Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Parapsikoloji ile ilgilenen

RabbiT

Öne çıkan mesajlar

said:
3)İnşallah güçlerimi hızla geliştiririm ve küresel ısınmaya karşı büyük bir gücüm olur.(Bide kendimi yanlış kişilerden korumam gerekiyor :D

ahaahaha helm belanı vermesin...

Psi-wheel

1- çizgisel dinamiğe göre değil dönme dinamiğine göre hareket ettiği için, kanatlarından uygulanan hafif bir kuvvetin onu döndürmesi çok kolaydır, zira kendisi çok hassas bir alettir.

2- sigaradan çıkan duman olsun, ısınıp da sınırsız bir ortamda hareket eden hava olsun bunların hareket yönleri, herhangi kısıtlama uygulamadığın zaman hareket yönlerini kesin olarak tayin edemediğin hareketler olduğu için orda hareket eden hava içersinde hareket eden psi-wheelın verilen herhangi bir zamanda bir yöne dönme olasılığı %50 derim ben. O ısınan hava ve soğuyan hava döngüsünden en fazla ısınan havanın yukarı kalkacağını kestirebilirsin ama o havanın dairesel hareketi nasıl olur onu söyleyecek bir şey var mı bilmiyorum. Dolayısıyla aslında arkadaşımızın teki sağa dönen bir psiwheela "ben bunu şimdi sola döndürcem" dediği zaman aslında muhtemelen zaten ondan kısa bir süre sonra o psi-wheel sola döneektir. Bunu yapanların çoğunun da böyle yaptığını gördüm şahsen ben. Biri çıkıp karşıma psi-wheeldan 10 metre uzakta 1 saat boyunca aynı yöne döndürsün gözümün önünde inancam ama.

[ Mesaj 11 Eylül 2007, Salı - 17:22 tarihinde, Ardeth tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

bitmedi

said:
ARKADAŞLAR DÜN YATMADAN ÖNCE KARAR VERDİM YAPMAYA IŞIKLARI SÖNDÜRDÜM HERYER KARANLIK ÇOK AZ Bİ IŞIK VAR ODA DA VE YATTIM YATAĞA 5-10 DK RAHATLAMAYA ÇALIŞTIM...
DAHA SONRA KALKTIM VE FORUMDA ANLATILANLAR GİBİ DÜNYANIN ENERJİSİNİ ALDIĞIMI VE ELLERİME DOĞRU AKTIĞINI DÜŞÜNDÜM
SÜREKLİ TOPU BÜYÜTMEK İÇİN SIKIŞTIRMA HAREKETİ YAPTIM VEEE 3-4 DK SONRA ARTIK ELLERİMİN ARASINDA MANYERİK BİRŞEYLER VARMIŞ GİBİ HİSSETMEYE BAŞLADIM,HEYECANLANDIM AMA KONSANTREMİ BOZMADIM DEVAM ETTİM RENK VERMEYE ÇALIŞTIM AMA OLMADI :mrgreen: NEYSE İŞTE ARTIK ELLERİM SANKİ BİRBİRİNİ İTEN BİR MIKNATIS GİBİ OLDU SONRADA İŞTE ATMAYA ÇALIŞTIM AMA BİŞİ OLMADI ATTIĞIM YERDE... NEYSE SONUÇTA GÜZEL Bİ DUYGUYDU

said:
Benim adim Batuhan yasim 15 benim su elementine duskunlugum var zaten su burcuyum.Bu sitedende ogrendim elementimi,Herneyse.gelelim konumuza bu konuda hydrokinezi ile yapmak istedigimiz hedefleri tartisicagiz İlk once Ben suyu bukerek ayran yapmak istiyorum :D yani hedeflerim gunluk yasantilar ile ilgili peki siz ne yapmak istersiniz lutfen yardim ederseniz minnettar kalirim.

said:
eski forumda tüm psijikler bi araya gelip sera galarını haps edelim diiye bi fikir vardı

benim fikrim : kaç kişi toplana bilirsek bu gruplar birlikte o kurak bölgeye yagmur yagdırmaya çalışalım başaran arkaşlarımız var herkes başarabilir bence bi nebze katkımız olabilir
Sosyal ağlarda paylaş

göz rengi değiştirme allahım yeter gülmek istemiyorum

said:
Adım 1: Önce yatakta yapmayı deneyin, yatağa uzanın ve kendinizi rahatlatıp sakinleştirin.Kapalı gözlerinizi yokluğa odaklayın (olmayan bişeye demek istiyo heralde )

Adım 2 : İlk önce vucudunuzun rahatladığını imaje edin.Vucudunuzu gözleri kapalı bir şekilde imaje edin.Görsel bedeninizin gözlerini açın ve hangi rengi istiyorsanız gözünüzün önünde canlandırın.HAngi rengi istediğinize tonuyla tam isteyin (pek nlamadım burayı ama istediğiniz rengi kesinleştirin demek istiyor galiba ).Gözlerinizin yavaşça istediğiniz renge dönüştüğünü odaklanın.

