Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

27 Ağustos Pazartesi PvP Turnuvası/Ligi

Mirage

Öne çıkan mesajlar

Biliyorum pazartesi çok uygun bir tarih değil. Çalışanlar/Okula gidenler vs oluyor. Ama hafta sonu düzenleyecek durumum olmadığı için, hiç yapmamaktansa pazartesi yapmak daha iyi olur diye düşündüm. Aslında pvp yerine bu sefer pve ağırlıklı bir organizasyon yapmak vardı gönlümde. Ama vaktim olmadığı için yapamıyorum. PvP de bence gayet eğlenceli oluyor. =)

Kimler katılabilir, mümkün olduğu kadar önceden yazarsanız ben de işlerimi ona göre ayarlayabiliyorum. Kurallar yine aynı olur muhtemelen.

1v1 olması şart değil, ilgi olursa 2v2, 3v5 hatta guild vs guild falan bile yapabiliriz. :D
Sosyal ağlarda paylaş

Sonuçlar:
Parantez içindekiler kazananlar.

1. Devre:
Xaty - Joscelin (Xaty)
Joscelin - Sacros (Joscelin)
Sacros - Tathyln (Sacros)
Tathlyn - Lanfear (Tathlyn)
Lanfear - Gael (Lanfear)
Gael - Relin (Gael)
Relin - Habo (Relin)
Habo - Thingol (Thingol)
Thingol - Xaty (Xaty)

2. Devre:

Xaty - Tathlyn (Xaty)
Joscelin - Lanfear (Joscelin)
Sacros - Gael (Gael)
Tathlyn - Relin (Relin)
Lanfear - Habo (Lanfear)
Gael - Thingol (Gael)
Relin - Xaty (Xaty)
Habo - Joscelin (Joscelin)
Thingol - Sacros (Thingol)

Puanlar:
Xaty - 12
Joscelin - 9
Gael - 9
Relin - 6
Thingol - 6
Lanfear - 6
Sacros - 3
Tathlyn - 3
Habo - 0

Yorumlar:
Xaty, bi yenil yahu.

[ Mesaj 27 Ağustos 2007, Pazartesi - 23:31 tarihinde, Mirage tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

hadi kızlar pati uo'ya başlığı amacına ulaşmadığı sürece yenilemicem bu gidişle :( hal bu ki en başında gayet niyetliydim ölmeye. hatta thingol'de yaptığım mallıklar üst üste geldi, yenilmeyi tam başaracakken "son 15 saniye, berabere bitecek yoksa" seslerini duyunca gaza geldim..

bu seferki diğerlerinden daha güzel geldi bana, yaşlanıyor muyum ne :p teşekkürler herkese :)
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...