Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

elimdeki sistem ile hangi oyunları alabilirim piyasada ?

kingpin

Öne çıkan mesajlar

15" Geniş Ekran (SXGA) 1400×1050

Centrino Platformu

Pentium M 1.8GHz işlemci (Dothan çekirdekli)

Intel 855PM kuzey köprüsü

Intel ICH4-M güney köprüsü

512MB SO-DIMM DDR333 bellek (çift slot max 2GB)

60GB Hard Disk

DVD kombo sürücü

Radeon 9700 ekran kartı (64Mb VRAM, çift monitör desteği ve TV out)

AC' 97 ses

seneler boyu oyun piyasasından uzak kaldığım için gaza gelip nwn 2 ve gothic 3 aldım, çalışmadı tabi patladı bi tarafımda :) kısacası bu kıytırık sistem ile ne oynayabilirim ?
Sosyal ağlarda paylaş

cidden insanın yaşama zevkini söndürecek bi sistemmiş öncelikle.

gta san andreas rahatlıkla oynarsın o sistemde. antialias'ı gözden çıkarırsan 1024x768'lere bile çıkabilirsin :d

far cry var, medium olarak oynayabilirsin kasmaz. (gerçi shader desteğini bilmiyorum senin vga'nın)

ultimate spiderman var, biraz kasabilir ama oynanıcak kadar fps alırsın. 2d gibi durduğuna bakma grafiklerin, taş gibi 3d. kaplama yok bişey yok ama yine de kasıyo işte anlamsız yere çifçekirdeklileri bile.

bunlar geldi aklıma, ben de çok uzak kaldım gerçi. böyle popüler şeyler geldi o yüzden aklıma direk.
Sosyal ağlarda paylaş

heroes of might and magic 3'ü çalıştırmazsa adam değilim bak =P diablo 2 de çalıştırır heralde? cs 1.5 de kaldırır... neverhood çalıştırır, simcity 3000 çalıştırır, warcraft 3 falan çalıştırır heralde. sims 1 i çalıştırır tüm paketleriyle birlikte tahminimce. age of empires çalıştırır, red alert 2 çalıştırır, soldat çalıştırır, mame32 oyunları indir çalıştırır onları, worms world party falanda çalıştırır. bomberman de çalıştırır, tamam işte daha ne! =P
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...