Adım 3: Görsel bedenin kalsın ve yürüsün ve senin bi parçan olsun (böyle bi cümle anlayamadım )Sonra gözleriniz açın (gerçekten değil ) ve aynanın önünde rengi değişmiş gözlerinizi görün.

Adım 4 : Yavaşça bilincini topla.Ne istiyosan onu yansıt.doğru yaptığını söyleyebiirsin çünkü sadece hissedebilirsin.

said:
Arkadaşlar cumartesileri bizim burada pazartürk diye bi pazar kuruluyo ve bissürü insan gidiyo.Bende kaşıkçının yanna gidip adamla konuştum en başta pek inanmadı ama zarar vermede tamam dedi.Arkadaş en başta insanlara bağırdı falan gelin sihir diğil keramet diğil sadece beyiin falan böyle bağırdı insanlar toplandı.Sonra 2 tane kaşık aldım ilk inde kaşık 1,2mm büküldü sonra biraz daha sıktım 3,4mm eye kadar geldi diyerinin yanına koyunca fark baya gözüktü sonra insanlar alkışladı falan orada 3,4 insanada tk ile ilgili bilgi verdim ve sonunda tk ile baya iyi olduğumu issettim.Çok mutlyuuuummm

said:
Arkadaşlar. magic necminin yaptığı bazı numaralarda telekinezi olduğunu düşünüyorum. ne derece haklıyım bilmiyorum ama gerçekten bazı numaraları inandırıcı. mesela aynanın içinden geçme numarası. karşısındaki adama aynaya bastırmasını söylüyor ve aynaya bastırdığında ayna içeri çöküyör. normalde ayna esneme yapmaz. ama bazı hileleri var olabilir. mesela aynadan geçerken yanındaki aynayı tutan kişiler normalde magic necmiyle ilgisi olmayan kişiler. ama aynadan geçerken kesinlikle arkaya bakmıyolar. ben %1500 eminim o insanlar sıradan kişiler olsa mutlaka bakarlar. ama bu kişiler. sadece "aaa" diyi aynayı tutuyolar

said:
geçenlerde pc yi tamire götürdüm 2 saat fln belemem gerekiodu.Ben de psişik alıştırması yapım dedim.
Gözüme ofisin alarm sistemini gözüme kestirdim:P bazı sayılar yazıodu 2 gibi yanıp sönüo falan.Odaklandım aklımdan 4 ü geçirdim odaklandım!Bi baktım cihaz kabandı üstündeki küçük ışıklar söndü.birden 2 yazan yerde 4 yanmaya başladı!! :shock: şaştım kaldım!!

rabbit sen bunlaramı inanıyorsun ya allah akıl fikir versin hahahahahahah ayeterrr gülmek istemiyorum yaa
Sosyal ağlarda paylaş

Nazar duasını sekiz kişiye yollarsan dileklerin ka bul olur فَأُنَبِّئُكُم مَا لَيْسَ لَكَ بِهِ عِلْمٌ فَلَا تُطِعْهُمَا إِلَيَّ مَرْجِعُكُمْ وَوَصَّيْنَا الْإِنسَانَ بِوَالِدَيْهِ حُسْناً وَإِن جَاهَدَاكَ لِتُشْرِكَ بِي الرَّحْمنِ الرَّحِيمِِ وَوَصَّيْنَا الْإِنسَانَ بِوَالِدَيْهِ حُسْنً اللهِ بِمَا كُنتُمْ تَعْمَلُو‎ Allah'ın rızası için HerkeSe yolla Allah rızası demese mesgul etmezdim
Sosyal ağlarda paylaş

said:
فَأُنَبِّئُكُم مَا لَيْسَ لَكَ بِهِ عِلْمٌ فَلَا تُطِعْهُمَا إِلَيَّ مَرْجِعُكُمْ وَوَصَّيْنَا الْإِنسَانَ بِوَالِدَيْهِ حُسْناً وَإِن جَاهَدَاكَ لِتُشْرِكَ بِي الرَّحْمنِ الرَّحِيمِِ وَوَصَّيْنَا الْإِنسَانَ بِوَالِدَيْهِ حُسْنً اللهِ بِمَا كُنتُمْ

yeni nesil teknolojik duamı bu O_o
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...