Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Warlocklar sizi hep üzüyor mu?

huun

Öne çıkan mesajlar

vallaha furywarrior bi kere tam sp girişinde gidiorum kro gearlı bi warrior daldı bende pek bişey yapmıorum tasak geçiorum bikaç dot salladım baktım hp inmeye basladı felan sora deathwith actı fear atim dedim attırmadı interrupta etmedi ama skilli 9 saniye cast edemedim gibi bişey öldüm sora cok uyuz olmustum tek cektiğim mace rog lar stun proc bazen deli edior onun dısında bişey yok zaten dier bütün melee yi kite laya kite laya kesiosun :P
Sosyal ağlarda paylaş

Patch yalan, ben full merciless armor ve staff'a sahibim, bu resilience'la patch'ten sonra saedce &10+ düşürüyorum dot damage'ını. Yalan yani bildiginiz. Ayrıca aglatan warlock felguard'tan ziyade affl/SL lock'tur. Her halta be karşılıkları vardır. Zaten spell'lerin %45'ini falan resistlerler. nova atarsın resist, bir daha resist, pet nova tutar, icelance crit'iniz 850'dir. Ağlamak istersiniz ama o bile olmaz.
Sosyal ağlarda paylaş

Ben warlock oynuyorum. Şu ana kadar ne hikmetse beni bi tek shaman dövdü, diğer class'larla dövüşte robe ile pantalonu çıkarıp mayo ile adam kestiğimi dalga geçtiğimi bilrim full affli+fel ile.

ama abartı geliyor. cidden dengelensin yani. ben oyun tarzını sevdiğim için warlock açmıştım ama arkadaş her taraf warlock be. lan bi gidin lan
Sosyal ağlarda paylaş

yani olay nereye varacak?
herkez warlock olana kadar billizard bişi yapmayacak :P
Tamam dot felan neysede. Pet nedir yahu? silence atar. Buff siler... Cast ettirmez (3 instant dot + fear + pet + her dungeonda yer bulma + istediği zaman kite edebilme + imp buff + + + + +.... ) başka?
neyse. gidip bi warlock açam :P

[ Mesaj 20 Eylül 2007, Perşembe - 01:43 tarihinde, Densiz tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

Gayette ölüyor warlocklar yeterki dana gibi savaşmayın. Biraz akıllı taktiksel saldırırsanız kesmemenize bir neden yok. Eğer düzgün specte iseniz kesersiniz. Ama PvEci isenizde BGye girip kesiliyorsanız yapabilecek birşey yok baştan kaybettiniz demek.
Lock olarak kolay kesilen sınıflar bana göre Druid, Paladin, Shaman
Zor olan sınıflar daha doğrusu sonucu %50 olanlar S.Priest, Hunter, Mage, feral Druid.
İyice zor olanlar yani %30-40 kazanma şansım olanlar warrior ve rogue.
Sosyal ağlarda paylaş

@Absolute; Abi geçen bgde biz 2 hunterı kesene kadar yanımdaki lock 1 warrioru feardan hiç çıkarmadan öldürdü arada hunterlara da dot falan attı.

Bence locklar rogue hariç her classı alabilirler, kaldı ki sağlam spell dmg. vs. kasmış, resillianceı bol bir affli lock ya da yüksek hpli (13k+) bir demon lock da rogue mogue dinlemiyor anladığım ve test ettiğim kadarıyla.
Sosyal ağlarda paylaş

gece netherstromda magramda grind yapıodum bi hunter geldi.. 6 kere genkledim.. sonra lock kankisi geldi... aklınca kesecek.. kestim.. sabah a kadar bi daha reslenmediler

ertesi gece bi lock 1 warior geldi magrama :) gafil zamanında lock u indirdim boşa attığı instant howl of terro ve death coil için gg.. vanish atıp bide warior u kestim

warior 69 lock 70 idi... ama şunu anlatmak istiyorum ben böyle cidden çok haz alıyorum istediğin kadar kral ol ama şu tadı alamazsın.. evde gece 3 te nuri alço gibi kahkahalar atıp bütün evi sahur a erkenden uyandırmakta var işin ucunda :) rogue ftw..
Sosyal ağlarda paylaş

Düşünkü o warrior roguea 3k düz, 4-5k civarı ability 5.5k üstü de execute vurabiliyor 2-3sn içerisinde :) . Warrior ilk darbe ve son darbede sakat, ilk başta kurtulursan bir şekilde kaçıp kitelıycaksın (intercept rangeine çıkmadan sakin sakin :p) yoksa haklısın warrior çok sakat. Succubus iyi bence warriora karşı. Bir kez seductiona girdi mi zaten bir daha fearan deathcoilden çıkamaz. Ama günümüz internetiyle kitetı feardı, seductiondı hikaye Türk insanı için.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Düşünkü o warrior roguea 3k düz, 4-5k civarı ability 5.5k üstü de execute vurabiliyor 2-3sn içerisinde :) . Warrior ilk darbe ve son darbede sakat, ilk başta kurtulursan bir şekilde kaçıp kitelıycaksın (intercept rangeine çıkmadan sakin sakin :p) yoksa haklısın warrior çok sakat. Succubus iyi bence warriora karşı. Bir kez seductiona girdi mi zaten bir daha fearan deathcoilden çıkamaz. Ama günümüz internetiyle kitetı feardı, seductiondı hikaye Türk insanı için.

3k düz dediğin beyaz crit ise bence ya atıyosun yada rogue cıplak 0 armor ve warriorda full bufflı. 4-5k civarı ability dediğinde ms falan olsa gerek yine aynı fikirdeyim.

5.5k üstü execute mümkündür yeterki 100 rage olsun :>

emin ol bu latency ile warrior oynamak warlock oynamaktan cok daha zor.

[ Mesaj 20 Eylül 2007, Perşembe - 13:24 tarihinde, Aluriel tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...