Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Oyun sonrası harass topiki[HoN&Dota]

noxite

Öne çıkan mesajlar

Bizden Crenia mi kimdi tam hatirlamiyorum. Ulan buradan oyunu veremeyiz falan diye bir King Arthur konusmasi yapti. Zaten sonra Helcaraxe de e hadi deneyelim falan diyince, biz de gaza geldik. Sonra herkes Hex cikmaya basladi zaten. Witch Slayer'in skilli dahil 4 hex kapasiteli sekilde basladik dovmeye :D
Sosyal ağlarda paylaş

sharky said:

Bizden Crenia mi kimdi tam hatirlamiyorum. Ulan buradan oyunu veremeyiz falan diye bir King Arthur konusmasi yapti. Zaten sonra Helcaraxe de e hadi deneyelim falan diyince, biz de gaza geldik. Sonra herkes Hex cikmaya basladi zaten. Witch Slayer'in skilli dahil 4 hex kapasiteli sekilde basladik dovmeye :D

bir bebek gibi uyudum o oyundan sonra
Sosyal ağlarda paylaş

Abi cok fena ezdiniz hem de. Chronos benimle Devourer i farmlamisti bol bol. Hepinizin bize +2 ser, Chronos un +4 level farki vardi. Devourer 30. dakka da falan bot cikamadi adam daha. Dusun yani.

Sonradan bi gaz geldi, Hexlerde olunca costuk.

Bu arada ben de cok rahat uyudum ya :) Full tatmin.

Bu gece yine yapalim.
Sosyal ağlarda paylaş

abi dunku o oyunda cidden "abi burdan veremeyiz" lafını icten soyledim. o lafı soyledigimde devourer'ı filan gormemistim daha. ben witch slayer ile cok rahattım, hemen staff of master vs cıktım. ama sonra bi chronos'u gordum, bi bizim devourer'ı dedim sıctık. ama sırf inadına orda farmlansam da concede etmicektim. o oyun edilmezdi. ki resmen herkes super oynamaya basladı. devourer bile cekemese de en azından target dummyden improved target dummy e gelistirdi kendini :D . 4 hex de bitirdi zaten. cogunda ben atmiyodum bile itemdaki hexi gerek kalmıyodu.
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...