oyunu neyim. böyle zararı falan dokunmicaksa sana.
[17:46:34] Yiğit Arda (17:46): abi al hesap senin olsun dicem de
[17:46:42] Yiğit Arda (17:46): bir gün dönme ihtimalimi göz ardı etmek istemiyorum
[17:46:54] Yiğit Arda (17:46): al şifreyi falan[/spo]

sen daha "AGA HIRSIZ VAR HIRSIZ" konseptli mesajını yazmadan önce neler olmuş bak.

Tayfa, toplanın, gidiyoruz.

ehah
Sosyal ağlarda paylaş

İşin komik yanı Wayne lafına çok fanatik beklercesine bir özgüvenle yazmış. Ah be abicim bilemezdin ki lafını ettiğin adam çoğumuzun abisi olsun. Gerçi herkese yapılmalı aynı muamele de , yani ezdirmemeliyiz birbirimizi ve ezmemeliyiz özellikle. Agalitynin yüklenmesi de gereksiz adama bence, bir sözcü belirleyin, versin ayarı kapansın konu. Her topic offtopic oluyor gerginlik çıkıyor son günlerde. İnsanları aşağılayarak bir yere varamıyoruz, farkına varalım bunun. Yardımcı olamıyorsak , post atmak zorunda değiliz.

Konuyla ilgili bir de kamyon arkası yazısı;
Nerde şimdi herkez
İşte burda çerkez
Sosyal ağlarda paylaş

ne adamsınız ya? parasını ödeyecem demiş, bu durumda ben 3-5 ay önce bir daha oynamak üzere dondurduğum hesabımdaki bir charın derdine düşmeyeceğime göre verirdim bırakmış olsam

ya da artık oynamamaya karar versem ve hesabımda 3-5 artık kaç günlük oyun zamanı olan bir acc de verirdim, sanki oyunu bıraktık diyince blizzard cdleri, cdkeyleri para verip geri mi alıyor, ya da hesabındaki parayı geri mi ödüyor? ayıpçıl hareketler bunlar.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...