Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Two and a Half Men (2003) - CBS

Drall

Öne çıkan mesajlar

Holy said:

geçen sene rating liderleri arasında ilk 5'te bile yokken big bang theory kazanmıştı liderliği.

bu sene dizi big bang theory ile yine aynı günde yayınlanmıyor ama izleyici sayısı daha yüksek.

izlemeyin zaten bu kadar zevksizseniz.

Allah'ın zevksizi. bak canım benim. ratingler her zaman her zaman örtüşmez önce onu bi bil, Rules of Engagement diye tırto bir sitcom, HIMYM'dan daha fazla rating alıyordu geçen sezonlarda örneğin. rating'leri etkileyen tonlarca kıstas var, dizinin günü, diziden önce yayınlanan dizinin ratingleri, dizinin saatinde başka kanallarda ne olduğu vs gibi. Ha bütün bunlara rağmen, dediğin yalan, niye yalan? Çünkü geçen seneki ile aynı rating'leri alıyor Two and a half men, Charlie Sheen ayrıldı diye bi 30 milyon ile açtılar sonra yavaş yavaş düşmeye başladı. ha bıraktığımdan beri bakmadım ama düşüş muhtemelen de sürmüştür diye düşünüyorum.

ayrıca rating rating dedin ama git aç bak biraz internette, dizinin eski izleyenleri %50 oranında falan bıraktılar diziyi. hatta muhtemelen daha fazladır. hala devam edenler de memnuniyetsizliklerini dile getiriyorlar. yeni izlemeye başlayanlar da ashton kutcher göğsü, poposu görmek isteyen orta yaşlı ev hanımları ile justin bieber bebesi kızlar herhalde, ratingleri onlar kurtarıyor.

son olarak: big bang theory ile kıyaslamak değil amaç zaten. zira daha bir niche kaçıyor big bang, esprileri anlamayan absür bulan bi ton insan var. "bu ne" diyorlar ve izlemiyorlar ama olay kalite ve ödüllere geldiğinde big bang net daha yukardadır.
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
  • 2 hafta sonra ...
  • 1 ay sonra ...
  • 4 hafta sonra ...
  • 4 hafta sonra ...
  • 9 ay sonra ...
  • Yeni Oluştur...