Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

petit danone reklamı (a.k.a. halkımın cahil olduğunu sanıolar)

Jester

Öne çıkan mesajlar

böyle bi reklam var ya çocuk küçükken mikrofona yetişemio gidio petit danone yiyp büyüyo sora gitar çalıo... buraya kadar reklam boktan da olsa herşey normal ama çocuk elektro gitara mikrofon tutunca dananın kuyruğu kopuo...
bunu yapan da dandik bi firma da deil yani koskoca danone[hline]Gunn, 14 October 2003 16:12 tarihinde demiş ki:
Sallanmak için güzel bi kızın donundan daha iyi biyer düşünemiyorum açıkçası
[i]SAPIM hala sapım sap doğdum sap gidicem...saplık bir kudrettir...kendine hakim olabilenler saptır...saplık bi zeka belirtisidir...saplık şöyledir ...saplık böyledir...saplık eşittir Infernal_Reborn
wtf is goin on?!
Sosyal ağlarda paylaş

abi petit danona reklamları tümden saçma sen salla gitarı..

ulan bebekliğimden beri süt içerim, şimdiye kadar 1.90 olmak gerekiyordu da, şişmanlıktan başka bir faydasını göremedik..
Ha bir de kemiklerim çok güçlendi, adamantiyum oldu... Tabi tabii.. Hatta 30 cm'lık pençeler (bkz: Wolverine) de çıktı di mi?

Ben hergün büyük bira bardaklarıyla süt içerdim, bunlar içinde azcık süt olan bir yoğurtu yiyor, sonra da "petit danone yedi uzadı, tüm kızlar peşinden koşuyor, yedi cüceler resitalinde güzel kızı öptü.." :) Rüya görmek ne kadar güzel birşey di mi?....
Sosyal ağlarda paylaş

ha bi de kızın üstüne düşmemek için petit danone yiyen vardı
salak mısın olm? hazır mazeretin de varken kısayım diye atla milletin üstüne[hline]Gunn, 14 October 2003 16:12 tarihinde demiş ki:
[i]SAPIM hala sapım sap doğdum sap gidicem...saplık bir kudrettir...kendine hakim olabilenler saptır...saplık bi zeka belirtisidir...saplık şöyledir ...saplık böyledir...saplık eşittir Infernal_Reborn
wtf is goin on?!
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Bonecrusher, 17 October 2003 20:54 tarihinde demiş ki:
ulan bebekliğimden beri süt içerim, şimdiye kadar 1.90 olmak gerekiyordu da

Ben oldum:)[hline]There is a void in my chest where I once had a heart, and from this emptiness springs all the sufferings in the Multiverse . . .
Sosyal ağlarda paylaş

o zaman anormal olduğuma başka bir kanıt daha :)

bu arada "burda tartışılmışı var" derken aklıma cem yılmaz geldi. (esprilerini pek sevmem de bir tat bir doku cdleri baya güzel)

adam yemek programlarını eleştiriyor..
"malzemelerinizi hazırlıyorsunuz oturuyorsunuz tv'nin başına.
Kadın 'evet şimdi soslu makarna yapıcaz,
ilk önce sosu hazırlıycaz, domatesleri kesin, üstüne salça ve bir kaşık yağ dökün, sonra tavada pişirin.' diyor sonra da 'zaten burda pişirilmişi var. Şimdi makarnayı pişircez, Bir kaşık tuz biraz da su koyun kaynatın. Burda kaynanmışı var. Sonra bunları birbirine karıştırın. Burda kaynanmışı var.' diyor. Yemek programına da kadına da küfrederek kalkıyorsunuz" gibi bir lafı vardı. Çok gülmüştüm ona..[hline]Yiyemedikten sonra araba ne işe yarar?
Sosyal ağlarda paylaş

cem yılmazın doğmamış çocuğa mektup kitabıyla dalga geçtiği bi bölüm de vardı 15 dk gülmüştüm... adrese ne yazıcan anasının *** mı yazıcan diyodu...[hline]Gunn, 14 October 2003 16:12 tarihinde demiş ki:
wtf is goin on?!
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...