Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Crysis

Batilc

Öne çıkan mesajlar

• 3 hafta sonra ...
oyunun ilk 15 dakkasında merm sıkıntısı cekmemek mümkün değil sanırım,

silaha actical bilmemne bilmemnetoru takıyosunya ona weapon mode tuşuyla gecersen, ok atıyo böle tek vuruşta herkezi bayıtlıyo, normal mermiden daha etkili ama baya bi cd'ı var ben oyun boyunca doldukca ondan attım hep.
Sosyal ağlarda paylaş

aa mermi bitince tesadüfen ona geçtim bayılttıgını bilmiyordum. ölmüyor yani? bende diyorum bu yatan adamın silahının mermisi niye alınmıyor.
bi de başlarda kıyıda 15 mermim kaldı topladım adamları peşime kıyıya çektim denizden de bot gelmez mi çapraz ateşe tuttular daldım yüzdüm cıktım falan kayalara saklandım görünmez oluyorum cıkıyorum hekşat kasıyorum 15 mermiyle imanım çıktı.
kayanın dibinde save alıp çıktım ehehehe
Sosyal ağlarda paylaş

Siz rambo moduna oynuyosunuz demek ki oyunu. Ben susturucuyu takıyorum, silahı tek mermi atış moduna geçiriyorum, pelerin moduna geçip her kesin kafaya bi tane sıkıyorum. Daha hiç bir yerde mermi sıkıntım olmadı.

Şimdi en zor seviyede oynuyorum. Baya zevkli. Ramboculuk oynamaya çalışınca kafanıza sıkıveriyorlar. Crosshair de yok. Deneyin kesinlikle.
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
herkes "sonunu oynadım, oyunun devamı gelecek bir son koymuşlar" diyor da, gelmeyebilir de,
çünkü öyle bir son yapmışlar ki "aha uzaylıları tepeleyecek formulu bulduk, bekle uzaylılar biz geliyoruz" tadında bir son olmuş.
yani "bundan sonra zafer kazanılmıştır" tarzı bişi olmuş :P

tabii farklı bir senaryo sunarlarsa bilemem.
Sosyal ağlarda paylaş

Bone said:
herkes "sonunu oynadım, oyunun devamı gelecek bir son koymuşlar" diyor da, gelmeyebilir de,
çünkü öyle bir son yapmışlar ki "aha uzaylıları tepeleyecek formulu bulduk, bekle uzaylılar biz geliyoruz" tadında bir son olmuş.
yani "bundan sonra zafer kazanılmıştır" tarzı bişi olmuş :P

tabii farklı bir senaryo sunarlarsa bilemem.

Her oynayanın senaryo burda bitemez yenisi kesin çıkar laflarını dinlersek işimiz var zaten devamı geleceği biliniyor çünkü resmi açıklama var CrySis trilogy olacak diye.
Sosyal ağlarda paylaş

yok be, illa to be continued olacak bir son değil. mesela half-life'ın sonları öyleydi. "aha patladı patlıycak, kaçın lan" kısımlarında kesip gitmişlerdi mesela.

ama burda daha ziyade bir kitabın sonundaki "ve arkadaşlar yeni bir maceraya doğru yelken açarlar" tarzı, "aslında maceraları burda bitti, ama daha sonra hep maceralı bir hayat sürdüler" tadında bir son olmuş bence.

eğer oyun çıkarsa, bu sonun hiç bir anlamı olmayacaktır bence.
yani adaya sırf komutanı kurtarmak için mi gidecekler? zaten komutan kendi başının çaresine bakıyor. düşmanları ezmiş durumdalar. bitiş kısmı mı bize oynatçaklar?
pek bir zevki olmaz bence böyle bir sondan devam etmeleri.
Sosyal ağlarda paylaş

Düşmanları ezmiş durumdalar?

SPOILER. Oyun sonu bilgileri içeriyor.

Adamlar atom bombası attı buz kütlesine. Kütle kat kat büyüdü. Adam nası başının çaresine bakcak bizim gibi bi kahraman olmadan. :p Kim bilir yeni bücükler falan da türemiştir, daha da güçlenmişlerdir.

İşin kötü tarafı ordan devam ederse ikinci oyunda karşımızda pek insan olmayacak. Sırf yaratıklarla savaşcaz. Ki ben yaratıklı oyunları pek sevmiyorum.

Sosyal ağlarda paylaş

• 4 hafta sonra ...
  • Yeni Oluştur...