Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

En son Sağlam Menejerlik oyunu hangisi?

patateskabak

Öne çıkan mesajlar

hayır yapmadılar . Fm2007 den fm2006 daha güzel . Fm2007 de çok saçmalık var. En büyük saçmalıkta sakatlık furyası. bazen ilk 11 cıkarıcak adam bulamiyorsun. Buglar çok var . Sonracığıma hiç bir futbolcunun resmi yok (kendin ekliyebilirsin orası ayrı,logolarda ekleniyor) Hollanda , Almanya gibi milli takımlar yok dolayısıyla insanın ligini oynuyası gelmiyor.
Buglar ve dengesiz ayarlar için Patch fln cıkardılar fakat hiç bir patch li versiyonda oyunu çalıştıramadım
Sosyal ağlarda paylaş

2006yı beğenmeyip 2005i bi sene daha oynamıştım. 2007 bence çakar. FM2005'te her maça en az 6 as oyuncusu sakat olacak şekilde CL aldığımı hatırlarım tek forvet cafercanla. FM2007'de ona göre çok daha az sakatlık oluyor. Şansa bağlı. Kırmızı kartlar biraz fazla ama genelde rakiplerim çok görür o konuda şanslıyımdır :)
Sosyal ağlarda paylaş

valla şöyle örnek veriyim Zigic transfer olayları cıktığında canım cekti . İspanya lig i zigic in takımı racing santander la oyniyim dedim. Zigic te fm de topa en iyi kafa vuran oyuncudur.(2006'da da öyleydi). Neyse efendim paramizda yok 300 500 bin dolar gibi bi param var. Başladik lige 1 oldu 3 oldu 5 oldu lig başladığında tam 8 tane ilk 11 oyuncum sakattı bunlardan biride zigic'ti
3-5 ay sakat yaziyodu. Dedim başlarım ben böyle işe............

[ Mesaj 22 Ağustos 2007, Çarşamba - 21:13 tarihinde, Masticore tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

Sakatlıklar konusunda

1- oyuncunun injury prone'u yüksektir
2- takımın antrenman sahaları ve stadı kötüdür
3- antrenman programı çok yoğundur (özellikle rest next day after match yapmıyorsanız çok sık sakatlık olur)
4- koçlar kötüdür antrenmanı kötü uygular
5- takımın pyhsoları kötüdür. bu durumda sakatlık sayısında artma azalma olmaz ama tedavi süreleri ciddi derece etkilenir
6- oyuncuları hiç dinlendirmeden her maça aynı 11 le çıkıyorsunuzdur, yoğun dönemde futbolcular da takır takır gidiyordur
7- yeni iyileşmiş oyuncuyu paldır küldür ilk 11 de maça koyuyorsunuzdur
Sosyal ağlarda paylaş

rewendor güzel hazırlamış listeyi. fm 2007'nin bence asıl problemi oyuncuların gördüğü saçma sapan kartlardı ama updatelerden sonra emin değilim ama düzeldi sanırım. çünkü valencia ile 5. sezonumdayım ve kart olayı normal şu anda. nadiren görüyorum kırmızı kart.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...