Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

illuminati ve mason

Bone

Öne çıkan mesajlar

Toggie kardeş , Silas'ı biliyor musun?

İşte , albinolar bırak Japon Bourne'den beter gece keskin isabet vurmayı , gece araba takibi yapmayı , yorulmadan depar atmayı ; dürbünlü gözlük olmadan en ön sıradan bile tahtayı zor gören , 10-15 basamak çıktı mı nefes nefese kalan insanlardır.Ayrıca albinoların gözleri kırmızı değil , aksine normal insanlar gibi açık gri ve mavidir.

ALBİNO GERÇEĞİ

Albinoları böyle önyargılı ve cahilce göstermesinden dolayı Dünya Albinolar Birliği Dan Brown'u protesto etmiş , özür dilemesini istemiştir.
Sosyal ağlarda paylaş

Bugün derste bir kız vardı bağımsızlık nedir egemenlik nedir diye tartışıyoruz. Kız Amerika'da CFR diye gizli bir yahudi partisi varmış dünyayı yönetiyorlarmış geyiğine gird. Ulan dedim CFR ne CFR ne düşün dur. Meğer salak kız Amerikan (Senato) Dış İlişkiler komitesi ile ilgili bir yazı okumuş herifler dütün dünya ile ilgili kararlar alıyorlar ya hemen bunlar Yahudi grubudur diye mantık yürütmüş. Millet komplo teorileri ile kafayı bozmuş okuduğunu anlayamaz hale gelmiş yaw.
Sosyal ağlarda paylaş

• 3 hafta sonra ...
dünyayı yahudilerin yönetmesi bana göre masonların yönetmesinden daha gerçekçi..Zaten amerika israil diye 2 ayrı devlet yok 2 devlet bir bütün dış politikaları ortak ee amerika dünyayı yönettiğine göre şuanda amerikanın da baskın gücü yahudiler olduğuna göre neymiş yahudiler yönetiyormuş.
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
ben bi ara baya bi araştırmıştım bu illuminati filan.. baya eskiye dayanan bi geçmişleri var.. şimdiki başkanıda çok ünlü bi avukatmış die duymuştm..1 doların üzerindeki piramit üstündeki gözde 'sizi izliyoruz' gibi bi anlama geliyomuş...masonluk var zaten ona lafım yokta.. bu örgüt hala devam ediyomu ve çalışmaları nelerdir bi bilgim yok
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
  • Yeni Oluştur...