Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

iPhone (iPhone'la ilgili tüm sorularınız için)

Sintisyzer

Öne çıkan mesajlar

tamamda ben ne söylüyorum sen ne sölüyosun türkiye'de sözleşmesiz satılıcak bunu anladın sanırım?

amerikadan sözleşmeli alabiliyosun sadece at&tden bu da anlaşıldı sanırım.
daha geçen hafta ingiltere'de sözleşmesiz satılmaya başladı.

ayrıca ilk iphone'nun avrupa ülkelerinde satılmaya başlanacağı haberlerini belki takip etmişsindir VAR rekabet kurullarının koyduğu yasalar bunlardan biride fransa ve almanyada iphone'nun sözleşmeli ve sözleşmesiz satılmasıydı zorunlu olarak.
şuan atıyorum 30 tane ülke'de iphone satılıyosa 10 tanesinden sözleşmesiz alabiliyosun.
Sosyal ağlarda paylaş

abi bence bunlar birbirini bekliyor.

"lan şimdi 1500ytl fiyat çeksek, çıkıp turkcell/vodafone 1300 ytl derse yalan oluruz, en iyisi bekleyelim" modundalar.

hayır abicim birşeyler söyleyin de ne yapacağımı bileyim. çünkü 5 güne peder yurtdışından dönecek ve ben sırf garantili olsun diye vodafone/turkcell fiyatını bekliyorum. yoksa ipod touch 32gb getirtecem bir tane.
Sosyal ağlarda paylaş

LathspeLL said:
Acaba Turkcell ve Vodafone birbirlerinin fiyat aciklamasini mi bekliyor nedir? Yani "vodafone aciklasin, ondan daha dusuk satalim" falan olmasin?

abicim turkcell ve vodafone birbiri ile rekabet etmiyor. ikisi de aynı fiyatı verecekler, yaptıkları anlasmaya gore fiyatta ufak caplı degisiklikler olabilir sadece.

muhtemelen fiyatı da aynı gun acıklarlar birlikte. yaptıkları tum kampanyalardan haberdar ikisi de. gsm sirketleri de tekel yani anlayacagınız, aralarında sizin bizim bildigimiz rekabet yok.
Sosyal ağlarda paylaş

turkcell için alınan istihbarata göre 16gb olan modeli için 3 ayrı paket olacak ve en ucuz paket için 499 ytl peşin ödemeyle beraber ayda 70 ytl + vergiler = 90 ytl civarı bir aylık fatura bedeli 18 aylık bir sözleşme kapsamında istenecektir. 8gb modeli içinse 299 ytl peşin istenecek ve gene aylık 90 ytl talep edilecektir. bu aylık bedel karşılığında 150dk konuşma 150 sms ve 3gb kotalı data erişimi verileceği söylenmektedir.
Sosyal ağlarda paylaş

LathspeLL said:
biriside ankara Turkcell bayisinden bilgi almis:

Faturali hatti olanlar internet tarifesine uye oluyorlarmis, 24 ay boyunca ayda 99 YTL oduyormussun, telefon bedavaya geliyormus.

2376 YTL oluyormus toplam.

eğer telefondan ev ağı da nete bağlanabilecekse belki bir ihtimal uygun olabilir. hızı falan ne ki bunun?
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...