Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Downfall - 2v2 Rank 1

Xhunarion

Öne çıkan mesajlar

350ms mi vay beeeeeee
senin bağlantı hiper hızlı yani (diye ilerde sohbetlerimiz olabilir :P )
halimize şükredelim :P

not: hiper olayını şöyle açayım. Telekom "jet hızında internet" "turbo net" diye gidiyor ya... ilerdede hiper hızlı felan çıkartır

[ Mesaj 22 Eylül 2007, Cumartesi - 05:46 tarihinde, Densiz tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

• 3 hafta sonra ...
Az önce elektrikleri kesildi queue'dayken. 25 rating. Hemen geldi, queue yaptım, bir daha gitti. Arkadaşım cancel etmiş, ama yine de bugdan 24 gitti. Drake uzaklaşıyor, son iki haftadır içinde warlock olmayan bir takıma 3 kez rastladık. Teşekkürler Blizzard, 6 ay liderlikten sonra drake kaybettiriceksin bize. Teşekkürler. Eğer bu sezon alırsam, bir daha arena falan yok bana zaten. frostmage'i artık healing classlar alıyor. Shamanlar, paladinler, priestler. Kepaze olduk iyice. Ya warrior'ımla devam, yada rogue'u 70'liyorum, bitiyor bu işkence. Warlock kesen herhangi bir sınıfı oynayacagım. Yeter.

[ Mesaj 13 Ekim 2007, Cumartesi - 19:45 tarihinde, Xhunarion tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

Aaa Phaelas nbrr...

Xhunarion'un oyundaki nicki biliyorum ben tanıyorum onu.

Eski okul arkadaşımın oyun arkadaşıydı o. Baba nbr. Tanıdın dimi beni. Firend lisemde eklsin sen benim. Lvl kastırsana bana. epik nedır dıragon almam lazım bide gold piliz.

[spo]Tebrikler valla çok kıskanıyorum.[/spo]
Sosyal ağlarda paylaş

Bugün 140 rating yükselttik azimle. 17 win - 0 loss. Tekrar alıyoruz drake'i rahattan. Lakin farkında olmadan 3v3'ten daha rahat alıyoruz ehah. 5v5'i de yükseltsek şöyle tripple yapsak diyorum. Sonra Axedice'a bir tur veririm belki lan party'de.

[ Mesaj 16 Ekim 2007, Salı - 17:45 tarihinde, Xhunarion tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

valla ben seni ratinginden değilde 1300 maç yapabilmiş olmandan dolayı tebrik ediyorum :D

yaklaşık 28000 2v2 takiminin olduğu cyclone a bekleriz :D

gerçekten pvp nin ne kadar zor olduğunu yada kabiliyetin ne kadar önemli olduğunu anlamak istiyosaniz stormscale a yada cyclone da herhangi bi servera gidin derim.
boşuna demiyolar stormscale a "pvp capital of wow" diye.

4000 takim içinde 1. olmak var, 28000 takim içinde 1. olmak var..ki 28000 de benim bildiğim..ratingi 1350ye düşürmüştük kaybederek 27000 küsürdeydik.
Sosyal ağlarda paylaş

valla incelemedim ama zaten pvp si en kolay server diye bişe yok bg sistemi geldiğinden beri

ama 4 tane ayrı battlegroup da oynadm ve armoryde incelediğim kadariyla ki bu thread e bakarken az önce farkettim onuda, vindiction en kolayı gibi gozukuo.4000 takim cidden cok az bi rakam

high yada low bracket ta sürekli ayni takimlara denk gelecegin icin cok kolay taktik oturtacagin bi yer.ki o kadar az takim olduguna gore o kadarda iyi diildir itemler genelin pvp gear olarak.

ama cyclone bambaska :)

gecen raunchy de magtheridondan stormscale e migrate etti bizim guilde geldiler adamlar manyak 70 lediler yeşil gearlarla cyclone da 1850 rating yaptilar lol sakgasdkjg(bilmeyenler için raunchy finallere falan kalmiş conviction ın 1. takimiydi falan)
Sosyal ağlarda paylaş

Battlegroup'lar arasında zorluk seviyesi farkı sandıgınız kadar büyük değil. Az takımla oynamak birçok açıdan daha zor. Mount almak daha zor, rating tutmak daha zor.(3 hafta 10-0 yapıp 5 rating arttırmıştık. 3 rating vermişti bir takım, sevinmiştik falan) Hele hele türkiye'den oynamak yürek ister, sabır ister. DC'ler, 10 sn lagspiker, bunlar hep evlat acısı gibi koyar. Sezon başında bizde 2k rating'in üstünde 4 takım vardı. Diğer battlegroup'lara bakıyorum, çatır çatır.. Gear dizmek on katı daha kolaydır. Ama derece yapmak daha zordur. Pop'u az olan serverlarda class abusing çok fazla. Mesela bizim battlegroup'ta lock/priest'ler var sadece en üstte. Pop'u yüksek olan serverda bu gibi sorunlar daha az olur. Birçok farklı setup'la karşılaşabilirsin. Yani ben ve partnerim biliyoruz ki rated girdigimizde karşımıza bir lock/priest veya warrior/paladin çıkacak. Yok yani alternatifi yok.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...