Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

auction house ve itemlar

Bone

Öne çıkan mesajlar

Son 1 yıldır sadece 70 pvp yapıyorum ama twinkimle girdim mi apayrı bir zevk alıyorum. 70 charı olan herkesin alabileceği itemlardır ayrıca twink itemları. 70 charınla git 300-400gold biriktir Ahden herşeyini alırsın, enchantını yaptırırsın. 1-2 parça sadece BoP item var twink için zaten onlarıda 3-4 instance gitsen alıyorsun. Hele alliance isen questle veriyor oyundaki en guzel 19 twink chesti.
Bende twink olmayan 19umla girdiğim BGlerde çok sıkıntı çekiyorum ama olay onu twink yapmamış olmamda yani üşenmemde o yüzden kimseye ağlamam doğru değil.

Ama şu var bazı sınıflar 19da zaten çok güçlü yani rogue hunter ve warrior kafadan twink o levelda.

[ Mesaj 27 Ağustos 2007, Pazartesi - 16:45 tarihinde, Absolut tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

19 olarak kalacak mı yoksa lvl alacak mı?
Kalacak ise gitsin twinkletsin kendini yok LvL alacaksa maydanoz olmasın 2 gün kalacağı BGye.
Biri kendini o LvL pVpye adamış diğeri gelip geçici yani illaki ezecek misafir oyuncuyu sahasındaki maçta :)

[ Mesaj 27 Ağustos 2007, Pazartesi - 16:56 tarihinde, Absolut tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

mantığınıza tüküreyim. oyun zaten item üstüne.. sen full gladiatör setiyle arenalarda yeni level 70 olup pvp ye başlayan adamları kesiyorsun ya. kim daha fazla emek verdiyse onun bir artısı olucaktır oyunda. herif twink charına deli gibi yatırım yapıyor tabiki çat çut kesicek karsısındakileri.
Sosyal ağlarda paylaş

iki 40 yaşında adam var sokakta birisi çok bilgili diğeri cahil bir kro. bu devletin suçu değil. biri kahvede oturmayı diğeri kitap okumayı seçmiş zamanında. örnekleri çoğaltabilirsin.
ki wow herkese aynı imkanları sunuyor. wow da kimi moronlar oxford vardı da biz mi okumadık da diyemez..
Sosyal ağlarda paylaş

twink yapana bir şey diyemem de hababam pve den sonra 3-4 saat pvp yapıp eğlenebilmek gibi bir seçeneği olması lazım yeni başlayan normal oyuncuların da.

ama 1k hp niz anca varken hunterlardan 400 autoshotlar roguelardan 800 ambushlar yiyince pek zevki çıkmıyor. twinklere özel alan açılsın bizi bıraksınlar.

tabi girdiğim battlegroundlardaki oyuncuların en az yarısı twink oluyor, o da ayrı bir gerçek.
Sosyal ağlarda paylaş

O adamların o seviyede alacağı honor bir işe yaramıyor zaten, sırf zevkine karakteri alıp 70 e kasmak yerine 19 da o class ın ana özellikleriyle zevkini çıkarmak mantıklı değil mi? Durmadan item kovalamak yerine boe alıp gerisinide honorla tamamlıyorsunuz, ve en güzelide uğraşıp tamamladığınızda bir daha upgrade ihtiyacının olmaması. Düşük seviyeler için yeni eşyalar gelmediğinden patchler çıkarsa çıksın sizin karakteriniz hep güncel kalmış oluyor.
Sosyal ağlarda paylaş

İtiraf ediyorum bir zamanlar benim de bir twink charım vardı. Hatta alliance'ın ilk instance'ı neydi, korsanlı falan olan yer hani. Orda elemanın birine 5 run için 100g bile vermiştim. Güzel bi' dagger vardı orda ^^

Ama günde 1-2 bg yapmak dışında pek matah birşey de değil. Çıtır çerez hesabı takılacaksın işte.
Sosyal ağlarda paylaş

Neyse o gemiye çıkarken rampadaki elemandan düşüyordu. Evet sword da olabilir, hatırlamıyorum çok vakit geçti. O levellarda o kadar uzun yol gidemediğimiz için genelde pek bilmiyorum o instance'ı. STV'den gelirken 200 kere kaplanlara, 400 kere gorillere ölmüşümdür. 100g nin içinde eskort hizmeti yoktu, sadece 5 run. Sancılı bir süreçti.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...