Jump to content

Merhaba patiler. Yeni sisteme hosgeldiniz. Hemen BURAYI okuyun.

Dark_Soul

TDOF clanının elamanlari

Öne çıkan mesajlar

Bunlarin yaş aralığını bilmiyorumda resmen veled gibi davranıyolar,bunların clandan birine yanlişlıkla dokundurdum,3-4 sene sonra tekrar başladi oyuna hareket deniyodum :D,neyse sonra sorry yazarken 2 si kesti beni,hadi tmm dedim,neyse öbür el bakıyorum biri gripliyo öteki kesio,öbür el gene aynı,önce şakaya vurdum teker teker gelin bilmemne diye,ana baktım bu sefer 3 ü birden geliyo,en sonunda dedim sokarim clanınıza adam gibi oynayın,neyse o arada sleep moduna geçirildim,çiktim serverdan yarım saat sonra girdim baktim bu clandan gene biri diyo seni oynatmam bu serverda bilmemne(aeg öle bişeydi),al g..ne sok dedim serveri çiktim,yani diyeceğim oki bu serverda bu halde oynanmaz,3-5 veledle kimse başını ağrıtmaz...

edit :

[ Mesaj 22 Ağustos 2007, Çarşamba - 23:38 tarihinde, Dark_Soul tarafından güncellenmiştir ]

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
TDOF jedi academy oyunun en eski clanıdır ve çok saygın oyunculardan oluşur.Aegnor birşeyler yaptıysa bunu direk TDOF'a atmakda ne demek oluyor?(O şahıs uzun zaman önce clandan ayrılmıştır)

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
Heliaca said:

TDOF jedi academy oyunun en eski clanıdır ve çok saygın oyunculardan oluşur.Aegnor birşeyler yaptıysa bunu direk TDOF'a atmakda ne demek oluyor?(O şahıs uzun zaman önce clandan ayrılmıştır)

AHAHAHAHAHAHAHA

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
aga adam 4 yıllık topik için üye olmuş yaa ahahahahaha bu nasıl bir kuyruk acısıdır

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
Heliaca, sene 2010 oldugu halde hala JA oynuyorsan, ya da oynamiyorsan da, her halukarda TIRTSIN.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
ha yani.

can da zaten götü sağlama alıyım diye oynuyorsan, ya da oynamıyorsan demiş.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
gecko said:

Heliaca said:

AHAHAHAHAHAHAHA

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
MADBOY said:

sene 2010 oldugu halde hala
seviselim mi?

helica onlar eskide kaldı aç gözlerini ne tdofunu ne başka birşeyini ipleyen kimse yok

aegnor konusu ise - ahha irl arkadasım bıraz orjinal bir insandır - oyun abi ffa mapına gırmıssındır kılıcın acıktır falan =) kızıp foruma yazmayı gerektırcek bırsey oldugunu sanmıyorum

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
iyidir abi nolsun ya,
jka sp icin oda arkadasimdan canim cekti, yukledim zaten mp de 1.01 e ayarli olarak duruyor ole iste
sizler hala oynuonuz mu?

kendime not: arada gel dedigine gore zaten oynuyorsun mantiksiz oldu. peki hangi server?

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
hahaha is donusu gec oluyor zaten belki musait bir ara ya da okul acilinca merhaba demek icin ugrarim

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Yorum eklemek için lütfen giriş yapın

Giriş yaptıktan sonra yorum ekleyebilirsiniz

Hemen giriş yap

• Yeni Oluştur...