Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Enemy Territory: Quake Wars (ÇIKTI)

Enyalios

Öne çıkan mesajlar

Wolfeinstein ve ardından çıkan W:Enemy Territory hastasıydım 2 yıla yakında bu oyunun ciddi olarak oyuncusuydum o zamandan bu yana henüz o tarzda yapılmış bir fps oyunu yok umarım bu tarzın devamı olarak devam eder bu yeni çıkan oyun.Oyunu 4 sene falan oldu heralde veya daha fazladır tam anımsıyamıyorum Wolfeinstein fanlarının büyük bir sabırsızlıkla beklediği bir oyundu bu haber yayımlandığında çılgına dönmüştüm hiç bir oyun için bu kadar sevinmemiştim çünkü.Oyunu şu an oynayamadım daha doğrusu edinemedim daha henüz çıktı çünkü.İzminizle ohaaaa demek istiyorum =)daha her ne kadar oynayamasamda ama içimdeki his oyunun çok iyi olduğunu söylüyor inşallah yanılmam:rock

Ekran görüntüleri için tıklayınız =)
Kendimin alıntısıdır :P

http://www.gamexline.com/fps-tps/174-enemy-territory-quake-wars-cikti.html

[ Mesaj 27 Eylül 2007, Perşembe - 02:42 tarihinde, Enyalios tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

Single'ı bildiğin BF gibi, ve botlar pek de akıllı değildi demoda ve betada. Oyun gerçekten çok sağlam tabi, ama RTCW ya da RTCW:ET oynamış olanlar gıdım yabancılık çekmezler, çok benziyor, en göze batan farkı zaten araçların olması, BF ile RTCW arası birşey olmuş oyun. Ha güzel mi, süper tabi, orjinali gelse de alsak, olmadı senditten sipariş vereceğim.
Sosyal ağlarda paylaş

Eh zaten patide bayağı Steam kullanan var, belirteyim ki oyun çıkmış bulunuyor, Aral İthalat'ı bekleyemem diyip abanmak isteyenler varsa girsin alsın, 49.95 fix fiyata satıyorlar, neden 99 değil de 95 onu anlayamadım, indirim yapacaksalar hiç olmazsa 10-15 dolar farketsin, kutu yok cd yok vs.
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
  • 2 hafta sonra ...
hele ben hem Quake 3'ü hem RTCW'yi senelerce deliler gibi oynamış.. bu iki oyuna hayatını adamış bi insan nası beklemem.. ama single player'ı zaten yalan.. Multiplayer olarakta lisans istiyo.. internetten orjinalini sipariş edicez artk.. ynede Quake 4 teki hüsran gbi olmasda benm pek beklediim gbi değil.. Q3 motorunun deişmesi çok etkiliyo oyunu.. Battlefield'a benzemiş böyle.. Aim çok zor geldi bana
Sosyal ağlarda paylaş

Gayet başarılı olmuş.Zaten yurt dışı pingleri eğer TT patlamadıysa genelde 75-150 ping arası oluyor rahat rahat oynanabiliyor.BFdeki sırf bayrak elegeçir sistemi yerine objective olması ve her objective in farklı classlar tarafından yapılabilmesi benim beğendiğim özelliklerinden biri.Bir de BF serisindeki her 5dk da bir artillery barrage çok can sıkıcı hale gelebiliyordu o da azalmış.Son olarak araçlar da az ama öz şekilde olmuş onu da beğendim :).
Sosyal ağlarda paylaş

codmaster said:
Gayet başarılı olmuş.Zaten yurt dışı pingleri eğer TT patlamadıysa genelde 75-150 ping arası oluyor rahat rahat oynanabiliyor.BFdeki sırf bayrak elegeçir sistemi yerine objective olması ve her objective in farklı classlar tarafından yapılabilmesi benim beğendiğim özelliklerinden biri.Bir de BF serisindeki her 5dk da bir artillery barrage çok can sıkıcı hale gelebiliyordu o da azalmış.Son olarak araçlar da az ama öz şekilde olmuş onu da beğendim :).

Artillery yerine her Field Ops - Opressor kendi topunu koyabiliyor hava desteği çağırabiliyor (bide ismini hatırlayamadığım strogg karşılığı var).Çatışma sistemi hiç güzel değil her silahla ağır zırhlılara hatrı sayılır bir hasar verebiliyorsunuz geniş arazi spawnkill'e yol açabiliyor(ah o sniperlar yok mu).BF2142 hala oynuyorum ve kat kat daha güzel ben paramı buna harcamazdım CrySis ve Orange Box geliyor.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...