Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

18 WoS serisi tehlikede!!! (ve Bus Driver)

aktiftablet

Öne çıkan mesajlar

Masticore said:
Bu arada 18 Wheels of Steel American Long torrent'ini bulan pm atabilirmi bulamadım.

Torrentine gerek yok sitesinden indirebiliyorsun.

http://www.americanlonghaul.com/download.php

File size: 113 MB
Unlock the full game for $19.99

Download Free Trial and play immediately!
Trial period: 60 Minutes of Gameplay

Better than a demo; it's the full game
Sosyal ağlarda paylaş

Demoyu crackleyerek falan full yapıyosun. Diğer oyunlar DVD dolduruken adamlar yıllardır inatla 100mb oyun yapıyolar. 100mb oyun 1gb ram istiyo, o da ayrı :D

Açıkçası ALH beni gaza getirmedi. Hiçbi yenilik yok çünkü oyunlarda, ETS yeni ve farklı, onu çıkar çıkmaz oynayacağım sanırım. ALHye de bir ara bakarım am ane zaman bilmem.

@Theridone: Kamyoncunn halinden kamynocu anlar. Yol gidenin, dert çekenin.
Sosyal ağlarda paylaş

Amercan Long Haul indirdim kurdum. 120mb bişeydi zaten. İyi sayılır oyun. NY- San Francisco arası gidiyorum hala. 1-2 saat oldu başlayalı ve arkamda kırmızı bi kamyon NY den beri peşimde. En sevdiğim olay bu oldu. 2 dakkada bir arka ve öndeki trafik değişmiyor.
Uzun zamandır oynamıyodum kamyon oyunu.

Sosyal ağlarda paylaş

aynen bir de hotel yok bazı yollarda yol kenarına çekip uyuyorum o zaman da olmuyor deli oldum
bir de "running a red light" diyor ceza veriyor hayvanımsı polis bu stop lambalarının yanması fln değil mi? L ye basıom yanıo lambalar ama yine de ceza alıyorum var mı bi çözümü?

edik: anlatım bozukluğu
Sosyal ağlarda paylaş

hotel ve kırmızı ışık sorununu geçtim şimdi de şöyle bir sorunum var;
aracın motorunu değiştirdim artık 120km/saat hız yapıyorum ama oyun iice b.ka sardı heryerde trafik polisi var yani benzincilerde şehirlerin girişlerinde hatta bazen hem giriş hem çıkışta oluyor otobanlarda fln da oluyor deli oluyorum ya var mıdır bi yolu bişiyi yanlış mı yaptım yoksa artık hızlı gidiyorum diye mi bana polis sayısı artmış gibi geliyor
Sosyal ağlarda paylaş

off şimdi kamyon aldım trailer mı ne ondan aldım ama şöför bulamıyorum geçen hotelde 1 yıldıza şöför buldum onu da yanlışlıkla iptal ettim daha bulamıyorum nerelere bakmam lazım herşey hazır şöför lazım şöför kiralasam 3. kamyonu ve trailer ı alcam daha çok para gelcek
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...