Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Tame ile alakalı kısa bi soru

Kojiroh

Öne çıkan mesajlar

Daha noobuz, sabahtan beri King Bangalash'ı bekliyorum tame etmek için, millet durmadan kesiyo bi türlü yetişemiyorum. En sonunda buldum, temizledim etrafını, o level 43 ben level 36 olmuşum az önce.
Trapi koydum yere, bi hevesle çekildim geri, çaktım concussive shot'u, bastım tame tuşuna, ama bi baktım bar falan çıkmadı. Aradaki level farkını hesaba katmamışım. Çok içerledim :P
Tame etmek istediğim hayvan benden en fazla kaç level yukarda olabilir? Ona göre kasıp tekrardan gideyim bari.
Sosyal ağlarda paylaş

Zaten artık vazgeçtim kediden, domuzumla devam. Domuz kadar ya da ondan iyi aggro çeken bi hayvan varsa hayır demem ama :P
BM gittiğim için baya bi critical şansım oluyo, o tarz zamanlara karşı, aggro kaybetmeyen bi hayvan arıyodum aslında. Sırtlan deniycektim, ama o da domuz kadar tutmuyomuş sanırım.
Sosyal ağlarda paylaş

Urustus mu ne öyle bir ayı vardı. İsminin U ile başladığından eminim ama, Winterspring dolaylarında elite bir ayıdır kendisi. Levelın yettiği zaman tamele derim. Ama en güzel tank hayvanı Ironback tir, kendisi Hinterlands Horde base yakınlarında. Kaplumbağdır kendisi, shieldbilmemne olayı var, belli bir süre %50 damage reduce ediyordu sanırım. Ama emin değilim, çok zaman geçti...
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...