Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Abicim herkesler warlock öf

Dynun

Öne çıkan mesajlar

Oyuna başlarken birçok karakter denedim, daha doğrusu denemek zorunda kaldım çünkü class'ını hatta karakterinin suratını bile sevmen lazım.

Druid oynadım =p
Rogue oynadım
Hunter oynadım
Uzun süre warrior oynadım.

warrior dışında diğerlerinden zerre zevk almadım.
En son warlock açtım. pvp'sinden falan da değil ha. oyun tarzını bana göre buldum. tembel işi.

arkadaş tiksindim ama
lock lock lock lock
eeh yeter valla.
kopya gibi hissediyorum ya

napsam

emo topik oldu ama idare edin
Sosyal ağlarda paylaş

Yok Koji, twink gibi kasmassan hakkaten öyle paladin. Ne uyuz boş bir classtır. Başlarım böyle işe diyerekten mage açtım. İlk 10 levelı kasmayı sevmiyorum arkadaş.

@Dynun, priest oyna hocam. Hoş denememişsinde kendimden biliyorum arenası felaket keyifli, yirim.

[ Mesaj 23 Eylül 2007, Pazar - 14:25 tarihinde, Greeny tarafından güncellenmiştir ]

[ Mesaj 23 Eylül 2007, Pazar - 14:26 tarihinde, Greeny tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

Paladin ile level kasmak istanbul trafiğinde belediye otobüsüne binmek gibi. Son derece rahatsız, yavaş ama gideceğin yere gidiyorsun. Warrior ile level kasmak uçağa binmek gibi çok daha hızlı ve zevkli. Ama en ufak bir hatanda güm. kurtuluşuda yok. 20000 fitten güm.

Artı Warlock süper karakter ama her yer warlock. Aynı fikirdeyim.
Sosyal ağlarda paylaş

warrior(60) paladin(70) ve mage(27) oynamış biri olarak bence level kasma açısından en zoru warrior sonra mage en kolayıda paladin. warrior kasmak gerçekten ilginç oluyor. vururken adama hpleriniz arasında bi yarış oluyor gibi bişi. kimin hpsi önce biterse o kazanıyor. kaçma olayıda çok zor olduğu warriorla warrior kasmak herhalde en zor iş single takılarak. aslında belki mage en kolayıdır ama şu lag spikelar yüzünden en zor bile diyebilirim bu açıdan mage e tam olarak net bişi söyleyemiyorum :P

en çok zevk aldığım ise retri paladin oldu. Ama malesef retri paladin hiçbir partide, guildde yer bulamadığı için holy olmak şart oluyor ki healer olmayı hiç sevmiyorum. bu açıdan blizzardın...

[ Mesaj 24 Eylül 2007, Pazartesi - 06:49 tarihinde, ColdShadow tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
ombakkombak 24 Eylül 2007, Pazartesi - 10:27 tarihinde demis ki:
Devam et baba sen 70 le warlocku. Hiç guild bulamazsan Pvp ye ver kendini pvp setini topla full resilliance. Sonra Arena takımı kur resilliance bolcana stamina dotla dotla koş Gladiator ol. Bu kadar uğraşırken arada bir guildde bulursun kanımca. Oynarken hoşuna gittiyse kas sonuna kadar.

doğru demiş warlock olupta ne işe yaradığını bilmeyen birsürü insan var
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...