Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Kızları anlamak

Sensible

Öne çıkan mesajlar

önceki yazılanları pek okumadım ama çok rahat anlaşılabilir bir durum esasen dişi kafayla bakıldığında

kız hani heyecanlanmış ya sen onu dışarı çağırınca, bir teklif geliyor oley oley önce hangi ayşeye sineme anlatsam moduna girmiş sonra sen çevirince o da çevirmiş çevrilmiş gitmiş.

aşmışsın zaten o mesajlaşma olaylarını, anla işte "canım"lar uzun metrajlı teşvik.

şimdi de mesajlarla nereye kadar tadında bir diyalog yaratabilirsin mesela, ki çok doğal. smsle nereye kadar yahu. beleş gnc sms mesajın yoksa direk bırak hatta mesajlaşmayı boşa kürek direk :)
Sosyal ağlarda paylaş

En sevdiği renk mor,kırmızıyı da severmiş
En sevdiği çiçek papatya
Takılacak yer olarak züppe mekanları hariç heryere gidebilirmiş
Film izlemeyi çok severmiş
Gitar dinlemeyi severmiş
çok fazla "bilmem" ve "öyle" dermiş
çok inatmış.
Bide kaprisli (bu şahsi görüşüm)

Daha var hepsini yazamicam :P
Hayatımda gördüğüm en dengesiz kızın duvarını aşmış bulunuyorum. Gerçi daha çıkamadık ama...

Hafife almayın beni ehe
Sosyal ağlarda paylaş

Kızla son zamanlarda flört durumunda gibiydik ama telefondan başka şekilde ulaşamıyorduk. Dışarı çağırmadım,birkere yoklamıştım sessizleşir korkar gibi oldu. En son birkaç gün önce Marmara Üni. kayıtlarında görüştük,orada pek konuşamadık annesi vardı zaten yanında. Neyse ondan sonra biraz ilgisi arttı kızın. Ama yani ben düşündüm biraz,yok;olmuyor. Ne yaparsam yapayım olmuyor. Kızla konuşacak birşeyim de kalmadı. Ne konuşsam diye düşünüyorsam aramadan önce bunda bir sorun vardır. Bugün kararımı verdim olmayacağına,büyük bir kopukluk var anlayamadığım. Herşeyi paylaştık burada,bunu da paylaşayım bari. Fikirlerinizi söylersiniz.
Kıza içim acıya acıya şu mesajı attım ve bitirdim olayı:

Sana diyeceğim başkaydı ama biraz düşündüm bugün. Ne kadar sıksam da kendimi olmuyor. Sanırım sen ve ben biraz farklıyız ve uzaklaşınca sen, koptu iyice... Çok zaman girmişti araya,bir aylık bir boşluk da pek iyi olmadı. Telefondan da galiba biryere varılamıyor.Seni suçlamıyorum asla. Bu arada kayıtlarda söyleyemedim ama sıkıntıdan dudaklarında uçuklar olmuş. Bir sene girememek hiçbirşey değil sakın üzme kendini. Herneyse,ben sanırım pes ediyorum,bırakıyorum bu işin peşini... Herşeye rağmen seni tanımak çok güzeldi.

Cevap vermedi.

Bunu da böylece geçmiş olduk. Bekleyin Üniversite kızları! Ben geliyorum :)

[ Mesaj 30 Ağustos 2007, Perşembe - 19:21 tarihinde, Sensible tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...