Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

expansion

ArchangelTanwen

Öne çıkan mesajlar

sacmalık abı sen ılıdan gıbı bır bosu 1 gunde 1 guilde kestırırsen wowdakı pve hayatı bıtmısler tamam adamlar beta oynadı bısı demıyorum bt yapdılar ama ne demek haksızlık bu kesılmesın demıyorum ama 1 gunde bt temızlemek nerde? nerde mantık hatırlarsınız bwl ılk bosu razor bence oyundakı en zor ve en organıze olunması gereken bos o bos yuzunden kesılen guıldler bılıyorum kı sen ılıdanı 1 gunde kesen 1 gnde bt temızleyen bır oyundan nası zevk alırsıN?
Sosyal ağlarda paylaş

ya hangi guild illidanı 1 günde kesti ya. Nihilum 1 günde mi kesit illidanı?

25 kişilik bi takım var. adamlar artık kaç yıldır bearber oynuolar. Karşında bi boss var. belli şeyler yapio bunun taktikği oluşturup en iyi şekilde uygulamak maksimum ne kadar süre alabilir ki. 3 ay mı 5 ay mı. hayır. o kadar aliosa zaten o adamlar nihilum olmaz.

ha blizzard şöle yapar aşırı buglı kasış yapar 3-4 ay kesemesisn. sonra nerfler kesersin. o da saçmalık olur.
Sosyal ağlarda paylaş

Gir bir BT'ye ondan sonra konuş bence.Adamlar 1 günde kesmediler İllidian'ı 2-3 hafta sır Beta'da BT yaptılar.Biraz araştırıp, tecrübe edin ki; zaten iyi ayarlanmış bir encounter eğer gear check değilse kesilir.

Edit:

said:

ha blizzard şöle yapar aşırı buglı kasış yapar 3-4 ay kesemesisn. sonra nerfler kesersin. o da saçmalık olur.

Örnek olarak Vashj ve Kael.

[ Mesaj 09 Eylül 2007, Pazar - 20:23 tarihinde, ssj4songoku tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

WoLK 2008 in son aylarında çıkacak, hayal kurmayın. Adamlar daha 2 büyük patch daha yayınlamaktan bahsediyorlar (2.2 den sonra) Üstelik 51 puanlık talentlerle ilgili sorulara "daha başlamadık "diyorlar.

Hatırlatırım BC de talentlerin hepsini yayınlamaları 5 ay sürmüştü, üstelik arkasından normal serverlara kullanıma açıp orda test etmeliride 4 ay sürdü. Sonra test serverları geldi 2,5 ayda o sürdü. Benzeri bir sürcin olacağı çok açık, çünkü karşımızdaki firma Blizzard. Yani adamlar herhangi bir classsın talentlerini resmi olarak duyurduktan sonra önümüzde 10-11 ay gibi süre olacak.

Üstelik daha şimdiden gecikmeler başladı bile. Zul'Aman en az 1 ay önce çıkması gereken 2.2 patchi ile gelecekken şimdi 2.3e kaydırdılar. Hemde 2.2 patchi 2 aydır testte halada devam ediyor. (inşallah bu çarçamba diyorum çünkü baydı milleti) Üstüne daha en erken 5 ay sonraya yeni bir 25 man gelecek. Nihilumun temizlemesi bile 1ay derseniz. hardoreların farma alması 3 ay sürer. Zaten ben bu 25inin tamda warhamerdan önceye denk getirileceğini düşünüyorum.

Herşeyden daha önemlisi ile, benim en büyük ümidim olan, "Blizzardı silkeleyerek kendine getirecek" dediğim, WoWda inanılmaz gelişmelere sebep olabilecek Warhamerın daha şimdiden fiyaskoya doğru hızla yol alması. Ortaya çıkan videolar, combat sistemi, skiller, meslekler falan hepsi ya WoWun kötü bir kopyası yada 10 kat daha kötüsü.

Üstelik röportajlarda söledikleri "bizim hedefimiz WoW oyuncuları değil, biz kendi kitlemizi hedef alıyuoruz." lafıda (ki ben aynı lafları daha önce LoTR dada duydum sonuç ortada) korkularımı gerçek yapıyor. İnşallah AoC'a diyecem ama oda full PvP çıkacak :( . Valla bu şekilde giderse Wolk çıktıktan 3 ay sonra WoWun oyuncu sayısı 15 milyon olur. Blizzde süper yenilikler yapmayı, class dengelerini sağlamayı bırak. standart patchlerini çıkarsa şükreder hale geliriz.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Warhamerın daha şimdiden fiyaskoya doğru hızla yol alması. Ortaya çıkan videolar, combat sistemi, skiller, meslekler falan hepsi ya WoWun kötü bir kopyası yada 10 kat daha kötüsü.

