Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Türk + Italyan + Cinli = Kaos

Vampire

Öne çıkan mesajlar

Gectigimiz cumartesi Wal Mart'ta iken (Carefour,Kipa vs vs gibi büyük bi alisveris merkezi) ilginc bir tartismaya tanik oldum yazmadan gecemiycem :D

Gelelim karakterlerimize :

Türk = Tam baba, 40 yaslarinda tam dedidim dedik tipli komedi bi insan (hic almanca konusamiyor yok bi kelime bile yok ama biraz anliyor)
Italyan = Adam tam cirkef, allem kullem edip milleti kullanmaya calisan bi tip
Cinli = 20-25 yaslarinda belli ki daha almanya ya geleli 2-3 ay olmus cok az almancasi var ve saf bi bocuga benziyo

Türk, Italyan ve Cinli Wal Mart'in devasa dis bahcesinin (otopark, ön giris ve arka giris) temizliginden görevli kisiler...
Olay firlama italyanin isten kaytarma cabalariyla hic almanca bilmeyen Türk'ün yanina gelmesiyle basliyo.

Italyan: Ben saat 4 gibi mesaimi bitiricem sen ondan sonra arka tarafi temizlersin ok?
Türk: (cinli ye döner ve türkce bi sekilde) Ne diyo be herif.Devamli gelip konusuyo zaten sinirlerimi bozuyo.
Cinli: (Saskin bi sekilde) Was???
Türk: (yine cinliye türkce olarak ve artist artis el kol hareketleriyle italyani isaret ederek)Ya kardesim, söyle su herife canimi sikmasin ne söylüyosa gitsin sefine söylesin bana söylicekse.
Cinli: (zavalli kahramanimiz saf saf bakar ve bi bok anlamaz tabi)Was???
Italyan:Türkce bilen birileri yok mu , diye ortamda bagirmaktadir

O sirada bütün bunlarin basi olan Alman gelir.Ve baslar almanca konusmaya:

Alman: neler oluyo burda.
Türk: (nasil olduysa soruyu anlamis gibi türkce olarak) Bu adam geldi bana biseyler söyledi ama anlamadim bende cinli ye dönüp söyle su italyana gitsin sefle konussun dedim o sirada sen geldin.

(Bu sahnede sok oldum)
Alman: (italyana döner,almanca)Sen ne söyliceksen neden bana degilde ona söylüyorsun senin üstün o degil benim, bana rapor vericeksin, der. Ve sonra cinli ye döner sende su alisveris arabalarini topla lütfen der
Cinli: (Lool yine ayni tavirla) Was???
(o sirada araya türk girer)
Türk: (tutar cinliyi, türkce) Kardesim git arabalari topla, adam sana arabalari topla diyo zaten bi halttan anladigin yok sana italyana söyle diyorum söylemiyosun alman geliyo onuda anlamiyosun, adami hasta ediceksiniz zaten
Cinli saf saf türkün göserdigi yöne dogru gider ve arabalari toplamaya baslar.
Alman: (Türk e döner ve türkce) Italyan sana ben saat 4 ten sonra gidicem ben gidince arka tarafi temizlersin demis sende onun dedigini yaparsin.
Türk: (almanin türkce konustugunu görünce bi defa sok olur zaten) Peki ama simdi sen bugüne kadar niye bana herseyi almanca söyleyip beni krize soktun türkce biliyoduysan
Alman:Almancayi biraz ögrenip burda yasamaya alisman icin der ve gider

Alman gittikten sonra zaten basar bizim türk küfrü arkasindan lol be sonrada cinlinin yanina gidip, "Görüyomusun .bneyi türkce biliyomus ama konusmuyomus.
Cinli:Was???
Türk:Öf be cok konusma birader calis sen calis, arabalari bitirdikten sonrada suralari süpür.
Cinli:Was???
Türk:Ebenin ..... !!! Ben sigara molasi vercem hadi ne halin varsa gör be töbe töbe!!!

Lol be bu muhabbeti ve karakterleri görseniz yarilirdiniz.Ben gülmekten morardim artik komaya gircektim, süper bi tabloydu yazayim dedim :D[hline]Dont make me more aggressive than devil...

[Bu mesaj Vampire tarafından 16 October 2003 16:17 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Bonecrusher, 16 October 2003 18:57 tarihinde demiş ki:
hoca 1 türk var 1 italyan var 1 çinli var..
bir de bunların müdürleri alman...

peki bu olayları gözlemleyen kim? (şaşırdım burda) felan diyor..
bu da türk di mi?

lol bone ben olayi 5 metre öteden seyrediyordum, olaya hic karismadim yani olay 1 türk,1 italyan,1 cinli (ve 2 dakkaligina 1 alman) arasinda geciyo.[hline]Dont make me more aggressive than devil...
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...