Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Sizce Okul Dizilerinden?

GuNBoX

Öne çıkan mesajlar

Hayat Bilgisi vs Lise Defteri
Siz secin bence hayat bilgisi fakat lise defteri de emre altug ve ece erken den kurtariyor heee bir de sebnem bacimiz sayesinde her ne kdr konusmayi bilmesede :)[hline]Batıdan batar Güneş;karanlık basar birazdan.
Gece gölgeleri çöker,kapı açılır o zaman,
Pencereden sızar ışık,etrafı aydınlatır.
Korkmayın kara kızılağaçtan!Kır söğüt zararsızdır!
Korkmayın ne kökten,ne daldan!

Click to my world wide web site
Sosyal ağlarda paylaş

ben hayat bilgisini daha çok sevdim.

Lise defterinde oynuyan kızlar o kadar güzel değil. Hem dizi çok yapmacık. Mesela müdür bir oğlanın babasını ararken çok spastik haraketler yapıyor. Adamı arıyor uzun yoldan konuşmaya başlıyor.
Adam da mutlaka mağara adamı gibi konuşmak zorunda ya. Herkesin velisi mutlaka mağara adamı..

Hayat bilgisinde olayları karikatürüze ettikleri için herşey biraz abartı oluyor. Örneğin çocuklardan ara sıra para kopartan müdür vardır da, her gün bir hinlik düşünmeye çalışmaz..

Dediğim gibi Hayat bilgisi, karikatürüze edilmesine rağmen, daha doğal geliyor.[hline]Olmaya devlet cihanda bir nefes sıhhat gibi
Sosyal ağlarda paylaş

• Admin
Valla lise defterinin 2bölümünü yarım yamalak izledim pek beyenmedim Nuri Alço faktörü izletirse izletir beni :) pek elinde viskiylen göremesemde.
Hayat bilgisi daha güzel gözüküyor daha şirin bir ortam daha iyi rol yapıyorlar yaşları ufak gözüküyor tam filme göre digerinde kazık kadar adamlar.[hline]Você Cría Os Mundos Que Nós Os destruímos
Virus,SatanixVirus,Satan-Virus,Virus-Satan,Satanix.
Trex DragonSlayerz Paladin of alb/exc
Viru Jan-Tiran BH of the Ecl The solo
Sosyal ağlarda paylaş

• Admin
Bende dün kanal dolaşırken gördüm dedim herhalde sağlam bir Türk filmi yakaladım bir baktım sarı saçlı çoçuk çıktı onun babasıymış.[hline]Você Cría Os Mundos Que Nós Os destruímos
Virus,SatanixVirus,Satan-Virus,Virus-Satan,Satanix.
Trex DragonSlayerz Paladin of alb/exc
Viru Jan-Tiran BH of the Ecl The solo
Sosyal ağlarda paylaş

Bence de Boston Public - sonra Hayat Bilgisi
Lise defteri sürekli hüzünlü gitmeye çalışıyor, ayrıca üniversite dizisi olsa tipler daha bir oturur.

Hayat bilgisi hoş, karakterlerin yaşı ufak, çoğunun yani. Bir pikaçu 30 yaşında mı ne, arif filan ufak hep ortalama 21 filan güzel ondan.
Birde şerefsiz amilim melnan var öldürüyor beni izlediğimde. Eh geçen sene ki gibi aktif olmasa da bir akrep nalan var. İyi bence şerefsizim iyi :)

Boston Public çok gerçekçi, gyet güzel bir kurguda gidiyor ve çok kaliteli izlettiriyor kendini...
Sosyal ağlarda paylaş

bı kere okul dızısımı yapıyosun kardesımĞ?

nıey oynayan herıfler 39 yasında?[hline]a.k.a. Duxus
---------
Ben de bir çöpümüz var diye heryerin çöp kokmasına karşıyım...
Nasıl alıntı yapalım?
Nasıl imza atalım?
---------
Allah kahretsin! Kış geliyor ve benim damarlarımda bahar dolaşıyor!
---------
Shadaim, Shadaim, Shadaim!!!...
Sosyal ağlarda paylaş

o adamin yaptigi isler zaten nedense hep ayni... bi meslek secip uzerine calisio iste

chicago hope - tip, akbil - hukuk, boston public - egitim/ogretim

formulunu bulmus adam :P baska dizileri de boyle mi acep[hline]Nature's law instead of god in heaven
Blind Guardian - Punishment Divine
-=Bir çöpümüz var diye heryerin çöp kokmasına karşıyım ben...=-
But, but I'm disturbed... I'm depressed... I'm inadequate... I got it all! - George "Gammy" Costanza (a.k.a. Buck Naked)
to pull a homer: to succeed despite idiocy
Sosyal ağlarda paylaş

boston public yabanci daha iyi olmasinin nedeni yabancilarin biraz daha ozene bezene yapmalari ve kadrolarinin genis olmalari..
bizde oyuncu bulmak dert ayriyaten kanallarin oyuncuya kıyacaklari paraya acidiklarini dusunuyorum

bu arada eklemeyi unuttugum bir dizi daha var kampuzistan

basrolundeki artist pek hosuma gitmedi ve kendi, sesi degil[hline]Batıdan batar Güneş;karanlık basar birazdan.

Sosyal ağlarda paylaş

demin boston public i izledim etkilyeci,surekliyici,duygusal
bunlarin disinda aklıma bir sey gelmiyor ![hline]Batıdan batar Güneş;karanlık basar birazdan.

Sosyal ağlarda paylaş

kampusutsıtan ıyı degıl bence...
boston publıc tede var paso avukatlık olayları dıkkat edersenız... (ayrıca practıce de e. kelley ın degıl mıydı?

boston publıc
pztslerı cnbc-e 21.00[hline]a.k.a. Duxus
---------
Ben de bir çöpümüz var diye heryerin çöp kokmasına karşıyım...
Nasıl alıntı yapalım?/Nasıl imza atalım?
---------
Allah kahretsin! Kış geliyor ve benim damarlarımda bahar dolaşıyor!
---------
Shadaim, Shadaim, Shadaim!!!...
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...