Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Downfall - 2v2 Rank 1

Xhunarion

Öne çıkan mesajlar

Lol wut?

Hoca, inanılmazsın. O kadar millet azimle anlatmaya çalışmış çıkardıgın buysa ben sana birşey demiyorum zaten. Benim burada kendimi övdügüm tek post yok ki, varsa quote'la zaten, ben de merak ettim şimdi sen böyle deyince. Neyse yahu acayip düştüm, mis gibi topic'i de katlettin, helal.
Sosyal ağlarda paylaş

Hayır arkadaşın alıp veremedigi ne var, biri çıkıp laf mı söylemiş, onu anlayamıyorum. Önce nihtlahak bi patladı, sonra reumar. Valla topic kitlecek, yazık olucak. Arkadaşa battlegroup eleştirisi hakkında birşey diyorum benim mage'imim şu kadar played'i var vs diyor, garip. O yüzden sordum, benim char'ım şöyle böyle muhabbeti niye diye. Bu forumda kimse ''Ben kralım'' geyigi yapmadı, yapmaz. Bu forumda birinin tek bayacagı şey bitmez tükenmez warlock whine'ı olabilir sadece. Oda carebox'a gider çok afedersiniz.

Edit: Şimdi düşündüm, şu tartışma tamamen varsayımsal yanlış anlaşılmalardan ötürü. Reumer bu topic'te kimse kendini övmedi, ben dahil, öyle bir düşüncen varsa yanlış, sadece arena hakkında yorum alışverişi var ok? Onun haricinde senin sürekli ''Sizin battlegroup çocuk oyuncagı'' edebiyatından başka sorunum falan yok seninle. Yani hakaret falan etmek istemiyorum kimseye, senin de sadece benim sana hakarete varan birşey söyledigimi düşünüp hakaret ettiyssen, sorun değil hocam, boşver. Eğer kopup birşey dediysem de özür dilerim bap.
Sosyal ağlarda paylaş

Bak neye ayar oldumda patladim biluyo musun? Sen tutupta "classin imba, zamanlama yada oynamayi bilmen bile gerekmiyo" dersen bu batar arkadasim. Senin icin 2k yuksek bi raiting sayilabilir, o yuzden 2k da bi suru warlock var die warlock imba dio olabilirsin, ama benim icin yuksek raiting takim dedigin sadece rank 1 ve ona en cok 50 bilemedin 70 raiting uzakliktaki takimlardir. Gerisi isterse warlocklardan cumhuriyet kursun, bunun bi onemi yok benim icin.

Ha bi de soulcube'a tesekkur ederim konuyu super yakalamis. Sen cikipta mage ezik ama bununla rank 1 oldum bi hafta ne kadarda imbayim diye topic acarsan, altina da warlocklar imba oynamayi bilmeselerde yeniyolar herkesi dersen, e tabiki zor battlegrouplardan yuksek raitingli bi warlock gelip sana "kafana gore at kosturma buralarda" der ne bekliyosun ki?

Bak bi laf vardir cok severim, yigidi oldur hakkini ver diye.
Sosyal ağlarda paylaş

Lan partide bi jaanın warriora bakıyım dedim. Hayatımda hiç pvp yapmamışım ama warriorla, victory rush açılacağını falan bile bilmiyorum. Neyse klasik kukikatır var adamda, charge ms slam falan diye giriyosun. Ui olmadığı için bi acaipti ama overpower moverpower gerek bile kalmadan 2 kişiyi kestim. Demem o ki cüce warrior skill bile istemiyor. Hadi bakalım.
Sosyal ağlarda paylaş

harbi kaşınmışsınız lan.

güzellik yarışması yapılsa warrior um açık ara birinci olur. o derece. özene bözene yarattım onu ben. :P

hatta şu ana kadar hiç guild tabard takmadım ve taç gibin gözüken kafalıklar harici kafalığı göstertmedim. daimi açık seçik giyinen tabiri caizse taş gibin gözüken bi warrior um var :P

ayrıcana axe oha diyorum warrior oynaması çok zor bir klass.her eline silah alan warrior oynayabilse neler olur neler...

efe sen warlock beceremişsin diye atıp tutma oyunu beceren her klass ı da becerir :D sezon 3 te "öpecem" sizi jaanan la :P

son olarak main karakterim "sandrue" dur. human dır erkek dir paladindir.
Sosyal ağlarda paylaş

Dondum baktim bi yazdiklarima harbi buyuk patlamisim. Xhun sende kusura bamya kalbini kirdiysam, ama herkesin agzinda bi lock imba lafidir gidior, rank 1 diyosun normaldir filan diolar, canimi cok sikiyor cunku lock'un potansiyeli bir rogue'dan yada warriordan fazla degil eger yaninda paladin varsa, insanlar bunlari hic dusunmuyorlar direk lock imbadir diyorlar ona ayar oluyorum. Sende dedin yukarda ona parladim direk, valla ole dusundugunuz gibi degil ya lock, rakibin imba olunca hakkaten ayari veriyolar, sonucta dedim ya lock'sun cok acigin var melee classlara karsi, tek dayanagin soul link, e zaten o da olmasa direk mokokosun :/

Neyse cok class'in cani yaniyor locktan, ama rulah gibi bir druidin en az bir lock kadar hatta daha fazla can sikici oldugunu gozlerimle gordum, o derece potansiyeli var druidin, ama healer druid dps class olmadigi icin insanlara batmiyor :/
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...