Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Shadow priest...

Kartan

Öne çıkan mesajlar

Simdi söyle ki shadow spec gitmeyi düsünerek(70 dahil) blood elf priest açtim,tabi priest olmak konusunda hiç bir fikrim yoktu.Su an lvl 27'yim ve wikiyi karistirirken bu touch of weakness,consume magic,shadowguard gibi olaylarin megerse seçtigim race ile alakali oldugunu farkettim.Ve shadow spec giden biri için en uygun irkin undeadler oldugu kesin.Bir yandan da kararsizim çünkü undead mage ve rogue'um var ^^Ne yapmaliyim gözümü karartip yeni bir undead priest mi açayim,yoksa kizil saçli yesil gözlü elfimle devam mi edeyim?
Sosyal ağlarda paylaş

YA BAK!!

kartancım süper arkadaşım :P

racialler biyere kadar.

KARAKTERİNİ SEVMELİSİN
yoksa cidden oyundan zevk almıyorsun. İnanmadım mı?
Şimdi bi troll dişi açıyorsun bakalım noluyor görüyoruz ok?

bloodelf ftw. en çok mana bloodelfte. güzelliğimizle de can yakıyoruz. vs vs.
şahsen ben kemik görmekten iğreniyorum lan bi saatten sonra.

yaaa yaa

[bu yazıyı ciddiye almayınız]
Sosyal ağlarda paylaş

Zaten seçimimi blood elf yönüne kaydiran faktörlerden biri de çesit çesit robeu hanim kizimizin üzerinde görmek istememdendi,itiraf ediyorum.Ama devouring plague da çok çekici be,bildigin siphon life :/ (consume magic healer olacaksan yararli olur gibi)
Sosyal ağlarda paylaş

Bende yok saniyordum ama priestin var.Mesela trollerde shadowguard ve hex of weakness var.Mutlaka karsilasmissindir.Ee undeadlerde touch of weakness ve devouring plague var.Dwarflarda fear ward var,bayagi etkili.Hepsini yazardim da wikiye bakmam lazim
Sosyal ağlarda paylaş

YA BAK!!

kartancım süper arkadaşım :P

bu diger serverlar bi yere kadar

SERVERINI SEVMELİSİN
yoksa cidden oyundan zevk almıyorsun. İnanmadım mı?
Simdi auchindoun a geri donuyosun bak bakalım noluyo!!

Auchindoun ftw. en az latency auchindoun da. güzelliğimizle de can yakıyoruz. vs vs.
şahsen ben laglı server görmekten iğreniyorum lan bi saatten sonra.

yaaa yaa

[bu yazıyı ciddiye AL]
Sosyal ağlarda paylaş

şu oyunda race seçimi en önemli class priest emin ol

ally için pvpde dwarf pvede draenei seç derim

horde içinde undead dışında +sı olabilcek birşey bilmiyorum draenei sp sahibiyim mutluyum

edit not: evet 2.3 patchi ile tüm priestlara fear ward gelicek muhabbeti var muhtemelen gelicek dwarf ve draeneilara fear ward yerine yeni bir spell ekliceklerdi özelliklerini okumuştum blue postlardan birisinde

[ Mesaj 01 Ekim 2007, Pazartesi - 22:09 tarihinde, slayer__ tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...