Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

iPhone (iPhone'la ilgili tüm sorularınız için)

Sintisyzer

Öne çıkan mesajlar

unuttuğunuz birşey var iphone 3g ile ilgili.
ismindede olan 3g özelliği türkiye için geçerli olacak bir özellik değil ki bu 3g olayını sadece görüntülü görüşme olarakta algılayanlar var.

iphone bu versiyonunda 2. kamera ile görüntülü konuşmak için değilde edge bağlantısının 3 katı hızına sahip 3g bağlantısını telefona devreye sokması ile piyasaya giricek.

kendi fikrim ise türkiyeye 3g gelse bile şuanki edge bağlantı fiyatlarına göre konuşmak istersem, benim asla kullanmayacağım bir bağlantı tipi olacak.

ha bu versiyon neden alınır, içine gömülü gps olduğu için bir alınabilirliği var. ayrıca hoparlör iyileştirilmesi yapılmışsa süper olmuş demektir.
Sosyal ağlarda paylaş

O2 Ingiltere`de acikladi tarifelerini.

30£ aylik odersen 99£`a 8 GB, 159£`a 16 GB alabiliyorsun.
45£ verirsen 8 GB bedava, 16`lik ise 60£.

Pay as you go olarakta gelecekmis ama fiyatlari aciklamadilar. Valla kontrat isterler muhtemelen. Istemezlerse direk 11`inde siraya giriyorum.

EDIT: Simdi ogrendim, iPhone`u alirken direk aldigin anda kontrat yapmak zorundaymisiz.
Sosyal ağlarda paylaş

• Genel Yönetici
muhtemelen 199$ gibi bir fiyatada indirdiklerine göre kontrat zorunlu olacak. gizmodo'da buna benzer bir yazı çıkmıştı. çok karışık bu durum ya, şimdi amerika'daki apple store'a gidip at&t anlaşması olmadan alınabiliyor mu? diyelim ki aldık türkiye'de kırmadan kullanamıyormuyuz?
Sosyal ağlarda paylaş

Böyle ucuz oldu diye bir heves aldı herkesi de o durumda kimse alıp kullanamaz kontratsız vermiyorlar. Sadece Applestorelardan alınıyordu kontratsız olarak ama bu durumda yalan işte. Gelir vodafone'la buraya, Türk halkının parayı vereceğini düşündükleri için, deli gibi vergi olduğu için 8gblık olan 400 dolardan gider heralde..
Sosyal ağlarda paylaş

nileppezdel said:
Böyle ucuz oldu diye bir heves aldı herkesi de o durumda kimse alıp kullanamaz kontratsız vermiyorlar. Sadece Applestorelardan alınıyordu kontratsız olarak ama bu durumda yalan işte. Gelir vodafone'la buraya, Türk halkının parayı vereceğini düşündükleri için, deli gibi vergi olduğu için 8gblık olan 400 dolardan gider heralde..

1.5-2k ytl verip dandirikten nokia mı, 400 dolara iphone mu? tamam 199 dolar degil, ama burda benzin de pahalı kabul edin artık sunu yine bile ucuz olcak turkiyede bu telefon
Sosyal ağlarda paylaş

199 dolar dil amerikada herkese yalniz orda bi trick var. adamlar dipnot koymus o sloganin yanina twoce the speed half the price* yaziyor yani kontrat yapana 199 dolar, kontrat da her kontrata dildir belli sureleri varmis ve pahali bi kontrat olucakmis bu sanirim. yani ilk iphone u aldiniz gibi gidip applestore dan alamicaksiniz arkadasima kardesime kuzenime hediye aliyorum diyip benim anladigim. 199 dolar fiyar icin kontrat ve o kontrat icin de credit score istiycekler, oyle her foreignerde credit score da olmaz craki kartinin olmasi gerek amerikan bankasindan ve 6 ay 1 yildir da kullaniyor olman gerek en basit credit score icin. yani kisaca o fiyat tricky. gene de ilk iphone gibi 400 dolar civari belli bi fiyati olur normal kontratsiz almak isteyenlere o fiyattan verirler gibi geliyor bana
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...