Dayı beta tester patide 3 5 tane var. Bilmeden atıp tutma yani.
Betası 10 basar wow a. Daha meslekler bile yok kopyası diyosun.
Ne komik adamlar var ya.
Sosyal ağlarda paylaş

war kötü dememiş yanlız, taklit demiş. kötü olabilir, beğenmeyebilir ona lafımız olmaz da, insanlara yalan yanlış bilgiler vermiş.
bu arada warhammer a 500k beta başvurusu varmış, mmo dünyasında her oyuncu başına 2 chinese farmer düştüğünü düşünürsek rahat 1m oyuncusu olur warhammerın.
Sosyal ağlarda paylaş

Siz o yazıyı warhemara bok atmak olarak okuyorsanız zaten yapacak bişey. Gözü kapalı warhamer oynayacak kitledensiniz demektir. Ve blizzradın sizi WoWta tutmak gibi bir derdi yok, biliyorki siz zaten gideceksiniz.

Bu arada çoluk çocuk wowda kalsın dedinmi geirye Warhamer oyayacak 300-500 bin insan kalır. Ve warhamerıda 500bin kişi oynarsa Blizzrad şimdi nasıl LoTRra bi tarafıyla gülüyorsa, hiç kaale almıyorsa warhemerıda ciddye almaz. Amaç WoWa rakip olmaktır. D&D online gibi küçük bir kitleye hitap edecekse zaten ne diye çenemizi yoruyoruz.

[ Mesaj 15 Eylül 2007, Cumartesi - 15:02 tarihinde, FreEmoon tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
WoWda inanılmaz gelişmelere sebep olabilecek Warhamerın daha şimdiden fiyaskoya doğru hızla yol alması. Ortaya çıkan videolar, combat sistemi, skiller, meslekler falan hepsi ya WoWun kötü bir kopyası yada 10 kat daha kötüsü.

Bu bok atmaktır, hem de cahilce.
Gözü kapalı olan, fanboi olan sensin bence, araştırmadan etmeden karşılaştırmalar yapıyosun.

said:
Bu arada çoluk çocuk wowda kalsın dedinmi geirye Warhamer oyayacak 300-500 bin insan kalır.

Evet zaten wow oynayanlar dışında mmo oyuncusu yok.

Bu konuya son mesajım daha fazla dağılmasın konu.
Öptüm yanaklarından.
Sosyal ağlarda paylaş

Wow oynıyan dışında Warhamer oynayacak MMO oyuncu varmı yani :D, Evet yok malesef. Şuan WoW dışındaki oyunları oynayanlar zaten o oyunların fanları için oynuyorlar. Bir oyunun fanı olmayan insanlar MMO oynamaya WoW ile başlıyor.

Bu arada bok atmak diye okuduğun yerde yazılanlanlar, ne yazıkki warhamer fanboyları dışında kimseyi WoWdan ayırmayı başaracak özgünlüğe sahip olmadığı için yazılmıştır. Amacım Warhamerın kötülemek değil. Başarılı olmasını en çok ben isterim, çünkü rakipsiz bir oyun oynamak benim almam gereken hizmetleri, yada hakkım olan geliştirmeleri çoooook geç alamam sebep oluyor. Warhamer ortalığı sarmalıki bende daha güzel bir oyun oynıyayım. Bu arada yanlış bilgide yanlış bilgi dediklerinde benim görüşlerim. Ben warhemerdan yenilik bekliyorum. WoW böyle başarılı oldu. Yoksa piyasada olan özellikleri aynen kullanacak olduktan sonra insanlar niye yeni bir oyuna geçsinki. Sonuçta WoW artık oturmuş bir oyun.
Sosyal ağlarda paylaş

@Virus

valla olay beklentilerden ibaret. Bence LoTRda tam bir fiyasko oldu. Ama bu onu kötü bir oyun yapmaz. Hatta gayet güzel bir oyun, hatta LoTR fanlarına göre dünyanın en iyi oyunu. Ancak nerde o wowu silkeleyecek milyonların oynayacağı oyun yok. Nerdeyse silindi piyasadan en çok oynanan MMOlar arasıda ilk 10 da değil.

Warhamerda bu yolda ilerliyor. Sadece kendi fanlarına hitap edecekse bu oyun bence bu bir fiyaskodur.
Sosyal ağlarda paylaş

• Admin
warhammerın en büyük kozu wowun pvp saçmalıkları bu olay bglen başladı arenaylan devam etti daoc dediğimiz oyun rvrsi sayesinde bunca yıldır oynandı item bazlı oyun değil karaktere gelen yeni özellikler sayesinde ayaklarının üstünde durdu burda tartışıgımız durum aslında warhammer vs wow değil mytic vs blizz, fanboyluk yapmayada gerek yok aslında beta testerı cok az var ve nete sızan bilgiler yetersiz open beta açıldıgında daha ayrıntılı tartışırız
gel gelelim asıl konumuza yeni ek paket geldiğinde ben oynarmıyım wowu? eğer şuanki gibi rakipi yoksa oynarım ama bu kafaylan devam ederse blizz age of conanın ve whnin önünü açmaya devam eder.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...