Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Opera Browser 9.5

GERGE

Öne çıkan mesajlar

Acıkcaksı Firefox IE7 Opera gibi bir cok browser kullandım iclerinde kullanacagım 2 tanesi var birisi IE digeri Operadır.

IE kullanmamın amacı Operanın bir cok Java Ajax gibi eklentireleri calıstırması ama Opera ile acılan siteleri opera ile kullanıyorum suan bile yazıyı opera ile yazıyorum gercekten cok menmunum
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 ay sonra ...
Operayla ilgli ufak tefek sorunlarım var.

1. si hatırlamasını istediğim şifreleri hiç hatırlamıyor meret.
2. si sitelerde beni hatırla dediğimde hiçç sallamıyor. Her seferinde şifre yazmaktan sıkıldım.
3. sü bu icatta temp diye bişi yokmu, yotube videolarını ya da başka videoları her seferinde baştan yüklemek sıkıcı oluyor hele bu yavaş net zamanlarında.

Nasıl halledeceğim bu hedeleri?
Sosyal ağlarda paylaş

refresh yanında sihirli çubuk var(parola sihirbazı) oraya tıkladığın zaman kullancı adı ve şifreni giriyor yoksa direk login olamıyorsun.

Benim de bir sorum var, şu an IE'yi sadece flash get için kullanıyorum zira Opera'yı kullanamıorm flashget'le. Kendi downloader ını oldukça yavaş buluyorum genelde stabil değil hızlar. Kullanmanın yolu varmıdır?
Sosyal ağlarda paylaş

• 6 ay sonra ...
önceki ff'den falan hızlıydı. gerek açılmada (cold start), gerekse sf'leri açmada vs..

şimdi öncekinden de hızlı!

anlamadım..

kötü tarafları,
sözlük için
http://yuxel.net/?module=news&action=show_id&id=306
ancak operadan kaynaklanan bi sorun değil bu.

pati'de "imzamı ekle" vs gibi checkboxların tickleri ` olarak gözüküyor. nedenini bilemiyorum

pati'de mesajlarda tarhi altındaki çizgiler
13 Jun 2008, 00:29
ve imzayı ayıran çizgiler önceden ince inceydi, şimdi kalın!!

yine bi css ile halledilir sanırım.
Sosyal ağlarda paylaş

Quick Find

Have you ever forgotten the page where you found that great article or that perfect gift? When using Opera the browser remembers not only the titles and addresses, but the actual content of the Web pages you visit.

Opera Link

Access your favorite Web sites everywhere! Opera Link syncs your bookmarks and Speed Dial between your computers and mobile phone. View video demo

New browser engine

We've made the fastest browser in the world even faster with superior support for Web standards. Opera 9.5 is quicker to start, faster at loading Web pages and better at running your favorite Web applications.
More than 2x faster than Opera 9.2 in rendering JavaScript and HTML
Faster handling of third party plug-ins
Much faster start up time
Superior support for Web standards

Visit Dev.Opera for more developer information.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...