Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Warlocklar sizi hep üzüyor mu?

huun

Öne çıkan mesajlar

ucuz mortal strike işte

edit: cok şey oldu böle, ya cooldown'u yok ve mortalstrike ve bloodthirst 30 rage'ken slam 15 rage, cat cut atıyosun guzel oluyo.

kötü yanı 0.5 sn sabit durman gerekiyo, ve her attığında attack cycle'ın sıfırlanıyo, ama coğu zaman 10 sn de ms le 5 attak yapıcaksan slamle toplamda 8-9 attack yapıyosun, ama işte %50 heal debuff'ı yok

[ Mesaj 22 Eylül 2007, Cumartesi - 02:15 tarihinde, Cuce tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

warlocklar kendi kendilerini nerflemeye başladılar aslında.
o kadar çok olmaya başladılarki şöyle bi orgrimara shattrath a bakınca ezik kalmış warlocklar göze çarpıyor.
Bir zamanlar roguenin yaşadıklarını (az da olsa halen yaşadıkları) şeyleri yaşamaya başladılar (grup bulamamaya).

şöyle bi nerf gelse fena olmaz. (dotlar en fazla 2 target a atılcak) :P

+ ad3m
Boşda duran bir rogue acc miz var. Ark grubundan kimse oynamıyor. Hatta yeni başlayan birisi olursa bile 0 dan char kasıyor :D

[ Mesaj 22 Eylül 2007, Cumartesi - 04:59 tarihinde, Densiz tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
riposte magelerin cheapshota blink atmadığı dönemin abilitysi :P

I lol'ed.

@Greeny: Ben lock partner aldım 2v2'ya. Çalıştırıyorum it gibi abisi. S3'te döktürücez.

If you can't beat them, join them.
durumu oldu braz.

Roleplayer'san sen gel. Buralarda ms'ler iyi, lamer falan çok az.

[ Mesaj 22 Eylül 2007, Cumartesi - 14:58 tarihinde, Xhunarion tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

Aslında combat roguela warrior kesmek mümkün :P , şöyle ki;
Hemo/mace oluyorsunuz, adrenalin rush vs. cdde ne varsa açıp (evasion hariç) dalıyorsunuz. Bir de garrotela değil de csyle dalıyorsunuz yani stunlock yapacaksınız adamı o.O . Sonra ar bitince cdleri yiyince prepe basıp tekrar. Zaten pek crite bakan bir build olmadığından çıtır çıtır doğramak mümkün warrioru.

Bence warriora ciddi anlamda zarar verebilen (illa ki keser demiyorum) 2 rogue buildinden birisi 5/32/24 diğeri de, 21/0/40tır. Cheat Death biraz da şansla 5-6klık executeleri vs. engelleyebiliyor (rekorum üstüste 7 proctur.)
Sosyal ağlarda paylaş

O var da second wind varsa zaten rogue direk ölü demek :P . Öbür türlü garrote rupture olayına girince çok iyi bağlantı gerekiyor (çünkü kaçmak vanish atmak, blindlemek vs. lazım), bir de tercihen dwarf rogue olmak. Ama 21/0/40la garrote rupture yapıyoruz zaten. SW olamayan bir warriora karşı en avantajlı build 5/32/24
Sosyal ağlarda paylaş

Evayı açınca da overpower yiyorsun çok pis öyle bir durum var. İlk başta aç rage toplayamasın dersen de şunu söyleyebilirim, adamlar br şekilde ragei toplayıp o overpowerı gömüyorlar kafana.Ben de sürekli rogue oynuyorum arada da warriorla oynuyorum o yüzden warrior kesme yöntemlerini ve warriorun ona karşı ne yaptığını kestirebiliyorum azcık. Ha dünyanın en kazma warrior oynayan adamıyımdır o ayrı.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...