Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

wow un filmi olursa ...

Exceed

Öne çıkan mesajlar

Bu bölümde yazı yazmak için lore bilmek gibi bir zorunluluk yok. Benim bilgim bana yeter fazlasına hiç gerek yok. Senin benim mesajlarıma balıklama atlaman hataydı. Hem yorumumu yapmıştım, hem de bilgimin az olduğunu söylemiştim. Ama içindeki ego yarıştırma azusu öyle büyük ki yazılarımı okumadan yargılamışsın. Burda suçlu aranıcaksa o ben değilim. Güle oynaya muhabbet ederken siz çıka geldiniz tartışma yaratarak. O yüzden bence daha fazla uzatma ve mesafeyi arala. Seviyeyi de senden öğrenicek değilim.

Horde kötüdür.
Allies iyidir.

Varmı itirazı olan? Hiçbitarafımda değil.

Demişler ki Film Allies'ın bakışıyla yansıtılacak, adam demiş ki ''Filmde Horde olsa daha iyi olurdu, orc çığlığı duymak istiyorum'' Böyle adamlarla zaten nasıl muhabbet edilirki lol.

Yazmayın lütfen benim msjlarıma cvp. Yazıcaksanız da hırs yapmadan önce bir okuyun. Noktalama işaretlerine, emote lara. Laf sokmak için kendinizi küçük düşürmeyin.
Sosyal ağlarda paylaş

@ marveloth

warcraft 3 ve warcraft 3 frozen throne un campagn lerini oynarsan
aslinda humanlarin "kotu" ,
Forsaken (kotuluk yapmamak adina scourgedan ayrilmis ve hordela ittifak yapmis olan undeadler) ve horde un sadece hayatta kalmak icin mucadele ettigini ve Last Guardian Medivh in uyarilarini dinleyip Burning Legion a karsi onurlariyla savastiklarini anlarsin ve burda aptal aptal yorum yapip gulunc duruma dusmezsin.
Sosyal ağlarda paylaş

Bu arada ek not Forsaken lar hic bi zaman undead olmak istemedi ki zaten bu adamlar human yada high elf di, Arthas tarafindan corrupt edilip undead e cevrildiler, Lich king ilidan tehdidi sirasinda guc kaybedince onlari kontrol edemedi ve Lady Slyvannas yonetimindeki forsakenlar scourgedan ayrilarak horde a katildilar
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Demişler ki Film Allies'ın bakışıyla yansıtılacak, adam demiş ki ''Filmde Horde olsa daha iyi olurdu, orc çığlığı duymak istiyorum'' Böyle adamlarla zaten nasıl muhabbet edilirki lol.

bak arkadaşım efendi efendi görüşlerimi belirttim ben. 2 sayfadır milleti ayar ediosun terbiyesiz terbiyesiz konuşuyorsun, hem de yanlış bildiğin bir konu hakkında. hala da gelip çatıyorsun!

[ Mesaj 27 Ağustos 2007, Pazartesi - 00:52 tarihinde, Deacon tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

auha marveloth bu topice de mi üstün görüşlerini yazmış.

o ne diyosa doğrudur..kusura bakmayın ama öle bi adamla tartısmak sizin hatanız...konu bok olmuş yani

neyse film animasyon olursa çok iyi olacaktır bence..kıyafet vs pek hoş olmaz.. animasyon derken mesela grom un ölüm sahnesindeki gibi animasyondan bahsediorum.

bir korkum var filmi çocuklar da izler diye belirli kısıntılara gidilirse o kötü olabilir.
Sosyal ağlarda paylaş

Konu saptı diye şikayet ettim reddedilmiş hayret ilk defa bir konuyu şikayet ediyorum ve reddediliyor demek bu konu çok olay ve ciddi bir konu ki kapatamıyorlar
not: hayır anlamıyorum niye kapatılmıyor böyle bir konu? rating mi topluyor pardonda tv mi burası magazin programları tarışmalarına dönmüş konu ayıp!

[ Mesaj 27 Ağustos 2007, Pazartesi - 10:45 tarihinde, ArchangelTanwen tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

Şahsen hiç alınmıyorum :) senin wc lore'u hakkında bişey bilip bilmemende beni hiç alakadar etmez sorun konu neymiş nereye taşınmış yani sözüm herkese ve iddaa ediyorum lore'u benim kadar iyi bilen sayılı kişi vardır forumda ki o yüzden konuyu şikayet ettim genelde bu forumda en azında benim bildiğim kadarıyla eskiden böyle sapan konuları şak diye anında kitlerlerdi niye hala kitlemiyorlar ben onu anlayamıyorum ona kızıyorum forumun gidişatına da feci üzülüyorum
Sosyal ağlarda paylaş

Hayırdır abso yenge çok wow oynuyosun diye başından attı mı seni? :)

Marveloth bide ona mal buna gerzek diyip akrabanıza küfrettim falan yazamazsın. Burası paticik, başka alakasız bi forum değil. Belli bi seviyeyi korumaya çalışıyoruz. İnsanlarla tartışacaksan efendi efendi tartış.

Yeni sistem gelene kadar 3 tane yönetici var her işe yetişemiyorlar o yüzden moderasyon yavaş biraz. Sıkın dişinizi bomba gibi geliyormuş yeni sistem. Insider bilgi aldım :p

Ayrıca geek ve no liferım, sivilceliyim ve wow hesabımı yeniden açarsam şişko sınıfına da gireceğimden korkuyorum heh.

[ Mesaj 27 Ağustos 2007, Pazartesi - 11:50 tarihinde, axedice tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

Yazık yazık. Bahse girerim evden dışarı çıkmadığ için saçı sakalı birbirine girmiş, sivilceli, şişko, hayata 1-0 yenik başlamış adamlarla yapıyorumdur bu muhabbeti. Bu kadar eğlence yeter. Artık cvp yazmayacağım

adamın yazdığına bakın.. ağır ezmiş herkesi. yaş kaç merveloth? ayrıca belirteyim banlanırsın sen bu seviyesizlikle

[ Mesaj 27 Ağustos 2007, Pazartesi - 17:58 tarihinde, geffen tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...