Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

hamarat bacı olmadık işlere burun sokuyor

Emaleth

Öne çıkan mesajlar

sevgili sosarialılar,

terzi, aşçı, oduncu, marangoz, etc'cı hanım kızımız hamarat bacı, et pişirerek bugünlere getirdiği cooking skillinin ufkunu genişletmek için değişik tarifler denemek istiyor.

fruit bowl yapıp evime koyayım dedim, wooden bowl ve muz bulamıyorum çok afedersiniz, nerde var? provisionerlarda yok, cooklarda, bakerlarda, waiterlarda da yok. e nerde var peki eşek?

bir de, samurai expansion tariflerini (miso çorbaları) az çok yapabiliyorum ama ne işe yaradıklarını anlayabilmiş değilim, çok fanfin görünüyorlar ayrı. bigün size de yapiim yiyin :P

ha bir de, su alıyorum sürahi sürahi, sonra boşalınca nasıl doldurulacağını anlayabilmiş değilim. o kadar n00b bir problem ki, stratics'te filan bulamadım cevabını.

sooracııma, nefir tribal paint yaparız filan diyodu, yalanmış. hala berry yok meydanda, getirmedi. hoş berry olsa nası naapıcaz o da belli değil zira hala menüde paint çıkmıyor.

velhasıl kelam, uo'nun bilmediğim bölgelerine yelken açtım ama yelkene yama gerekiyo sık sık. yapıverin gari :)

hamarat bacınız size kurban olsun :P

[ Mesaj 09 Eylül 2007, Pazar - 14:52 tarihinde, Emaleth tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

anacım o talisman senin olsun, ben talismansız da elinin ayarı gayet süfer bi aşçıyım, hıh.

sailorcum, düzenleyelim anacım parti. durduğumuz hata.

nefir, sana bişey demiyorum, her gün bi girip bakıyorum en azından 95687057 saat rikol yazmayacaksam da ben ayol. başka yerden ara bul (öm).

peki bizim wooden bowl işi ne oldu canlar? süfer akvaryum yaptım eve, iki yanına fruit bowl koyasım var.

edik: votka :P

[ Mesaj 09 Eylül 2007, Pazar - 22:25 tarihinde, Emaleth tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...