Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Settlers VI: Rise Of An Empire

Gangren

Öne çıkan mesajlar

Yok işte, Settlers 5 = Heritage of Kings, çok feci idi, saçmalamışlardı.

Şimdi 6 ile tekrar güdük (gerçi burda bi izlemek lazım videoları :p) adamlara dönüş yapıolar, ama abartmışlar.

kadın kaldırma bile var, viking askerleri saldırıp, köyden karı kız kaldırıyorlarmış :)
Sosyal ağlarda paylaş

ya valla videoda diyo ya gerçek dünyada oynuyo hissi veiro süper grafikler 3boyut dandik board game havası yerine.

bence board game havası versin

settlers 1 ve 2 süperdi işte. settlers2nin tekrar yapımı da çok güzeldi. böle yanar dönerli 3 boyutlu settlers bana garip geliyor keyfimi kaçırıyor

settlers 2 mantığıyla yap 100tane detay ekle yeni şeyler ekle en güzeli ya

ama adventure türü nasıl ölüyorsa bahsettiğim türe de pek talep yok sanıyorum :(

ek: valla videoları baya izledim de detaylar hakkaten güzel olmuş :) geriye artık alışmak kalıyor sanırım :)

[ Mesaj 26 Eylül 2007, Çarşamba - 10:37 tarihinde, cemad tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

settlers 5 fena değildi yav. settlers serisine ilginç şeyler getirmişti bence.
gerçi benim için en iyisi 2. oyundu. halen açar oynarım.
settlers 2'yi, 10. yıl için baştan yapmışlardı ama onu halen oynayamadım. imkanım olunca oynamayı düşünüyorum.

o değil de "settlers 5 küstürmüştü" felan diyorsunuz da, böyle denilecek ne kötülüğü vardı ki settlers 5'in?
3. ve 4. oyuna kıyasla çok da kötü değildi sanki.

bir de güdük değil ki bu adamlar, settlers 5 gibi aynı.

[ Mesaj 28 Eylül 2007, Cuma - 07:41 tarihinde, Bone tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...