Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Özel Okullarda Okuyan Kızların Daha Güzel Olduğu

tikkycemal

Öne çıkan mesajlar

Ben ilk 4 sene devlette okudum sonra 3 sene özel lisede 4 sene anadolu lisesi (devlet) şimdi yine özeldeyim üni.de

sonuç: Bence özel okuldaki kızlar daha güzel oluyo genelde bakımlılık hikayesi yine.. ama bu devlet okulunda güzel kız olmcağı anlamına gelmiyo bi ayrım yapmak saçma olur.Sonuçta orta ayarda ama bakımlı bi kız insana güzel gözükür genel olarak.Neyse fazla felsefe yapmayalım çirkin kız yoktur az vodka vardır :)

[ Mesaj 17 Eylül 2007, Pazartesi - 21:57 tarihinde, bizsiziarariz tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Bir taraf paranın verdiği şımarıklıkla seksapelitesini öne çıkarırken diğerleri de zengin koca bulmanın peşinde. Güzellik bunun neresinde sorarım?

maksat farklı bir yorum getirmek yazıyor işte =P

[ Mesaj 17 Eylül 2007, Pazartesi - 22:00 tarihinde, Lorrotar tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

ya özel okulda okuyan herkese şımarık diyemez kise. çocuğun ailesiin ekonomik durumu iyise neden daha iyi bir eğitim almasın?
kız meselesine gelince güzel denilemez ama daha bakımlı olabilir... belki biri sabunla yıkıyodur saçını diğeri kremli şampuanla tabiki bunlar fark yaratıyo...insanın okulu dış görünüşünü biryere kadar belirler doğarken verilen şeyleri geri alamaz yada olmayan birşeyi varedemez... :D ayrıca hayatım boyunca hep özel okula gittim rezalet çirkin kızlarda vardı çok güzel kızlarda vardı normal bildiğin gibi kızlarda vardı. liseye geçince devlet okulundan gelen arkadaslarım oldu taş gibi kızlar onlar ilkokulda güzel değillerdide özel liseye gelincemi güzelleştiler töbeeee
Sosyal ağlarda paylaş

said:
ya özel okulda okuyan herkese şımarık diyemez kise. çocuğun ailesiin ekonomik durumu iyise neden daha iyi bir eğitim almasın?
kız meselesine gelince güzel denilemez ama daha bakımlı olabilir... belki biri sabunla yıkıyodur saçını diğeri kremli şampuanla tabiki bunlar fark yaratıyo...insanın okulu dış görünüşünü biryere kadar belirler doğarken verilen şeyleri geri alamaz yada olmayan birşeyi varedemez... :D ayrıca hayatım boyunca hep özel okula gittim rezalet çirkin kızlarda vardı çok güzel kızlarda vardı normal bildiğin gibi kızlarda vardı. liseye geçince devlet okulundan gelen arkadaslarım oldu taş gibi kızlar onlar ilkokulda güzel değillerdide özel liseye gelincemi güzelleştiler töbeeee

Ben bunu odama poster yapar günde 3 kez okurum arkadaş.
Sosyal ağlarda paylaş

9 sene ozelde okudum 3 sene liseyi devlette bitirdim
ozelde sinifta 6 kiz vardi biri sisko idi digeri kendini jieltliyen bi satanik tipti bi dobi daha vardi bide ultra caliskan tip
geriye iki tane kaldi heh okul icindede cok boel haim sahim tipelr goremedim

devlette ise durum farkliydi valla okulundan okuluna degisiyior kefoglunda okudum bizim donemden 4 tane fotomodel cikti sirf
bitanesi daha lise sondayken pasaparolada cikmaya basladi

sinifta 17 kiz filan vardi yanlis hatirlamiyorsam bitane dobi yoktu

garbage lik olarak guzel bir topic olmus ama

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...